Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
opinacze,to już na 100% z żelaznych rezerw za***ane
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
biorę tą czarną z wielkim H więc nie kupuj takiej Tomeksie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w aukcji na metkach jest bez n
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Znajoma ma takie same alu tyle,że w grafitowym wielorybie... Super wyglądają w ruchu,gdy auto rusza i wolno jedzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
włodi przymkną cię za te licytacje :decayed:
-
Polecane opony letnie
na jakieś 90tyś mi starczyły... wliczając sezon kiedy były u kolegi Dziadek bo od niego wziąłem teraz czekam na Pirelli Cinturato P7 - 4szt po 299zł w 205/55/16. Jakoś tak szybciutko poczytałem testy... i może na takie akurat trafiałem ale nie miały zbytnio konkurencji w ostatnich latach - choć wiadomo jak to z testami bywa. Chciałem oponki "eko" ale nie za wszelką cenę (bo dla mnie to taki chwyt marketingowy jak specjalny olej silnikowy do LPG... masakra) Mają się mało ścierać, a przede wszystkim, co jest wynikiem oporów toczenia w takim przypadku - mają być ciche - koniec. kropka napiszę coś po paru tysiącach Miałem w B5 Pirelli Cinturato P7 używałem 2 sezony..bardzo dobre opony.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Dla mnie C6 w kombi wygląda znacznie lepiej,a osiągi z tym silnikiem są więcej niż wystarczające. Oczywiście jak zwykle można się było spodziewać,że w Twoich rękach auto się zmieni...i wyszło jeszcze lepiej jak w B6 :oklasky:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2 tygodnie śmigam na letnich
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
http://www.audiworld.com/news/06/q7/suspension/header.jpg Zakres regulacji to około 70mm. Przy trybach dynamic auto obniża prześwit z wyjściowej wysokości nawet o 30mm. Przy trybach off-road podnosi się nawet o 40mm. Dochodzi również zmiana sztywności. Wysokość wyjściową można oczywiście wyregulować VAGiem. Pewnie jak znajdę czas to pobawię się tym. Jest cała masa tutoriali na sieci. Rozumiem,że auto z takim zawieszeniem wyposażone jest w sprężarkę, zbiorniki z powietrzem i zegary kontrolujące ciśnienie w układzie... Czyli jak rano odpalasz,to przed startem czekasz aż układ się napełni?? Rozumiem,że pozostałe układy są elektryczne i hydrauliczne....ale fajnie było by takie psyczenie jak w ciężarówce,przy naciskaniu pedałów i zmianie biegów ...:kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedyś było można bezpośrednio z kompa. trzeba się teraz zarejestrować na jakimś fotoforum.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
qrna to muszę zmienić dostawce bo ja musz sprzedać 2 tony :polew: Zatrudnij lepiej Tomeksa ;fachowca od marketingu :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak teraz dodać zdjęcie ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kup z giełdy za 2dychy znaczek s4,albo m-power i w prawy róg
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Proponuję wyjazd w czwartek po południu,tak,żeby Włocławek,Łódź i Częstochowę machnąć wieczorem lub późnym wieczorem. Jak pojedziecie w odpowiednich godzinach,to BT można teraz zrobić osobowym w 8godzin. Nawierzchnia na Jedynce jest naprawdę dobra więc nie polecam skrótów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam. Pojebane,to nowe forum...z prostej logicznej formuły zrobił się fejsbukopodobnyszit
-
[INNE] Audi 80 B4 Avant Quattro czyli nowy Nosb'owy dupowóz :)
wtedy go od Ciebie kupię
-
Praca w Holandii
Rozmawiałem z chłopakami z Polski pracującymi w Holenderskich paszarniach. Nikt nie narzekał na warunki pracy czy mieszkanie. Wyglądali na szczęśliwych ludzi... Gorzej jest przy zbiorach np. cebuli,ale warunki pracy i płacy również nieporównywalne z tymi w Pl.
-
[INNE] Audi 80 B4 Avant Quattro czyli nowy Nosb'owy dupowóz :)
Jeździ,to wreszcie ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W zeszłym tygodniu jakiś koleś ślizgał się autem po jeziorze.
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
108ka nie jedzie,szukaj 112ki jeśli chodzi o osiągi,to przepaść. Jeśli byś chciał podkręcić w przyszłości,to ze 112ki wyciągasz nawet 150KM.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Fajnie tak kupić nowe auto i wybrać wypas pod siebie. Pomijając zużycie i nie zawsze znaną historię pojazdu,to wielki plus w porównaniu do auta używanego.. ps. możliwe,że Twoje A4 stało w czwartek na Obornickiej w Poznaniu?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie dygaj w ciężarówce pali 0,6 litra/godzina,a jest większe i ma więcej do ogrzania.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i prądu wpieprzą :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Afn pali od strzała,ale Volvo zamarzło w pi..zdu..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o 11tej było już tylko -12 :decayed: