Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W Kościerzynie ok.100zl. ale jak bierzesz od gościa,to wychodzi taniej,bo szyby ma w dobrych cenach. wymieniałem w b6,to ok 500zł z robotą.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ze zwykłego AC też dostaniesz,jeśli masz opcję szkody parkingowe, tylko mniej... ..bo to się stało na parkingu jak nie byłaś w samochodzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zgłoś do najpierw ubezpieczalni :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dobrym ludziom zawsze wiatr w oczy wieje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
-
Pogoda na bieżąco
Na Kaszubach ciepło pochmurno i właśnie zaczyna padać :!:
-
Spotkania na drodze
Wczoraj 25.07 ok. 15tej czarne B6 Avant GD21.....ramki klubowe,ul.zamkowa Kartuzy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sto lat Resztku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak tak,to widzimy się w środę jest żarcie to i jest Gili :decayed:
-
Spedycja
ja teraz robie "C " + kurs na przewóz rzeczy z kwalifikacją wstępną + podstawowy ADR ... ponad 8 tys zł ... Będziesz woził butle z gazem? patrząc na nick, to chyba raczej dynamit w Bagdadzie :polew: musiał by jeszcze zrobić na klasę 7-mą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Jak tak,to widzimy się w środę
-
Spedycja
ja teraz robie "C " + kurs na przewóz rzeczy z kwalifikacją wstępną + podstawowy ADR ... ponad 8 tys zł ... Będziesz woził butle z gazem?
-
Spedycja
Robił ktoś z was ostatnio ADR?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Najpierw złóż wtedy się będziesz cieszył Nauczyłem się ruszać z poszarpującym multi....jeśli się rusza delikatnie,to potem już bajka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
- Konkurs
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na VWM bedzie hamownia z TuneUp
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...no,to NAJLEPSZGO ŁEPSKI
-
Spoty Kościerzyna
Najlepszego Fazy Szymon widziany dziś w Szarlocie
-
Ludzie z A4 w ARMII
Miałem na szkółce prawie 40 letniego kałasza ze składaną kolbą,każde strzelanie nr 1 ponad 40punktów. Na Hel Borze GNa (rocznik 86 o ile pamiętam,zarąbista splówa) ,a na okręcie Glauberyt(wstyd z tym było iść na strzelnicę ) Najlepsze jednak było wysadzanie podwodne(my oczywiście na okręcie,albo na brzegu,nie tak jak w filmach,bo nikt pod wodą by nie przeżył nawet w znacznej odległości.)... Wojsko wspominam jako najlepszą przygodę w życiu Szkółkę czy Komendę Portu,było naprawdę super,super,super!!! Początek sezonu w Gdyni,a całe lato na Półwyspie nie chciało się jeździć do domu [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 18:39_________________________________________________Pod wodą mieliśmy tyko nóż. Widziałem kiedyś na ćwiczeniach, że chłopaki z Formozy mieli broń na pontonach,a nawet skakali z nią z helikoptera do wody.
-
Ludzie z A4 w ARMII
Zima 98' OSNiP WP Gdynia przejściowo Batalion Saperów Hel Bór, Grupa Płetwonurków Minerów Hel,Hala sportowa(regaty wioślarskie) Pierwszy roczny pobór...Specjalizacja płetwonurek-miner. 5 razy byłem w rezerwie GPM Hel,GPM Gdynia, ORP Flaming. Fajne były nurkowania z okrętów H6, R12. poligon saperski
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
http://banki.wp.pl/kat,6602,title,Wazne-dane-dla-swiatowej-gospodarki-Z-PKO-BP-w-roli-glownej,wid,13602358,wiadomosc.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W Niemczech od Lubeki 20ką,aż do Kołbaskowa,a w Polsce 6ką,aż do Gdańska.Kawałek po niemieckiej stronie i kawałek po polskiej jest jeszcze stara berlinka w okolicach granicy,po zatem naprawdę niezła nawierzchnia.