Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. kurcze nie wiem czy jest cały komplet,bo auto po dachowaniu..
  2. Jak byś chciał Łepski ic z mkII 1.6d,mogę zalatić
  3. Mam zamiar tylko ic'ka dolozyc ja mam z Toledo AFNa przed chłodnicą wody,jest znacznie większy.
  4. faktem jest,że odpalanie jest wielką zaletą tego silnika nawet dorżnięte egzemplarze radzą sobie nieźle zimą,ale nie jest to zbyt rozwojowa jednostka jak przekombinujesz,to zacznie sr** olejem i się rozsypie.
  5. Toc napisalem JETT(a)son i nie zgnila, tylko progi do wymiany masz jettsona? idziesz w rosta
  6. Sam jestes ford w czym ci podłoga zgniła?,bo rozumiem,że skąś się to pseudo wzięło
  7. Podobnie, a jettson zimy sie nie boi i odpala z kopa tz Ford? Audik pierwszy raz na zimnym stoi,w garażu,ale blaszaku. Myślałem,że mogą być problemy,bo nie wymieniałem w nim nigdy aku,a dwie zimy stał w ciepełku.Nasłuchałem się jak,to 2.5 trudno uruchomić zimą,a tu zdziwienie pali od strzała
  8. Mam już -10stopni za oknem,a jak u was ?
  9. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak. wypycha je ciśnienie.
  10. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  11. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Paweł Janas ma nową fuchę w Lechu:decayed:
  12. ..to nie metoda..Lodówy stał najniżej,a i tak w Redzikowie fotkę mu strzeliło Żeby nie było ot. Piękne B6
  13. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to mam pakiet zimowy
  14. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    GILI nie pitol :decayed: wiem co mówię Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew:
  15. ..to racja .. jak wracaliśmy z letniego,to prowadziły 2 auta na gwincie.Drogą,którą jechałem na zlot 130-150, wracaliśmy 80,a momentami 40km/h :polew: ..nie wspominając już mijanek studzienek i fałdek na asfalcie :polew:
  16. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wiem czy mam grzane spryski,ale latam na letnim płynie i mi jeszcze spryskiwacze nie zamarzły,a w dzień było 5-6stopni na minusie
  17. ze sprzęgła chyba zapomniałeś strzelić ..i chyba jednak za szybko było jak na takie lodowisko.. :)
  18. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    V6 pod maską,turbina,diesel,automat i kombi,to cechy charakterystyczne dla Audi,ale brak w moim najważniejszego, Quattro Nie mam problemów z prowadzeniem,ale sporo dzisiaj jeździłem i miejscami esp praktycznie nie gasło myślę,że z Q jeździło by się znacznie pewniej...
  19. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajny wynik Jestem fanem Milanu i wali mnie liga Hiszpańska,najważniejsi w niej są super bufony,przereklamowany Ronaldo i spółka,chory klimat. Daleko do atmosfery z Angielskich stadionów,gdzie potęgą jest drużyna...
  20. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    na n zawsze znalazłem,a tu kupa...
  21. .nie pitolcie głupot.. :gwizdanie: dawać filmy z wieczornych popisów
  22. ..no wiem..tylko robisz cięgle wyceny i nic nie naprawiasz,a Toyka coraz smutniej wygląda,jak tak dale będze,to za jakiś czas zamienisz ją na rower

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.