Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Mam dzieci i wiem jak cieszą się z każdego niespodziewanego wyjazdu,ale sam nie wiem,co jak możemy pomóc siódmy Lech pękł i pomysłów po każdym następnym będzie jeszcze mniej...
  2. napis pieknie widać
  3. Co do oleju wchodzi 5.5L. ...co do browarów,to walę szóstego Lecha
  4. Ktoś się wczoraj ścigał??
  5. ..bo koleś jechał do kościoła,a ty myślałeś,że się ściga
  6. Cześć Wpadaj na Spoty
  7. Nareszcie program....Teraz masz prawie kompletne auto,bo mocy do wyglądu było za mało bo ma Q... i piski na trawie nie przejdą nawet w ruskim filmie :gwizdanie:
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    tak na którą?? może by tak trochę później w piątek,tak 19-20ta ?
  9. tyle ze jak mial bym jezdzic na co dzien to by mnie bardzo draznil srodek , bo to juz stare auto......jako kolekcjonerskie stojace w garazu na weekendy to OK ale juz do upalania tez sie nie nadaje , zreszta szkoda by bylo. ...trzeba by też trochę dołożyć
  10. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    urodziny mam 23 marca
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Coś robimy w tym tygodniu ??
  12. noo.... Bieniek szalał prawie tak samo jak golfiarze z Kościerzyny Całe szczęście,że nie gazował w środku nocy
  13. Gratulacje udanego programu. Nie lepiej było kupić odrazu 2.5??
  14. jak jesteś początkujący to Jastarnia-Chałupy od strony zatoki,chociaż i tam potrafi ładnie powiać
  15. GILI odpowiedział(a) na CORNEK temat w Lifestyle i Hydepark
    Krzychu kadetem tera.... LOL....
  16. Widziałem owe hamowanie i auto poważnie nie chciało się wkręcić, wydaje mi się,że nie gasił silnika między pomiarami. Moim zdaniem był na awaryjnym. Hamowali po twoim AVFa tego kolesia ze Szczecina i było widać kolosalną różnicę. W moim T4 R5 wyszło 12koni ponad serię bez czipa i 330kkm na blacie mimo,że auto naprawdę fajnie jedzie myślę,że jednak zbyt optymistycznie.
  17. Cześć Wpadaj na spoty
  18. Nie podszedłeś na browara leszczyno
  19. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Zakładaj 18cali i dokończ zewnętrzny s-line. Najlepsze 2.5,rozrząd po modyfikacji,a przed euro4. Gratulację wyboru
  20. Ja też jutro...
  21. GILI odpowiedział(a) na IRO293 temat w Lifestyle i Hydepark
    Lech,Żywiec i małe z Czarnkowa
  22. Cześć Wpadaj na Spoty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.