Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak tak,to jutro jestem. :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wracając do tematu. Matarnia????
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przeciez teraz ma patent z dlugopisem ..a to nie wiedziałem
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie już wrócił albo od kogoś pożyczył telefon ...całe szczęście że już wrócił tam gdzie jego miejsce... Normalnie Nienawidzę Go... a tym swoim ulepem wyjechał w niedzielę o 11,00 a do domu dobił na 6 rano dzisiaj i podobny miał czas z polski do Belgii 1300 km prowadzili razem z Resztkiem na zmianę.... Pewnie co chwila się zatrzymywał i wyciągał/wkładał wtyczki pod maską :polew:
-
Spoty Kościerzyna
rozmawiałem z Vikisem,to on wymyślił ten piątek
-
Spoty Kościerzyna
Zajęty byłem Sadziłem drzewa Co chwila ktoś trąbi taka przelotowa trasa jest.Jak zajarzyłem,że to mogłeś być Ty,to już było ciemno. Następnym razem podjedź na bajerkę [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________ Pamiętajcie w Piątek 18ta
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Moim zdaniem największym problemem jest brak klimy. Zdemontuj dodatki przywróć do serii i sprzedaj osobno. Serię wstaw 1500wyżej,a potem 5 stów popuść.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie już wrócił albo od kogoś pożyczył telefon
-
W co zainwestować 15 000 zł ?
Dobry pomysł,ale nie jest,to takie proste,bo: - to zbyt małe pieniądze na inwestycje w ziemię. - gdzie ziemia jest teraz tania jest mało realne,że będzie za jakiś czas droga. - są grunty,które nie mają szans na przekształcenie. - ceny ziemi są w tej chwili wysokie i szansa na,to,że będą dalej szybko rosnąć jest nie wielka. - wiążesz kasę na lata... Tą kasę trzyma się w banku,bo masz spokój i masz do czego dokładać,a jak się pojawi szansa zarobku możesz szybko wyjąć.
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
:decayed:
-
[ALL] HID-kwestie prawne
Byłeś kiedyś w Niemczech????? Tam więcej aut jak w Polsce ma hidy,tyle,że wszyscy prawidłowo ustawione. W T4 mam hidy prawie 3 lata,nikt mi jeszcze nie mrugnął długimi miałem kilka kontroli w Polsce i z 20 w Niemczech,mandatów za Zenony 0 :gwizdanie: Auto nie było nigdy bite i mam oryginalne klosze,a nie jakieś sonary,depo czy srepo... Zauważyłem,że zaczynają oślepiać innych gdy są brudne klosze,znacznie gorzej też się wtedy widzi.. W A4 mam ori ksenony i gdy lampy są brudne nawet spryski nie pomagają, zdarza się,że ktoś mrugnie mimo,że widzę gorzej jak w busie. Włożyłem też kiedyś hida do MKII,ale to już była pomyłka. Lampy miałem,mam i będę miał zawsze dobrze ustawione,przecież jak się kogoś oślepia,to na pewno nie widać dobrze jezdni.
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Kuzynka w DE sprzedała za 2800euro A4 1.6b 99 ori przebieg 89tyś. wziął go Niemiecki autohaus,który miał na niego klienta. Miałem je wziąć do PL i sprzedać,musiał bym, chyba 5-6tyś złotych wyłożyć ze swoich. [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 11:23_________________________________________________Co do B6 po nowym roku niektóre będą miały już 10lat,więc myślę,że za parcha z zbitym przebiegiem i nie do końca pewną przeszłością(90%tak ma) 25tyś.zł to i tak dużo.
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Świetny wynik jak na wolnossaka. Gdyby miał gaz znikła by już pewnie połowa. jak to nie, TDIki (1,9) nawet jeszcze bonusy mają ale umówmy się o tdika trzeba dbać, wtryski turbo, system podciśnień itp itd a tu wsiadasz i jedziesz Nie prawda,nie dbam o T4 2,5tdi 340tyś. i 14KM bonusu. Pod koniec listopada jadę hamować MK2 87'
-
Golf - w automacie.
