Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
33,3
-
Tap Madl...nju edyszyn :D
- Napój MonaVie
Jest najlepsza jak filtry wody,nierdzewne garnki,szmatki czyszczące czy pościel z wełny,wszystko za 800% wartości....jest jedna mała różnica,bo tamte kupiły emerytki i spłacają do dziś raty,a to inny typ produktu i klient naiwny inaczej [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:38_________________________________________________http://finanse.wp.pl/kat,98674,title,Tak-wyglada-proces-produkcji-coca-coli,wid,13586990,wiadomosc.html- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
dziwne... mam w b6 96Ah- Napój MonaVie
...to inny rodzaj pozyskiwania klientów.Działalność opiera się nawlekaniu kolejnych osób do łańcuszka,masz przecież prowizje z każdego kolejnego. Prawdziwa piramida finansowa,a nie stałe struktury oparte na przedstawicielach i punktach handlowych.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE- [ALL B7] Śmiertelny wypadek-POMOCY!!
W wielu przypadkach TU umywa ręce gdy ubezpieczony był pijany.- [ALL] Warszawa Władysławowo - którędy?
Jeśli ktoś doleciał by wojewódzką 214(trasa Toruń- Łeba) z Warlubia do Kościerzyny,a chce się dostać na Półwysep,to polecam skrót, Stężyca,Żuromino,w Borucinie na Borzestowo,Mirachowo Strzepcz,aż do Wejherowa. Mały ruch,a okolica bardzo ciekawa,chociaż droga dość kręta.- Kuna
wyjmij siedzenia i lej do baku góra 5L,a podwoisz osiągi- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kocky Najlepszego- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kolejne fajne B8 w klubie ...na dodatek kombi- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na SPOTY POMORSKIE- Spoty Kościerzyna
Co słychać po długim czasie??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego- Jakie kolumny do stereo i jaki sprzęt??
Poszukaj wzmacniacza Yamahy, najlepiej używany z wyższych serii i kolumny Jamo jakieś wysokie,mogą być z boczny basaem,efekt jest wtedy trochę subwooferowy Odsłuch w domu,to bardzo dobry pomysł,chociaż zazwyczaj dobry sprzęt gra wszędzie,ale czasami można się niemile zdziwić.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie- 24h Le Mans
nie był to czasem jakiś polski kierowca zero myślenia :doh1:- 24h Le Mans
fajne te nowe światła w Audi,pewnie wkrótce będą takie w nowych modelach... nie ważne jakie straty,liczy się zwycięstwa , szkoda jednak tych dwóch aut....- Pogoda na bieżąco
cały dzień padało.a teraz dmucha...- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Jaka trasa najlepsza z Gdańska do Szczecina
Szóstką fajnie jedzie się wieczorem albo nocą- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gdzie?? - Napój MonaVie