Treść opublikowana przez GILI
-
[B5 AFF] Pytanko
Mam przyczepkę wyprodukowaną,przez BWM,a zarejestrowali mi ją jako BMW
-
MKII diesel :) Sprzedany
Koleś takie miał,ale z jakiś dziwnymi kapslami ostrymi na końcu. Jest gdzieś w PL na sprzedaż Rolan LS?[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________Już znalazłem.. Skąd masz tą dokładkę pod zderzakiem,nie było takich chyba w oryginale... Tu też jest taka i felga Ronal Ls
-
MKII diesel :) Sprzedany
Cały czas myślę o RM,ale są ciągle w kosmicznej cenie i do tego w 99% spawane i prostowane. kiedyś były, juz niestety ich nie ma...chyba gdzieś na pomorzu jeszcze są ale pojawiają sie czasami na alledrogo...chodź kiedyś można bylo je częściej spotkać nowe kosztuja jakies ~1500-1600 Jak się nazywa dokładnie ta felga??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sypnąłem piach pod koło na lodzie,a koleś stanął na haku i wyszedł
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Do tego automat. Tej zimy miałem już 2 razy ponad 1000 na baku. wydaje mi się,że i tak nieźle jak na takiego smoka i ruch miejski.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zapadł się dzisiaj lód na drodze pod T4
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jak jeszcze był śnieg,zatankowane do pełna przejechane ponad 120km
-
MKII diesel :) Sprzedany
Te z Twojego awarta na sprzedaż??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Były krótsze sprężyny.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie mam gwinta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
można
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiesz,że to ja nie decyduję
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masz mk2? pokaż jakieś zdjecie siedze ogolnie w mk2 więc często trafiam na jakieś częsci... moje poprzednie auto to wlasnie golf 2 i nie powiem ale z chęcią bym wrócił do niego moj: Twój widzę już był dopieszczony Tu jest mój,chciał bym go w miarę ogarnąć do VW Manii http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160742.0 [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________ a ty piwko :gwizdanie: to kiedy?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
mozesz tylko żałować , załatw z Jarkiem parasol do BT to zrobimy riplej lepiej nie,bo może nikt nie zauważy co wyprawiasz i się przepukliny nabawisz :polew:
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
Jedyny człowiek,który z pasją i bez uprzedzeń umie podejść do wynalazków,którymi jeździło się w poprzedniej epoce. Chociaż Polska Myśl Techniczna nie była wybitna w porównaniu z Europejską czołówką,to niemniej powstały w naszym kraju projekty,a nawet pojazdy i wydaje się,że warto o tym mówić,żeby przetrwała chociaż cząstka pomysłów i chęci. Jednak większość Polaków,to oglądacze i podziwacze czyjegoś. Bardzo lubię programy Clarksona,chociaż jest głupkowatym dzieciakiem,ale k***a nie możemy mieć czegoś swojskiego?? Jesteśmy tak samo beznadziejni jak Kornacki i Mikiciuk. Chyba,że moskal nie :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak by komuś obiło się o uszy coś w tym temacie proszę o natychmiastowe namiary http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180926.0[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:24_________________________________________________Wybiera się ktoś w tym tygodniu do kina???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Roman
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
Rzeczywiście nie dużo już tego zostało. Najlepsze kawałki sprzedane, większość pod zabudowę jednorodzinną. Mimo,że gdzie indziej ceny stoją w miejscu na Kaszubach działki cały czas drożeją. Jeśli chodzi o myjnię intensywnie przerabiałem temat rok temu,spora inwestycja zwrot dość powolny ze względu na duże koszta początkowe,jak i eksploatacyjne.
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
prawie 100tyś, jeden box.
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
a po co siedziec w smierdzacej spalinami Wa-wie jak mozesz wdychac jod 24h/dobę ?????? kupujesz chate kilka kilometrów od morza, gdzies na wsi i do konca zycia nie pracujesz Wydaje mi się jednak,że,to ryzykowny interes,bo jednak część inwestycji,trzeba by skredytować,a pogoda nad naszym morzem jest nieprzewidywalna i czasami cały sezon leje...Jak przetrwać taki rok??
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
Pomyśl sam co napisałeś,jeśli nie będzie problemu z przekształceniem ziemi rolnej na działki,to raczej rynek zostanie przesycony ofertami i cena działek zanurkuje.Kup i przekształć,a potem napisz nam o tym ile zarobiłeś Myślę,że do starości kolega się na czymś innym lepiej dorobi,obracając przy tym ciągle gotówką. Myślę,że 70tyś,to nie tak mało,możliwości zainwestowania są tysiące,buda z żarciem, butik z ciuchami, małą firmę budowlaną, wulkanizację...wszystko zależy na co jest popyt,albo w jakiej branży są braki w Twojej okolicy. mylisz się kolego przesycony może być ale działki w dobrej lokalizacji mają swoją cenę i na pewno nie stanieją tylko wzrosną,gdyż ceny gruntów w Polsce są nadal dużo niższe niż na zachodzie i dlatego np. niemcy wykupują grunty w Polsce Całe Nrd jest na sprzedaż miasta widma,to normalka,nikt tam nie chce ziemi kupić,tylko Polacy!!,orają i biorą dotacje. Ponadto przybyło w naszym kraju 2miliony mieszkań przez 10lat,gdzie ten słynny bum?? W Achim,lub Oyten,10-20km od Bremen bez problemu znajdziesz działkę,za 50euro,a na nowym osiedlu kilometr od Autostrady nr1,za 70euro metr. Dla przykładu,Gdańsk-Kiełpino Górne kilometr od obwodnicy łączącej się z autostradą nr 1, metr 250-300zł. Mały własny interes,to najlepszy początek,najłatwiej sie można nauczyć zasad rynku,przy małym ryzyku.
-
TOLEDO II 1,9 TDi
Mnie się wydaje,że felga właśnie fajna bardzo dobrze leży Miałem kiedyś taki wzór w Passacie B3,tyle,że 16'Ozeta.
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
Pomyśl sam co napisałeś,jeśli nie będzie problemu z przekształceniem ziemi rolnej na działki,to raczej rynek zostanie przesycony ofertami i cena działek zanurkuje.Kup i przekształć,a potem napisz nam o tym ile zarobiłeś Myślę,że do starości kolega się na czymś innym lepiej dorobi,obracając przy tym ciągle gotówką. Myślę,że 70tyś,to nie tak mało,możliwości zainwestowania są tysiące,buda z żarciem, butik z ciuchami, małą firmę budowlaną, wulkanizację...wszystko zależy na co jest popyt,albo w jakiej branży są braki w Twojej okolicy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
Adaś jest spoko Niema jeszcze tak bogatej telewizji w Polsce,żeby zrobić program z takim rozmachem jak BBC,bo jajcarzy u nas nie brakuje. Uważam,że bardzo dobrze że jest tvn turbo,chociaż ich ramówka,nie jest porywająca,to myślę,że Kornacki obok Patryka Mikiciuka, to prawdziwi pasjonaci na właściwym miejscu i dzięki nim może się jeszcze dużo zmienić. Wracając do tematu jak im poszło w Dubaju?? - Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju