Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Jak wyciągasz takie wnioski na takiej podstawie, to brawo. Przedsiębiorca ma obowiązek Cię o tym poinformować, ponieważ rozmowy wykorzystywane nie są do innych celów niż dowód w np. procesie. Wystarczy sobie przypomnieć "sławny" gwóźdź do trumny Ś.P. Andrzeja Leppera - Ziobro nie miał nieprzyjemności nagrywająć prywatną rozmowę. Potem kolejne kupowane głosów np. Begerowej itd. itp. Zły przykład ziobro,tylko straszył,nic nie nagrał http://www.mypolacy.de/serwisy/poradniki/sprzedaz-samochodu/co-obejmuje-gwarancja-na-samochody-uzywane.html http://www.motoekspert.mojeauto.pl/zakup_uzywanego/zwrot_auta.html
  2. Sprzedający(komis) ustawowo daje 6 miesięcy gwarancji na wady ukryte. Dlatego najlepiej jak się kupuje samochód z komisu do umowy dołączyć gwarancję pisemną sporządzoną na podstawie ustawy i dać do podpisu sprzedawcy....z takim kwitem można iść do sądu spokojny o końcowy werdykt.
  3. Najlepszego Andrzeju
  4. nawet sobie nie wyobrażasz jak on potrafi razem ze swoją pielęgniarką Bienią chapać dzidę ...ooo matko w tych sprawach to on jest zwykły hochsztapler i oszust... robi zdjęcia i krótkie filmy jak pomyśli,to na chleb zarobi
  5. Jasny będzie ładniej wyglądał,a ciemny szybciej się brudził. Najlepiej kolor taki jak na elewacji,lub jak na piwnicy.
  6. jest zakaz jeżdżenia lewym dla dużych po obwodnicy
  7. ile miales 2.5 tds'ow i tdi i jak dlugo nimi jezdziles ze wiesz? Łącznie pięć lat b5 i b6 0 awarii silnika. Jechałem,kilka razy e36 w tdsie 2,5 i 1,8. Znajomy ma BMW 525 w idealnym stanie,ale jest tak tylko dzięki jego inwestycjom.
  8. ten jest fajny..
  9. Fajny koleś ..i jeździ Volvo :)
  10. tdi mniej pali,lepiej jedzie, jest cichszy i znacznie mniej awaryjny.
  11. Pewnie,że było. W zakupie była B6 1.9 z 2004 w pełnym s-line i nie miała klimy,bo pierwszy właściciel był alergikiem i sobie taką zamówił.
  12. Jennifer Lopez - Papi (World Premiere - Times square, New York City ) Po tym teledysku mały fiat wejdzie ogniem na rynek amerykański.
  13. Włączcie vivę :polew: płaczę ze śmiechu...
  14. Ja mam 250 i wytarty tylko włącznik
  15. Wsadzę Ci moich gówniarzy do autoa,to zobaczysz jak mogą się plastiki z A4 w godzinę wytrzeć. Nie przyglądałem się dokładnie,bo gościu ogólnie auta nie sprzedaje,tak tylko hasło rzucił. Spojrzałem na silnik i wiem jak wygląda AWX po ponad 200tyś,a on sam zrobił 12tyś. przez 3 lata.
  16. Jest drugim właścicielem,sam go przywiózł ze Szwajcarii. Nie wiem,czy ma taki przebieg,ale wygląda naprawdę na niezużyty skóry jak nowe,nie cieknie żaden zawór,silnik suchy jak pieprz i ciągnie super. Jedno co mnie zastanawia,to już ślady obtarć na włączniku świateł i klimatroniku.
  17. Zapraszam na oględziny z panną Aloną
  18. :doh1: :doh1: :polew: :nabijasie: :polew: i tak nic nie przebije dzwona z koparką niebitym audi bez strzału poduchy
  19. wypasu strasznego niema,skóry,ksenon i 17cali. Modzony też nie jest bo koleś po 50tce,ale najważniejsze,że igła.
  20. Znajomy ma na sprzedaż srebrnego sedana AWXa w skórach z potwierdzonym przebiegiem 88tyś.
  21. nie wiem? Pauzowałem na cpenie w Miszewku i stało..1.9 kłatro Koleś za lady mówi,że to jego
  22. ..o,to prawie się minęliśmy,bo cały dzień szlakę miedziową na Nautę woziłem Auto Kaczy
  23. nie mówię,o miejscu,tylko komforcie jazdy. Jeździłem Tga z silnikiem D20 w kabinie XXL,a teraz Volvo FH globtroter. więc porównanie mam,bo w między czasie był Daf 95 i 105 xf i Actros 1844,który jest najgorszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.