Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
481
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Silnik miał usterkę mechaniczną,został wymieniony wałek,usunięto wycieki i poprawiono przelot.Więc właściciel nie wyrzucił pieniędzy w błoto,bo te zabiegi były konieczne. Mogę się założyć,że po logach dojdzie się do wniosku,że turbina do wymiany Moim zdaniem za słabo dmucha i dla tego niema mocy.Dziwię się,że żyje bo wyje już 2lata. [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 23:05_________________________________________________W Bukowinie 2009,pytam Trzenia czy ma dziurę w IC,bo słychać było charakterystyczny świst,a on,że to pompa wspomagania nie dawno okazało się,że to jednak turbo..
-
[ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Koleś miał podobną skrzynię o ile dobrze pamiętam,to też JBLa na tylnej półce w Multivanie. Staliśmy na parkingu 20metrów od auta włączona muza i spinało mnie na pawia tak bas walił po żołądku
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
Zapraszamy na Kaszuby,jeszcze jest
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
wiadomo :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Nie dziwie sie. Na tym forum juz troche osob slabo wspomina wspolprace z firma SSerwis. Na A6 nie?? Pisał,tu jakiś czas temu niejaki Paweł,który miał akurat A6,bliźniak mojego A4 kolor lakieru,silnik,skrzynia i wypas taki sam jak w moim aucie,który w SSerwis zgubił ponad 10tyś,zł z górką na modyfikacje skrzyni,a problemy przybywały ciągle nowe. Całe szczęście,że nie jechałem przez 3/4 Polski na zlikwidowanie drobnego wycieku i wymianę oleju,mimo sugestii niektórych ludzi,że nie da się tego gdzie indziej zrobić.Zostawiłem w Bożym Polu mniej kasy niż wydał bym na paliwo. Więc są na Pomorzu serwisy i to całkiem niezłe i krok po kroku omawiane auto zostanie naprawione... Moim zdaniem powrót do serii jest ruchem właściwym i kolejnym etapem uzdrawiania silnika. Życzę Ci Bieniek wytrwałości i szczęśliwego zakończenia remontu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Jeśli problem trwa już długo,to dlaczego rok temu,na letnim w Pile, ten samochód naprawdę nieźle jeździł
-
Jak nie A4 to co... ?
To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie: Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić Jak nie możesz patrzeć na środek w Superb, to jak będziesz jeździł mondeo,masz w środku może plastiku,,tylne sprężyny wypieczone w piekarni,jak załadujesz go po sufit,to będzie ten ostatni raz,fotele kiwają się w każdą strone do tego niezbyt wygodne,w pakiecie do tego auta powinni dawać co najmniej po 3 komplety zderzaków,bo większy bąk ma szansę się przez niego przebić,dla mnie to auto to kupa nie wiem za co chwalą go tak w Top Gear,bo jedyną zaletą jest że w miarę się prowadzi i nie wychyla się strasznie na zakrętach chociaż niesamowicie wygodny też nie jest. Nie wiem,też co cię jarko skłania przebierać w takich kiblach jeżdżąc A4,fakt b5 nie jest zbyt obszerny,ale jest dużo niemieckich aut, za które nie trzeba przepłacać. Jak wymienione już Skody,czy chociaż Vectra albo któryś z Volkswagenów może Touran,albo Caddy. Nic na F,to nie jest tylko mit,ale widzę,że chcesz się przekonać na własnej skórze...Powodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na pomorskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sie masz Jakub
-
Laptrop do biura
Więc każdy będzie dobry Gosia mówi tak samo Ta Toshiba ma fajną matrycę dlatego ją wybrałem.
-
Laptrop do biura
Czyli mam po laptopa lecieć do stanów? Tak poważnie,to ma być tylko i wyłącznie do prowadzenia ksiąg rachunkowych kilkunastu małych firm.
-
Laptrop do biura
Kuzyn mówił,że to niedobrze,bo montują zawsze jakiś syf i najlepiej jak była by Nvidia. Normalne biuro rachunkowe.
-
Laptrop do biura
Jaki laptop do 2500,był by najlepszy do biura? Chcemy kupić Toshiba Satellite C650 myślę jednak,że wadą jest,że ma zintegrowaną kartę graficzną.nie wiem.. Cały czas używaliśmy Hp i niema z nimi problemów,ale Toshiba przecież też niezła? Co byście polecili??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109162.0
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest na uczelni..podobno
-
Jak nie A4 to co... ?
Czyli A4 B6 lub A6 C5 niema konkurencji
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie tylko u Ciebie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
fakt...tez sie zastanawiam co ona w nim widzi poza wielkim działem nic innego nie przychodzi mi do głowy ..bez przesady Cuber ma dużo zalet
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co tam binio w stolicy auto-handli słychać?
-
Mustang Bullitt
:shocked: Nie jesteście garstką smarkaczy z osiedlowej piaskownicy Każdy chciał by być w takim klubie,ale nie każdy może jeździć Mustangiem
-
Spoty Kościerzyna
vikis wtorek lub środa...pasuje??