Treść opublikowana przez GILI
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
....już nawet nie mieli zdjęcia z walki przecież Sean Corbin jest czarnym pięściarzem ... bo to wp
-
[B6 BFC] Swap 2.5tdi->1.9tdi
Skrzynia GAZ podejdzie pod 1.9,co więcej jest to dobry krok jeśli będziesz później wzmacniał silnik,bo 5,6 z 1.9 są strasznie krótkie. Mocowań nie trzeba przerabiać.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Kostecki-znokautowal-rywala,wid,12787788,wiadomosc.html :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Tomuś ps.dzwoniłem wczoraj,ale chyba spałeś
-
B6 DIVISION
Zauważyłem,że 1.8t nie jest zbyt długo w rękach tego samego właściciela zwłaszcza z koksowane... Też spadam bo 1.8tq dokoksowane jest oknem na meskie moce czlowiek stwierdza ze 300ps "to nie jedzie" i wtedy trzeba kupic stare b5, wiejskiego golfa, albo przebudowaną nubirę z trzema diamentami na masce Dziwne,że w PL nie było nigdy odważnego na konkretnego speeda. Wiem,że to zabrzmi śmieszne z ust kolesia z dieslem w automacie,ale 300PS z górką,to nie szał w tak poważnym aucie...i co nie będzie nigdy więcej ?? Fotki Avant robi robotę i ch*j!!!
-
B6 DIVISION
Zauważyłem,że 1.8t nie jest zbyt długo w rękach tego samego właściciela zwłaszcza z koksowane... Też spadam
-
B6 DIVISION
może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle trza było w B6 szukać miałem tylko 30tyś więc b6 odpadało, nie lubię "okazji" ja szukałem 1.9Q s-line fajny z Poznania,za ogromne pieniądze i tak poszedł mi z przed nosa więc pojechałem do DE,a euro wyje*ało tak do góry,że dałem sobie spokój. Jest co jest,jeździ więc niema co się wczuwać.
-
B6 DIVISION
może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle trza było w B6 szukać Poważnie,to szału niema,ale biedy też nie
-
B6 DIVISION
pojedzie pojedzie.... po nowe wałki najczęściej stary tekst kolesia z b5 1.9. :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
dwaipółtedi nawet bez turbiny pojedzie
-
B6 DIVISION
i zaden nie jedzie :kox: :kox: Ty lepiej sprawdź czy masz 2 takie same turbiny [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:49_________________________________________________ Ty masz jedną,pewnie większą niż fabryczna była,żeby się dało autobus wyprzedzić [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:51_________________________________________________aju tu się postów nie kasuje :polew:
-
B6 DIVISION
no co ty ,B6 ma szeroką gamę silników o 1.6 do 4.2 w tym V6 i V8
-
B6 DIVISION
... w B6 nic nie psuje,to z nudów montuje się blutocze.
-
B6 DIVISION
to znaczy że dopiero się złuszczą w B6 to pewne jak wytrysk na koniec sexu nie koniecznie zawsze można udawać
-
B6 DIVISION
xenony mam ori,a podgrzewana szyba mi nie potrzebna bo auto stoi w garażu. Blutocz nie jest mi potrzebny Gdybym miał Q,to pomyślał bym nad swapem na 3.0 . [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:29_________________________________________________nie łuszczą mi się plastiki :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:30_________________________________________________żeby nie było tak miło,przełącznik świateł się wyciera.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
B6 DIVISION
Jestem Gili i mam Audi [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:42_________________________________________________O czym tu się bedze pisać??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- [INNE] Moj passat B5 TDI:)
Duża zmiana,do tego co było. Siostra ma w FL-u sedanie 16cali z dużym et i szału niema,Twoje koła siedzą szerzej ale 15 to słaby rozmiar nawet na zimówkę.- [B5 AKN] Wymiana silnika 2,5 AKN na AFB
Te silniki mają inne ecu reszta jest identyczna.- [B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
niestety często też miszcz mechanik.... - Nowicjusz - wątek powitalny