Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
CZeść
-
Nowicjusz - wątek powitalny
CZeść
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Studnia głębinowa - ma ktoś ?
Dzo-Dzo jak już masz wodociąg,to wystarczy studnia z wodą podskórną,jeśli grunt jest żwirowy,to będzie na 100% czysta. Wykopałem taką na czas budowy,woda rozpoczęła się na 4,5metra,oczywiście bez różdżkarza nie może się obejść. Później wybiję w tym miejscu głębinową,całkowity koszt ok. 3,5tyś. Badałem ją w sanepidzie i podobno jest zarąbista, wydajność 10tyś. l/h
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Gratuluję wytrwałości mam nadzieję,że dopniesz swego
-
Studnia głębinowa - ma ktoś ?
Jeśli chcesz prowadzić tam działalność,to musisz uzyskać pozwolenie wodno prawne i badania/odbiór hydro-geologiczny. Jeśli będzie stał tam dom mieszkalny nie są konieczne pozwolenia. Cena bicia studni,to ok.150-200zł metr+ pompa i zbiornik. Tak więc ostateczny koszt zależny jest od tego jak głęboko jest woda. Jeśli nie masz jeszcze pozwolenia na budowę,to potrzebne jest pismo z gminy,że nie ma możliwości podłączenia z wodociągu. Bo jeśli w miejscowym planie zagospodarowania jest taki wymóg,to nie uzyskasz odbioru budynku przed podłączeniem się do nitki wodociągowej.
-
[ALL B5] SWAP tiptronica na manuala w 2.5TDI Quattro
Dziękli za namiary,ale znam osobiście kolesia,jego motto życiowe brzmi Praca mnie zabija, nie wiem jakim cudem dokonał wynainy skrzyni,ale najważniejsze,że działa
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jakiego typu było to szarpnięcie?? Pojedyncze,tak jak by coś załapało? Czy może kilka jeden po drugim,taki trryt??
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
będziesz miał kabel w dużym pokoju kuchni łazience??
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Tego się właśnie obawiam,bo szarpanie się nasila. Dzwoniłem dziś do serwisu i uśmiech zginął mi z twarzy. Gość mówił,że jak szarpie,to już c**j...łańcuch i koła zębate,na bank,a pewnie coś jeszcze dojdzie z 4tyś, trzeba przygotować. Koleś tydzień temu sprzedał multi odpięte z BDG,za 2 tyś. [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 20:16_________________________________________________Zobaczymy jeszcze co vag pokarze,ale w cuda nie wierzę,a wymiana filtra i oleju,to mogą być tylko dodatkowe koszta. Jeśli nie znajdę skrzyni do 2,5tyś., to swap na manual+ licznik z kolorowym fisem. Programu nie będę robił,bo auto jeździ za***iście.
-
Spoty Kościerzyna
vikis mówi,że to na pewno zaworek na pompie. Podjedź na spota w piątek.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wczoraj w Kartuzach...
-
[B6 BDH] Logi do oceny
Można,też włożyć pewne BDG,a obecny motor sprzedać za jakieś w miarę sensowne pieniądze... Jeśli swap zamknął by się w normalnej sumce.
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Zostałeś tradycyjnie olany przez TP i nie możesz bez ich zgody (pisemnej) nic zrobić.
-
Spoty Kościerzyna
Najbliższy Spot w piątek 18.Luty o godz. 18-tej pako40 masz auto zrobione?
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
ok. W piątek zrobimy pomiary,a do tego czasu auto stoi.
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Wielkie dzięki Bartek wiesz,że nie musiałeś odpisywać Jutro ustawiam się na wymianę.
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Możliwe,że ATF został dolany,bo strasznie mało zapłaciłem za uszczelnienie skrzyni. Zadzwonię jutro do serwisu,który mi to robił,bo jeśli nie wymienili,to na wymianę był by najwyższy czas. Jeśli ruszam z delikatnym dodaniem gazu nie szarpie wcale,a im bardziej wcisnę pedał,tym gorzej. Jeśli już szarpnie,to zawsze gdy auto jeszcze się nie porusza.
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Adaptacja wskoczyła dopiero dzisiaj szarpnięcie i brak pełzania na D pozostało.Na zimnym oleju auto pełza i nie szarpie. Co dalej??[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:38_________________________________________________Napięcie Grupy 11 280A,a 10 195A,tak powinno być? Wychodzi,że skrzynia po modyfikacji na 7 lameli i niby wszystko jest ok.
-
[B7 ASB] BŁĄD 013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724)
OLO to mechanik.
-
[B6 BDH] Logi do oceny
Wynik słaby,ale nie najsłabszy o jakim słyszałem,jeśli chodzi o 2.5tdiV6. Na spoty kilka razy przyjeżdżał koleś,który przejął od ojca A6 C5 i zdziwiony,że jedzie znacznie gorzej od C4 R5 115KM,które miał wcześniej,podjechał na hamownię,wynik 72KM!!! Co prawda był,to AKN i jest się czym sugerować(wałki,przepływka....),to jednak małymi kroczkami doszedł do 150paru pesów bez chipa naprawiając tyko,co wymagało remontu.
-
B6 DIVISION
8E0 201 803 E wg ETKI - zbiornik węgla aktywnego kurde bo tak patrze ze jeden przewod od niego po prostu sie konczy Nie wiem czy jest uciety czy cos To odpowiada za odpowietrzenie zbiornika tak? raczej tak,podobny zbiornik miał już Fiat 126 elegant.