Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. opinacze,to już na 100% z żelaznych rezerw za***ane
  2. biorę tą czarną z wielkim H więc nie kupuj takiej Tomeksie
  3. w aukcji na metkach jest bez n
  4. Znajoma ma takie same alu tyle,że w grafitowym wielorybie... Super wyglądają w ruchu,gdy auto rusza i wolno jedzie
  5. włodi przymkną cię za te licytacje :decayed:
  6. na jakieś 90tyś mi starczyły... wliczając sezon kiedy były u kolegi Dziadek bo od niego wziąłem teraz czekam na Pirelli Cinturato P7 - 4szt po 299zł w 205/55/16. Jakoś tak szybciutko poczytałem testy... i może na takie akurat trafiałem ale nie miały zbytnio konkurencji w ostatnich latach - choć wiadomo jak to z testami bywa. Chciałem oponki "eko" ale nie za wszelką cenę (bo dla mnie to taki chwyt marketingowy jak specjalny olej silnikowy do LPG... masakra) Mają się mało ścierać, a przede wszystkim, co jest wynikiem oporów toczenia w takim przypadku - mają być ciche - koniec. kropka napiszę coś po paru tysiącach Miałem w B5 Pirelli Cinturato P7 używałem 2 sezony..bardzo dobre opony.
  7. Dla mnie C6 w kombi wygląda znacznie lepiej,a osiągi z tym silnikiem są więcej niż wystarczające. Oczywiście jak zwykle można się było spodziewać,że w Twoich rękach auto się zmieni...i wyszło jeszcze lepiej jak w B6 :oklasky:
  8. 2 tygodnie śmigam na letnich
  9. http://www.audiworld.com/news/06/q7/suspension/header.jpg Zakres regulacji to około 70mm. Przy trybach dynamic auto obniża prześwit z wyjściowej wysokości nawet o 30mm. Przy trybach off-road podnosi się nawet o 40mm. Dochodzi również zmiana sztywności. Wysokość wyjściową można oczywiście wyregulować VAGiem. Pewnie jak znajdę czas to pobawię się tym. Jest cała masa tutoriali na sieci. Rozumiem,że auto z takim zawieszeniem wyposażone jest w sprężarkę, zbiorniki z powietrzem i zegary kontrolujące ciśnienie w układzie... Czyli jak rano odpalasz,to przed startem czekasz aż układ się napełni?? Rozumiem,że pozostałe układy są elektryczne i hydrauliczne....ale fajnie było by takie psyczenie jak w ciężarówce,przy naciskaniu pedałów i zmianie biegów ...:kox:
  10. Kiedyś było można bezpośrednio z kompa. trzeba się teraz zarejestrować na jakimś fotoforum.
  11. qrna to muszę zmienić dostawce bo ja musz sprzedać 2 tony :polew: Zatrudnij lepiej Tomeksa ;fachowca od marketingu :decayed:
  12. Jak teraz dodać zdjęcie ??
  13. kup z giełdy za 2dychy znaczek s4,albo m-power i w prawy róg
  14. Proponuję wyjazd w czwartek po południu,tak,żeby Włocławek,Łódź i Częstochowę machnąć wieczorem lub późnym wieczorem. Jak pojedziecie w odpowiednich godzinach,to BT można teraz zrobić osobowym w 8godzin. Nawierzchnia na Jedynce jest naprawdę dobra więc nie polecam skrótów.
  15. Witam. Pojebane,to nowe forum...z prostej logicznej formuły zrobił się fejsbukopodobnyszit
  16. wtedy go od Ciebie kupię
  17. Rozmawiałem z chłopakami z Polski pracującymi w Holenderskich paszarniach. Nikt nie narzekał na warunki pracy czy mieszkanie. Wyglądali na szczęśliwych ludzi... Gorzej jest przy zbiorach np. cebuli,ale warunki pracy i płacy również nieporównywalne z tymi w Pl.
  18. Jeździ,to wreszcie ??
  19. W zeszłym tygodniu jakiś koleś ślizgał się autem po jeziorze.
  20. 108ka nie jedzie,szukaj 112ki jeśli chodzi o osiągi,to przepaść. Jeśli byś chciał podkręcić w przyszłości,to ze 112ki wyciągasz nawet 150KM.
  21. GILI odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    Fajnie tak kupić nowe auto i wybrać wypas pod siebie. Pomijając zużycie i nie zawsze znaną historię pojazdu,to wielki plus w porównaniu do auta używanego.. ps. możliwe,że Twoje A4 stało w czwartek na Obornickiej w Poznaniu?
  22. nie dygaj w ciężarówce pali 0,6 litra/godzina,a jest większe i ma więcej do ogrzania.
  23. i prądu wpieprzą :gwizdanie:
  24. Afn pali od strzała,ale Volvo zamarzło w pi..zdu..
  25. o 11tej było już tylko -12 :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.