Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
-
B6 DIVISION
Maciek80 ma dymione kierunki kupił gdzieś w 3M
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Wesołych Świąt
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdazyl przekazac pomysl. Ale przyznam,ze podoba mi sie :kox: mnie też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie miał czasu nakręcał nas na wcielenie w życie swego niecnego planu
-
NOKIA C6 vs E72 - którą wybrać?
od 4 dni do tygodnia,ale używa go tylko do rozmów i dziwię się,że aż tak długo,bo do niej co chwile ktoś dzwoni.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Danke za spota [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:04_________________________________________________idę wymienić hida,bo już 2 razy minąłem się dziś z poliszią
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiesz,że jak by niepotrzebnie jechał,to mógł byś w pysk dostać...ci z Kartuz tacy są. Jak nie będziesz teraz przyjeżdżał na spoty,to wiadomo,że nie do końca było jak piszesz ... :gwizdanie:
- B6 DIVISION
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Prawdziwy Kaszub wie czego chce,nie to co te Mameje z Wielkopolski :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:48_________________________________________________Dałeś mu chociaż namiary na forum??
-
B6 DIVISION
trzeba ustalic pewne zasady tego "divisiona" - cos musi byc pomodzone, albo auto na wypasie... tak naprawde to Twoje auto sie nie nadaje poki co powinno się po prostu czymś wyróżniać spośród innych to nie muszę nic robić mam multitronik :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________ to niech będzie Division :)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto kupił i czy uczciwie zapłacił??
-
NOKIA C6 vs E72 - którą wybrać?
Sam używam N95 8g działa i tyle,nie wczuwam się...pomyliłem nawet e72 z e52,to ten drugi właśnie ma żona, używa go i c6. Prawdą jest,że e52 ma znacznie lepszą baterię,ale z c6 nie jest źle nie wiesza się i nie gubi zasięgu,a zdarza się to e52.
-
NOKIA C6 vs E72 - którą wybrać?
mamy w domu oba,ale nie wiem sam który polecić
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Nic sie nie stanie jak nie doladuje mialem w golfie 3 100aH i smigałem 2 lata a pozniej sprzedalem auto. Gorzej jak przeładowuje. Nawet nie ladowalem prostownikiem. W a4 tez powinien byc 74aH a masz 95... mam 2.5tdi na wypasie,więc pewnie tak ma być.Kupiłem dziś Vartę Blue 74/680. 320zł.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Padł mi aku w MkII mam w nim 1.9tdi Ahu i wypadało,by włożyć aku tak z 74 ah,więc wpadłem na pomysł kupić nowy do Audi,a ten przełożyć do gufra,ale w A4 mam 95ah Varty(nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń),więc lipa...Alternator z Golfa nie naładuje tak mocnego aku?? Pozostaje kupić 74ah tak jak powinien być?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w styczniu wybieram się w tamtym kierunku,to moze wpadnę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szklanka dzisiaj do Gdyni wyprzedziłem rano 87aut :decayed: ..a kiedy jechałem już wolniej zarzuciło mi d*pę na zakręcie w Miszewie, na szczęście to nie początek zimy i dałem rady opanować maszynę :decayed: w drodze powrotnej widziałem efekt nieudanej kontry, dzwon za zakrętem,że aż przykro patrzeć do tego oba auta pełne ludzi..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Seba Wpadaj na spoty
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
....
-
Wasze niunie i mrozy
zużyte amorki zamarzły
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie opowiadaj,że przyjedziesz,tylko przyznaj się,że założyłeś nareszcie łącze u siebie na księżycu
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
poleć,tak mądralo,na lodzie,z naczepą i spróbuj wyhamować z 70km/h gdy się nagle zrobi za wąsko na dwie ciężarówki... ..albo nie hamuj tylko miń się z tym dużym i nich naczepę wciągnie na śliskim poboczu do rowu,to dopiero jazda rozwalić towar który się wiezie,potłuc własny sprzęt,zabić innych kierowców,przechodniów i siebie :kox: Wolę niech jadą 30stką niż któryś kozaczek pokaże się za dużego lecąc tyłem w moim kierunku,bo już takie akcje przeżyłem,na szczęście
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks strzykawki z paliwem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mój stoi pierwszy raz na mrozie(w blaszanym garażu) i najmniejszych problemów,a czasami 10dni nie ruszane. gdzie to legendarne nie odpalanie dwaipółtdi