Treść opublikowana przez GILI
-
Piłka nożna
Lechia zmiażdżyła wczoraj Legię,więc Wisła nie jest osamotniona w pędzie w dół tabeli.
-
[B5 AKN] Czy można zastosować przepływkę HITACHI od AKE w AKN?
Podobno to troszkę za skromne wyjaśnienie. Ja chcę mieć pewność...[br] Ty mi udowodnij, że można zastosować a biorę przepływkę od Ciebie w trymiga samej przepływki się nie da zamienić.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Kościerzyna 4.38
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
nie za mocno fikaj bracie bo dostaniesz oczy kocie na świat spojrzysz jak to cielę i w niedzielę ockniesz się w kościele na chrzcie dziecka swego po pracy dłubniętego
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki Szkoda,że nie było prądu
-
Spoty Kościerzyna
[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 14:46_________________________________________________ poszło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
poszło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
Spoty Kościerzyna
Tak jutro.... o 17tej?
-
Spoty Kościerzyna
Ja mogę podjechać jestem wolny :gwizdanie:
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Mam 2.5tdi multitronik i nie chcę sprzedać,ale jak będę chciał,to jestem pewien,że nie będzie problemu. Kupiłem świadomie,a sprzedam nie świadomemu. :decayed: Prawdą jest,że jest tańszy od 1.9, wiem bo kupowałem Porównać jazdę 1.9 do 2.5,to tak samo jak Paprykarz Szczeciński z kiełbasą z dziczyzny. Jak padnie to mam dojście do BDG z manualem,a jak nie będzie to wstawię 1.9 i się szybko sprzeda :decayed: Generalnie jest problem ze sprzedażą aut 6-10letnich,bo w Polsce ą tańsze jak w DE
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Zakładając te listwy,chyba już sobie w końcu uświadomiłeś,że koła do wymiany
-
MKII diesel :) Sprzedany
Fele założone,jutro pewnie będą zdjęcia. W kolejce czeka znaczek ''diesel''w gril,diody w kierunkach i podsufitka+fotele GTI pomyślę nad końcówką według pomysłu Lodówy[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:47_________________________________________________Z glebą będzie lepiej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chwilę wcześniej mnie Lodówa wykasował za nalepkę
-
Wąskie e30
E-30 M-power miały silnik 2.5,mocniejszy od 2.8 w zwykłej budzie Mega-gustownie zrobiony kalasyk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Olo o tym wie?? [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________Może ktoś weźmie aparat ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W Kościerzynie są w piątki lub soboty.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jednak będę Rozumiem,że vag jest na miejscu [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:40_________________________________________________ ....wzrok mi się do tych ich fioletów przyzwyczaił i znowu forum dziwnie wygląda.... :thumbdown: to prawda ... dziwnie :gwizdanie: mów dalej.. co mówić ...nie wyczujesz o co cho jak to o co... mieli się z wami pisiorkami dotykać i zmiękli nie każdy się da rady przełamać.- MKII diesel :) Sprzedany
zimowe buty są nima testów jak dobrze pójdzie to bedą letnie- Piłka nożna
Bayern też wygrał 2;1- Piłka nożna
Na 56 jest Multi LM,dziś się dowiedziałem,a podobno tak jest od dawna w sumie Nka na każdym kanale ma możliwych komentatorów,nie wiem jak to się dzieje,że MŚ w TVP,trzeba oglądać z wyłączonym volumem. 1:1 po karnym dla Bayernu- Strefa Śmiechu
Skrzyżowanie dwójki z ławką :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chciałem przyjechać,ale chyba jednak nie dam rady...- MKII diesel :) Sprzedany
pewnie 13 cali. Miałem tak,ale do ulicy 200metrów polną więc wyleciały gleba też to jest 15"? a opona jaka? bo chyba nie ten balon planujesz w ogóle szeroko? to przykładowe foto będzie 195/50/15,czyli akurat - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia