Treść opublikowana przez GILI
-
[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
Widziałem w lipcu i sierpniu na Pomorzu auta Volvo z naklejkami na tylnej szybie,promującymi tą imprezę. Słyszałem też,że latem nad morzem odbył się liczny zlot aut tej marki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jechałem bez, wyjąłem je bo Gośka jeździ ostatnio tylko po okolicy i nie było potrzebne i na Zlot zapominałem wziąć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też tram grzałem jestem ciekaw mnie się wydaje,że wyprzedzałem ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy,też dziś dostał ale chyba coś więcej....[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 16:30_________________________________________________ znasz go ?? był kiedyś na spocie B5. Znajomy Kaczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Krzychu z Kościerzyny :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9-tdi-110km-alu-tuning-C14913710.html coś dla Twojej Krysi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widziałem to zdjęcie w Jarosławcu. Młodego z tego powodu ominęła jego własna impreza urodzinowa.
-
Audi a4 S-LINE FELE 19" SKÓRY CZARNA BIXENON AWX @@@@@@@@
Samochodzik jest już bardzo ładny. aż się prosi o spryski pod bi ksenon
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
coś ponad 220tyś[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46221.0;highlight=ahu chodzi mi o coś takiego. ile mogą kosztować części i robota??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mało Ci Maku policzyli,bo mam teraz wycenę na 34tyś.... Co do ścigania,....to wiadomo,że moje Audi,to popierdówka przewagę nad innymi A4 mam jedynie w korkach i ewentualnie Vmax na trasie Więc czas,to zmienić i rezam coś z VW....i tu moje pytanie, czy w rozsądnych pieniądzach da się ogarnąć AHU na ok.150KM??....więcej nie trzeba,bo to lekka ośka... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:56_________________________________________________A czwórka stoi trzeci dzień na wymianie amortyzatorów śruby się ukręcają,podobno cały zawias jeszcze fabryczny
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
mam diesla i chcę mieć diesla,a teraz robię swapa starego VW pb na tdi
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
na kciuka siadając się pręży
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W mojej okolicy w tym tygodniu zaj*bali 4 sztuki A4 b6/b7
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Jak prawdziwy klasyk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
Spoty Kościerzyna
Jak tam jutro?? Na którą?? wstępnie zrobiłem na 18tą
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
to chyba Fazy opowiadal nie... ten ma Forda
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Co by nie mowić zloty są zazwyczaj bardzo pouczające. Dowiedziałem się na tym,że istniało plemię indiańskie,które opanowało sztukę picia d*pą :decayed:
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
i już nigdy nie z drętwie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
grube,to było na zdjęciu antonia,a to będzie cały czas VW
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak się wszyscy karną,to z powrotem na warsztat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W Audi nic nie rezam,bo nim nie jeżdżę,ale przyszedł czas na remont zestawu T4+przyczepa. Kupiłem dzisiaj komplet alu do przyczepy i ustawiłem się do lakiernika będę malował całego busa w metalik,znalazłem też skórzane fotele na przód,kierownicę i gałę skórzaną już mam. Szukam oryginalnej grodzi na 3/4 czyli za drugim rzędem siedzeń(łóżka już nie będzie) Na zimę będą alu 16,a na lato 17 i czip (ok 135KM)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AYM] A4 sedan listopad 2001 2.5 TDi multitronic
Jasne skóry rozumiem,brakuje jeszcze tylko s-linowej kierownicy i środek będzie cacy. Pomaluj dokładki w kolor,bo w tej chwili z czarnym lakierem nadwozia kontrast mało estetyczny. Po co te chromy