Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać Znałem gościa z Wejherowa,był w Porcie na hali sportowej..mówili na niego spid ciągle biegał maratony.Dał mi kedyś książkę zwierzenia kilku kolesi maratończyków. Przeczytałem,ale nie zacząłem biegać No co ty pier**li...to mój dobry przyjaciel Leszek Okroj:wink: to jest niezły the besciak razem slużyliśmy na hali:decayed: O nim mówiłem. Z hali znałem jeszcze Wisiora i Grzesia ratownika z basenu.Jaki pobór jesteś??
  2. Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać Znałem gościa z Wejherowa,był w Porcie na hali sportowej..mówili na niego spid ciągle biegał maratony.Dał mi kedyś książkę zwierzenia kilku kolesi maratończyków. Przeczytałem,ale nie zacząłem biegać
  3. Moja ostatnia 10 jak byłem w wojsku na Helu czyli bardzo dawno....
  4. Podobne jak Makówy z Jarosławca :decayed:
  5. Jak się po 30tce zapuści,to ciężko chyba zbić...
  6. Laptop,..Tablet... przesadziłem,to fajne imię dla psa :decayed:
  7. na vagu nic nie pokazuje,może to czujnik temperatury?
  8. tak samo u mnie
  9. Jak się vp nie sypnie,to są na pewno podobne...duży minus,to minimalne możliwości programowe
  10. Koleś miał takie koła. Sprzedał je i założył na wiosnę bbs-y... BMka,jakich dużo ostatnio na ulicach...bardzo popularny model wśród młodzieży u mnie w pracy. bezawaryjności
  11. Sprawdzałem swego czasu moc w Bmc-e u niego i z gatki chłopak ma poukładane w głowie ma hamownię??
  12. Tomeks wspominał,że Zoltar ma pojęcie
  13. http://img818.imageshack.us/img818/5425/caddy003.jpg' alt='caddy003.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img] Te 17ki były na Pasku. Teraz mam 18ki z Phantoma. Zimówki miałem 15ki profil 195,a teraz 235 i po zmianie osiągi odczuwalnie spadły. Zastanawiam się nad podniesieniem mocy...,ile może dać i kosztować dobry program?
  14. Gośka nim nie jeździ Afn tak ok. 6l
  15. Zdrowych :wink:
  16. Zdrowych ---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 14:54 ---------- [/img] Ładnie???
  17. Dużo lepiej Plus za silnik..
  18. 1. 100% Zool kontrole w DE 2.Spalanie zależy jak szybko będziesz jechał...od 10 do 100% wyższe. 3. Jeśli zespół pojazdów waży więcej jak 3,5tony,to w PL trzeba mieć opłacony viatol. 4. na landówce nie waż się przekroczyć 70-ki. na banie leć tyle co ciężarówki,... maks stówkę.
  19. Woziłem trochę zboża ostatnio i magazyny strasznie już przewietrzone...
  20. mam 26500kg jęczmienia na kipie
  21. GILI odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mam zieloną naklejkę w Passacie Afn-ie.
  22. antonio jak tam zimowe zasiewy.. Centrum Polski sieje odnowa wszystko ozime zmarzło Znowu ceny pójdą w górę,bo na pewno podrożeje chleb i olej....
  23. zjebane B6 w multi to i owszem:decayed: chcesz kupić przyzwoicie wyposażone B7 z lepszym silnikiem niż R4,jaki masz wybór nie dysponując za dużą gotówką?.......jedyny wybór to BDG,których jest dosłownie kilka w ogłoszeniach. 2,7 i 3,0 sa dużo droższe,do tego jest masa ludzi,którzy po prostu boją się/nie znają automatu,z Q jest podobnie. nie pomyślałeś,że mało ich wyprodukowano... ---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:12 ---------- żenua :facepalm:
  24. jest sporo ludzi,którzy chcą mieć dobrze wyposażone auto,z dużym mocnym silnikiem i są skłonni za to zapłacić,to jest mój klient na całe auto. są ludzie którzy chca miec wypas i moc,ale brak im kasy,to jest mój klient na auto w stanie w jakim jest teraz. ...a co do rzucania sie na 2.5 i 2.0,tak naprawdę tylkoi garstka ludzi jaży o co caman z awaryjnością,większość nie wie nic na ten temat. a po za tym wszystkim,B7 1.9 i 2.0 w otomoto jest 1200 a 2.5 2.7 3.0 120,większość ludzi kupując po prostu się napala i jak już pojedzie obejrzeć,to kupuje,chyba że jest ewidentny parch. ---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:25 ---------- a co miał ci powiedzieć,skoro zamówiłeś B6? -panie,B6 juz nikt nie bierze,teraz wszyscy chcą B7 powiedział tak choćby dlatego,że na B6 ma większe przebicie,bo szwab szybciej odda taniej(stosunkowo oczywiście)B6 niż B7. Otwórz oczy Tomaszu 2.5 sprzedaje się bardzo ciężko...,a jedyna obiegowa opinia,to,że się pier**li. Zobacz jak długo wiszą ogłoszenia. ak byś miał Q...,to może by się jakiś gówniarz rzucił.
  25. Jego program jest przerysowany,tek po niemiecku,ale przecież tak właśnie w Polsce jest...pewnie fajny gościu,a już na pewno po %%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.