Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. można urządzenie zamontować na poddaszu nieużytkowym(strychu)?
  2. spróbuj jechać zgodnie z ograniczeniami prędkości i zakazami wyprzedzania,po naszym pięknym kraju..przecież to książkę można czytać w czasie jazdy. są jednak plusy..teraz przynajmniej zapamiętuję nazwy miejscowości,a nie długości i kąty zakrętów na trasie
  3. miałem sytuację ok 1,5 roku temu, dobiłem ponad stan czyli powyżej 24 punktów, walczyłem z glinami ok 40 min zanim wbili mi 8 pkt sprawa ma się tak w momencie przekroczenia 24 punktów Policja nie odbierze Ci dokumentu, dostaniesz pismo i skierowanie( do mnie przyszło 2 miesiące po ostatnim wykroczeniu) na powtórny egzamin na co masz ok 30 dni, jeśli nie zdasz egzaminów w tym czasie to żeby zapisać się na ponowny musisz złożyć prawo jazdy w wydziale komunikacji i dopiero po zdanym egzaminie otrzymasz dokument ponownie, dodatkowo dochodzą badania psychotechniczne co jak się ma kilka kategorii.egzamin na wszystkie??? tak o kurcze mam 10 więc przemieszczam się teraz wolno... ostatnio jechałem Golfem,patrzę pęknięta szyba...więc ją wymieniłem w czasie jazdy
  4. wiecie jak jest..na każde pytanie w sprawie problemów z multi, odpowiedź warsztatu brzmi..naprawa 4 do 6 tyś. lub wymiana skrzyni. więc albo się ktoś nie zna albo chce się dorobić na właścicielach aut z multitronikiem. dlaczego w chińskich skuterach pada wszystko oprócz ctv?
  5. Posypią się puchary w tym roku
  6. jedno z aut na którym opiera się mit VW
  7. czyli autka nie użytkujesz na co dzień
  8. GILI odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    uroczy
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Jeździ Wymieniam tylną belkę na ze stabilizatorem z gti i hamulce z 3 VR6,potem dokładka pod zderzak i kilka plastików wnętrza gti, obniżyłem tył,bo wyżej stał, a pod koniec maja chcę poprawić dwie wgniotki i prysnąć drugie fele. szukam jeszcze siedzeń podsufitki gti 5d. dosyć poważnie objechałem passata b4 Afn-a(nie wspominając o mim dwaipółtedimultitronik) więc pewnie mam już zrobiony program,muszę tylko sprawdzić co tam siedzi więc pewnie podjadę do Roba ,może jednak nic nie jest modzone tylko na tyle lekkie jest to auto,albo taka skrzynia,bo bez problemu staruje z dwójki. na razie nie mogę zrobić nawet logów,bo prąd z wtyczki zginął
  10. Po rozgrzaniu ATF ADP przód nie zmienia się na ok. Jednak nie ma żadnych fizycznych objawów braku ADP. Skrzynia działa bez zarzutu,a było naprawdę tragicznie(szarpnięcie tak się już na końcu nasiliło,że byliśmy pewni,że to jej zgon) reaguje jak nigdy przedtem,rusza momentalnie i płynnie. OLO wykasował sterownik i (najpierw przepłukał skrzynię) zmienił olej, bo filtr jest w porządku,a napięcie wróciło do normy i jest takie samo przód i tył.
  11. a może http://www.strzalstezyca.pl/ :naughty:
  12. dzisiaj będę
  13. http://sobisz.blogspot.com/2007/08/szymbark-dom-do-gory-nogami-bunkier.html + szczyt Wierzyca polecam też trasę z Szymbarku przez Ostrzyce,Złotą Górę i dookoła jezior raduńskich,Miechucino Mirachowo, Łapalice Kartuzy,Kościerzyna :good: Półwysep Helski,też fajny no majówkę.....i oczywiście Gdańska Starówka
  14. no..podobno jeździ...
  15. miałem sytuację ok 1,5 roku temu, dobiłem ponad stan czyli powyżej 24 punktów, walczyłem z glinami ok 40 min zanim wbili mi 8 pkt sprawa ma się tak w momencie przekroczenia 24 punktów Policja nie odbierze Ci dokumentu, dostaniesz pismo i skierowanie( do mnie przyszło 2 miesiące po ostatnim wykroczeniu) na powtórny egzamin na co masz ok 30 dni, jeśli nie zdasz egzaminów w tym czasie to żeby zapisać się na ponowny musisz złożyć prawo jazdy w wydziale komunikacji i dopiero po zdanym egzaminie otrzymasz dokument ponownie, dodatkowo dochodzą badania psychotechniczne co jak się ma kilka kategorii.egzamin na wszystkie???
  16. Zdrowych Radosnych i Pogodnych Świąt
  17. Cześć Zaglądaj na SPOTY POMORSKIE :wink4:
  18. Jesteś pewien,że może występować dwumas??,bo w Golfie AHU ma zawsze jednomas.
  19. Auto na warsztacie u OLA z forum. Okazało się,że było za mało oleju w skrzyni.. dolane 2 litry i auto naprawione Z jakiegoś powodu nie wchodzi adaptacja. chociaż wszystkie problemy ustąpiły,rusza,nie cofa się pod górę,nie szarpie,tylko trochę muli na ostrym bucie.. wszystko w trakcie..
  20. skrzynię manual do 2.5 ośka + detale szukam. jakby ktoś wiedział,to dawać info
  21. szkoda,że nie wziąłem tych kół,na avancie to już całkiem za***iście leżą :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.