Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  2. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Maciek80 ma dymione kierunki kupił gdzieś w 3M
  3. Wesołych Świąt
  4. Zdazyl przekazac pomysl. Ale przyznam,ze podoba mi sie :kox: mnie też
  5. nie miał czasu nakręcał nas na wcielenie w życie swego niecnego planu
  6. od 4 dni do tygodnia,ale używa go tylko do rozmów i dziwię się,że aż tak długo,bo do niej co chwile ktoś dzwoni.
  7. Danke za spota [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:04_________________________________________________idę wymienić hida,bo już 2 razy minąłem się dziś z poliszią
  8. wiesz,że jak by niepotrzebnie jechał,to mógł byś w pysk dostać...ci z Kartuz tacy są. Jak nie będziesz teraz przyjeżdżał na spoty,to wiadomo,że nie do końca było jak piszesz ... :gwizdanie:
  9. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dajfiżyn?
  10. Prawdziwy Kaszub wie czego chce,nie to co te Mameje z Wielkopolski :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:48_________________________________________________Dałeś mu chociaż namiary na forum??
  11. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    trzeba ustalic pewne zasady tego "divisiona" - cos musi byc pomodzone, albo auto na wypasie... tak naprawde to Twoje auto sie nie nadaje poki co powinno się po prostu czymś wyróżniać spośród innych to nie muszę nic robić mam multitronik :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________ to niech będzie Division :)
  12. Kto kupił i czy uczciwie zapłacił??
  13. Sam używam N95 8g działa i tyle,nie wczuwam się...pomyliłem nawet e72 z e52,to ten drugi właśnie ma żona, używa go i c6. Prawdą jest,że e52 ma znacznie lepszą baterię,ale z c6 nie jest źle nie wiesza się i nie gubi zasięgu,a zdarza się to e52.
  14. mamy w domu oba,ale nie wiem sam który polecić
  15. Nic sie nie stanie jak nie doladuje mialem w golfie 3 100aH i smigałem 2 lata a pozniej sprzedalem auto. Gorzej jak przeładowuje. Nawet nie ladowalem prostownikiem. W a4 tez powinien byc 74aH a masz 95... mam 2.5tdi na wypasie,więc pewnie tak ma być.Kupiłem dziś Vartę Blue 74/680. 320zł.
  16. Padł mi aku w MkII mam w nim 1.9tdi Ahu i wypadało,by włożyć aku tak z 74 ah,więc wpadłem na pomysł kupić nowy do Audi,a ten przełożyć do gufra,ale w A4 mam 95ah Varty(nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń),więc lipa...Alternator z Golfa nie naładuje tak mocnego aku?? Pozostaje kupić 74ah tak jak powinien być?
  17. w styczniu wybieram się w tamtym kierunku,to moze wpadnę
  18. Szklanka dzisiaj do Gdyni wyprzedziłem rano 87aut :decayed: ..a kiedy jechałem już wolniej zarzuciło mi d*pę na zakręcie w Miszewie, na szczęście to nie początek zimy i dałem rady opanować maszynę :decayed: w drodze powrotnej widziałem efekt nieudanej kontry, dzwon za zakrętem,że aż przykro patrzeć do tego oba auta pełne ludzi..
  19. Cześć Seba Wpadaj na spoty
  20. zużyte amorki zamarzły
  21. nie opowiadaj,że przyjedziesz,tylko przyznaj się,że założyłeś nareszcie łącze u siebie na księżycu
  22. poleć,tak mądralo,na lodzie,z naczepą i spróbuj wyhamować z 70km/h gdy się nagle zrobi za wąsko na dwie ciężarówki... ..albo nie hamuj tylko miń się z tym dużym i nich naczepę wciągnie na śliskim poboczu do rowu,to dopiero jazda rozwalić towar który się wiezie,potłuc własny sprzęt,zabić innych kierowców,przechodniów i siebie :kox: Wolę niech jadą 30stką niż któryś kozaczek pokaże się za dużego lecąc tyłem w moim kierunku,bo już takie akcje przeżyłem,na szczęście
  23. Tomeks strzykawki z paliwem
  24. mój stoi pierwszy raz na mrozie(w blaszanym garażu) i najmniejszych problemów,a czasami 10dni nie ruszane. gdzie to legendarne nie odpalanie dwaipółtdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.