Treść opublikowana przez GILI
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
- Awaria po kupnie. Prosze o porade.
Jak wyciągasz takie wnioski na takiej podstawie, to brawo. Przedsiębiorca ma obowiązek Cię o tym poinformować, ponieważ rozmowy wykorzystywane nie są do innych celów niż dowód w np. procesie. Wystarczy sobie przypomnieć "sławny" gwóźdź do trumny Ś.P. Andrzeja Leppera - Ziobro nie miał nieprzyjemności nagrywająć prywatną rozmowę. Potem kolejne kupowane głosów np. Begerowej itd. itp. Zły przykład ziobro,tylko straszył,nic nie nagrał http://www.mypolacy.de/serwisy/poradniki/sprzedaz-samochodu/co-obejmuje-gwarancja-na-samochody-uzywane.html http://www.motoekspert.mojeauto.pl/zakup_uzywanego/zwrot_auta.html- Awaria po kupnie. Prosze o porade.
Sprzedający(komis) ustawowo daje 6 miesięcy gwarancji na wady ukryte. Dlatego najlepiej jak się kupuje samochód z komisu do umowy dołączyć gwarancję pisemną sporządzoną na podstawie ustawy i dać do podpisu sprzedawcy....z takim kwitem można iść do sądu spokojny o końcowy werdykt.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Andrzeju- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nawet sobie nie wyobrażasz jak on potrafi razem ze swoją pielęgniarką Bienią chapać dzidę ...ooo matko w tych sprawach to on jest zwykły hochsztapler i oszust... robi zdjęcia i krótkie filmy jak pomyśli,to na chleb zarobi- Dach na domu
Jasny będzie ładniej wyglądał,a ciemny szybciej się brudził. Najlepiej kolor taki jak na elewacji,lub jak na piwnicy.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jest zakaz jeżdżenia lewym dla dużych po obwodnicy- [ALL] Co gorsze-2.5 TDI czy 2.5 TDS :)
ile miales 2.5 tds'ow i tdi i jak dlugo nimi jezdziles ze wiesz? Łącznie pięć lat b5 i b6 0 awarii silnika. Jechałem,kilka razy e36 w tdsie 2,5 i 1,8. Znajomy ma BMW 525 w idealnym stanie,ale jest tak tylko dzięki jego inwestycjom.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ten jest fajny..- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajny koleś ..i jeździ Volvo :)- [ALL] Co gorsze-2.5 TDI czy 2.5 TDS :)
tdi mniej pali,lepiej jedzie, jest cichszy i znacznie mniej awaryjny.- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Pewnie,że było. W zakupie była B6 1.9 z 2004 w pełnym s-line i nie miała klimy,bo pierwszy właściciel był alergikiem i sobie taką zamówił.- YouTube - filmy warte obejrzenia
Jennifer Lopez - Papi (World Premiere - Times square, New York City ) Po tym teledysku mały fiat wejdzie ogniem na rynek amerykański.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Włączcie vivę :polew: płaczę ze śmiechu...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mam 250 i wytarty tylko włącznik- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wsadzę Ci moich gówniarzy do autoa,to zobaczysz jak mogą się plastiki z A4 w godzinę wytrzeć. Nie przyglądałem się dokładnie,bo gościu ogólnie auta nie sprzedaje,tak tylko hasło rzucił. Spojrzałem na silnik i wiem jak wygląda AWX po ponad 200tyś,a on sam zrobił 12tyś. przez 3 lata.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest drugim właścicielem,sam go przywiózł ze Szwajcarii. Nie wiem,czy ma taki przebieg,ale wygląda naprawdę na niezużyty skóry jak nowe,nie cieknie żaden zawór,silnik suchy jak pieprz i ciągnie super. Jedno co mnie zastanawia,to już ślady obtarć na włączniku świateł i klimatroniku.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapraszam na oględziny z panną Aloną- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:doh1: :doh1: :polew: :nabijasie: :polew: i tak nic nie przebije dzwona z koparką niebitym audi bez strzału poduchy- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wypasu strasznego niema,skóry,ksenon i 17cali. Modzony też nie jest bo koleś po 50tce,ale najważniejsze,że igła.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2004 za 32tyś.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znajomy ma na sprzedaż srebrnego sedana AWXa w skórach z potwierdzonym przebiegiem 88tyś.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie wiem? Pauzowałem na cpenie w Miszewku i stało..1.9 kłatro Koleś za lady mówi,że to jego- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
..o,to prawie się minęliśmy,bo cały dzień szlakę miedziową na Nautę woziłem Auto Kaczy- 2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
nie mówię,o miejscu,tylko komforcie jazdy. Jeździłem Tga z silnikiem D20 w kabinie XXL,a teraz Volvo FH globtroter. więc porównanie mam,bo w między czasie był Daf 95 i 105 xf i Actros 1844,który jest najgorszy. - Awaria po kupnie. Prosze o porade.