Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam dzieci i wiem jak cieszą się z każdego niespodziewanego wyjazdu,ale sam nie wiem,co jak możemy pomóc siódmy Lech pękł i pomysłów po każdym następnym będzie jeszcze mniej...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
napis pieknie widać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co do oleju wchodzi 5.5L. ...co do browarów,to walę szóstego Lecha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś się wczoraj ścigał??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
..bo koleś jechał do kościoła,a ty myślałeś,że się ściga
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty
-
[B6 AVF] Program TUNE-UP Gdańsk
Nareszcie program....Teraz masz prawie kompletne auto,bo mocy do wyglądu było za mało bo ma Q... i piski na trawie nie przejdą nawet w ruskim filmie :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
tak na którą?? może by tak trochę później w piątek,tak 19-20ta ?
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
tyle ze jak mial bym jezdzic na co dzien to by mnie bardzo draznil srodek , bo to juz stare auto......jako kolekcjonerskie stojace w garazu na weekendy to OK ale juz do upalania tez sie nie nadaje , zreszta szkoda by bylo. ...trzeba by też trochę dołożyć
-
Spoty Kościerzyna
urodziny mam 23 marca
-
Spoty Kościerzyna
Coś robimy w tym tygodniu ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
noo.... Bieniek szalał prawie tak samo jak golfiarze z Kościerzyny Całe szczęście,że nie gazował w środku nocy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gratulacje udanego programu. Nie lepiej było kupić odrazu 2.5??
-
[ALL] atrakcje nad polskim morzem, propozycje!
jak jesteś początkujący to Jastarnia-Chałupy od strony zatoki,chociaż i tam potrafi ładnie powiać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Tuning z Czech
Krzychu kadetem tera.... LOL....
-
Hamowanie w VTECH + WYKRESIK PO PROGRAMIE U ROBERTA TUNE-UP
Widziałem owe hamowanie i auto poważnie nie chciało się wkręcić, wydaje mi się,że nie gasił silnika między pomiarami. Moim zdaniem był na awaryjnym. Hamowali po twoim AVFa tego kolesia ze Szczecina i było widać kolosalną różnicę. W moim T4 R5 wyszło 12koni ponad serię bez czipa i 330kkm na blacie mimo,że auto naprawdę fajnie jedzie myślę,że jednak zbyt optymistycznie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na spoty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie podszedłeś na browara leszczyno
-
[B6 BAU] Moje "A4"
Zakładaj 18cali i dokończ zewnętrzny s-line. Najlepsze 2.5,rozrząd po modyfikacji,a przed euro4. Gratulację wyboru
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też jutro...
-
Ulubione piwo!
Lech,Żywiec i małe z Czarnkowa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty