Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. W Kościerzynie ok.100zl. ale jak bierzesz od gościa,to wychodzi taniej,bo szyby ma w dobrych cenach. wymieniałem w b6,to ok 500zł z robotą.
  2. ze zwykłego AC też dostaniesz,jeśli masz opcję szkody parkingowe, tylko mniej... ..bo to się stało na parkingu jak nie byłaś w samochodzie.
  3. Zgłoś do najpierw ubezpieczalni :gwizdanie:
  4. Dobrym ludziom zawsze wiatr w oczy wieje
  5. Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
  6. Na Kaszubach ciepło pochmurno i właśnie zaczyna padać :!:
  7. Wczoraj 25.07 ok. 15tej czarne B6 Avant GD21.....ramki klubowe,ul.zamkowa Kartuzy.
  8. sto lat Resztku
  9. Jak tak,to widzimy się w środę jest żarcie to i jest Gili :decayed:
  10. GILI odpowiedział(a) na klysek temat w Lifestyle i Hydepark
    ja teraz robie "C " + kurs na przewóz rzeczy z kwalifikacją wstępną + podstawowy ADR ... ponad 8 tys zł ... Będziesz woził butle z gazem? patrząc na nick, to chyba raczej dynamit w Bagdadzie :polew: musiał by jeszcze zrobić na klasę 7-mą
  11. Najlepszego Jak tak,to widzimy się w środę
  12. GILI odpowiedział(a) na klysek temat w Lifestyle i Hydepark
    ja teraz robie "C " + kurs na przewóz rzeczy z kwalifikacją wstępną + podstawowy ADR ... ponad 8 tys zł ... Będziesz woził butle z gazem?
  13. GILI odpowiedział(a) na klysek temat w Lifestyle i Hydepark
    Robił ktoś z was ostatnio ADR?
  14. Najpierw złóż wtedy się będziesz cieszył Nauczyłem się ruszać z poszarpującym multi....jeśli się rusza delikatnie,to potem już bajka
  15. GILI odpowiedział(a) na Patrykbor temat w Lifestyle i Hydepark
    377
  16. Na VWM bedzie hamownia z TuneUp
  17. ...no,to NAJLEPSZGO ŁEPSKI
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Najlepszego Fazy Szymon widziany dziś w Szarlocie
  19. Miałem na szkółce prawie 40 letniego kałasza ze składaną kolbą,każde strzelanie nr 1 ponad 40punktów. Na Hel Borze GNa (rocznik 86 o ile pamiętam,zarąbista splówa) ,a na okręcie Glauberyt(wstyd z tym było iść na strzelnicę ) Najlepsze jednak było wysadzanie podwodne(my oczywiście na okręcie,albo na brzegu,nie tak jak w filmach,bo nikt pod wodą by nie przeżył nawet w znacznej odległości.)... Wojsko wspominam jako najlepszą przygodę w życiu Szkółkę czy Komendę Portu,było naprawdę super,super,super!!! Początek sezonu w Gdyni,a całe lato na Półwyspie nie chciało się jeździć do domu [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 18:39_________________________________________________Pod wodą mieliśmy tyko nóż. Widziałem kiedyś na ćwiczeniach, że chłopaki z Formozy mieli broń na pontonach,a nawet skakali z nią z helikoptera do wody.
  20. Zima 98' OSNiP WP Gdynia przejściowo Batalion Saperów Hel Bór, Grupa Płetwonurków Minerów Hel,Hala sportowa(regaty wioślarskie) Pierwszy roczny pobór...Specjalizacja płetwonurek-miner. 5 razy byłem w rezerwie GPM Hel,GPM Gdynia, ORP Flaming. Fajne były nurkowania z okrętów H6, R12. poligon saperski
  21. Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
  22. http://banki.wp.pl/kat,6602,title,Wazne-dane-dla-swiatowej-gospodarki-Z-PKO-BP-w-roli-glownej,wid,13602358,wiadomosc.html
  23. W Niemczech od Lubeki 20ką,aż do Kołbaskowa,a w Polsce 6ką,aż do Gdańska.Kawałek po niemieckiej stronie i kawałek po polskiej jest jeszcze stara berlinka w okolicach granicy,po zatem naprawdę niezła nawierzchnia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.