Jest też kłopotliwa w użytkowaniu. Gosia już drugi raz z rzędu była swoim Gulfem na uczelni,bo Audika ma w garażu na podwórku i nie chciało jej się wyjeżdżać,a do tego Pancerniak wącha ropę
-
Golf - w automacie.
Wiesz kolego po ile taka fela chodzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
Miałem kiedyś 1.3b 4 biegi rocznik 86,leciałem ponad 170 na obwodnicy. Nie wiem jakie obroty miał silnik,bo nie było obrotomierza,ale wył strasznie Sprzedałem go 5 lat temu kolesiowi z okolicy jego rodzinka upala go do dzisiaj. Mk2,to jeden z ostatnich Pancerwagenów
-
Co sądzicie o tym telefonie?
Żona ma od dwóch miesięcy C6,a przesiadła się z E52 i jest pozytywnie zaskoczona. Dużo dzwoni i mówi,że bateria długo trzymam,chociaż w E52 trochę dłużej. Miałem kiedyś Simensa,całe szczęście wpadł do fontanny i raz Samsunga zepsuł się po 2 miesiącach więc go sprzedałem. Teraz mam N97(szósta Nokia) nie onanizuję się tym co ma,a czego niema, ma dzwonić,czasem grać,ale przede wszystkim być prosta w obsłudze,solidnej obudowie i się nie psuć. Wszystkie Nokie,które miałem działają do dziś,wystarczy naładować i włożyć kartę
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Rozumiem i odpowiedziałem Ciężko Sprzedać Dobre Auto,bo za dużo jest okazyjnych rodzynek śmierdzących trupem,ale znacznie tańszych od takich samych samochodów tylko nadających się jeszcze do długiego użytkowania. Po zakupie każdy pyta jaki rocznik i ile kasy. Częściej pada tekst: Za te dytci młże bec...,niż: igiełka warta tych pieniędzy.
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Wiadomo. Mam taką pracę,że w ciągu miesiąca robimy dla 2-3klijentów,a każdy ma samochód zazwyczaj kupiony od handlarzy,który przywieźli go z DE. Nie krępuje mnie nowe miejsce,więc jako fan motoryzacji, macha w górę,a tam cuda, spawane ćwiary,szpachlowane grodzie,wycieki wszelkich płynów ustrojowych przestaje się dziwić postom w Dziale Diesel. Użytkuję ropniaki od kilku lat i kilkuset tysięcy kilometrów z ręką na sercu mogę przyznać,że nie miałem żadnej niespodziewanej awarii,a nawet błędów na vagu czy dziwnych logów. Jedyne,co robiłem,to wymieniałem olej i rozrząd,a w pierwszym 2.5V6 odmę i uszczelki,a w drugim nic... Są jednak rodzynki i rodzyny świerzynki ,prosto z kopli od turaska. Wystarczy umyć i zbić budzik,a frajer sam przyjdzie,bo cena okazyjna ....
-
Golf - w automacie.
Mój ma 90KM 5 biegów i zamyka licznik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Boi się odebrać w Belgii
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam za chwilę 50
-
B6 DIVISION
Kurcze.. może już je sprzedał,bo gadałem z nim już jakiś czas temu,a ostatnio nie miałem czasu podjechać na spota. Ciekawe jak auto wygląda..,bo przedtem,nawet fajnie..jak na golasa.
-
Audio w łazience
Jak wykańczałem łazienkę,to też myślałem o rozbudowanym audio,ale z braku koncepcji,która pozwoliła by na bezproblemowe użytkowanie i pośpiechu. Dałem sobie spokój. Teraz mam białe radio Yamaha w drewnianej brązowej obudowie pod kolor mebli,wmontowane w szafce. Jak jest muzyka,to dłużej przebywa się w łazience nawet golenie jest przyjemne. Szkoda,że nie pomyślałem o panelu dotykowym,bo ścianę mam 12cm,a po drugiej stronie kuchnię i można by wszystko schować w szafce kuchennej... Tylko jaki jest koszt takiego rozwiązania?