Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać Znałem gościa z Wejherowa,był w Porcie na hali sportowej..mówili na niego spid ciągle biegał maratony.Dał mi kedyś książkę zwierzenia kilku kolesi maratończyków. Przeczytałem,ale nie zacząłem biegać No co ty pier**li...to mój dobry przyjaciel Leszek Okroj:wink: to jest niezły the besciak razem slużyliśmy na hali:decayed: O nim mówiłem. Z hali znałem jeszcze Wisiora i Grzesia ratownika z basenu.Jaki pobór jesteś??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili mówiąc ostatnia mam na myśli w październiku ale od tamtej pory cały czas trening w maju startuję znowu w Gdyni w "biegu urodzinowym" formę trzeba trzymać Znałem gościa z Wejherowa,był w Porcie na hali sportowej..mówili na niego spid ciągle biegał maratony.Dał mi kedyś książkę zwierzenia kilku kolesi maratończyków. Przeczytałem,ale nie zacząłem biegać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moja ostatnia 10 jak byłem w wojsku na Helu czyli bardzo dawno....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podobne jak Makówy z Jarosławca :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się po 30tce zapuści,to ciężko chyba zbić...
-
Jakie imię dla syna
Laptop,..Tablet... przesadziłem,to fajne imię dla psa :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na vagu nic nie pokazuje,może to czujnik temperatury?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak samo u mnie
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Jak się vp nie sypnie,to są na pewno podobne...duży minus,to minimalne możliwości programowe
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Koleś miał takie koła. Sprzedał je i założył na wiosnę bbs-y... BMka,jakich dużo ostatnio na ulicach...bardzo popularny model wśród młodzieży u mnie w pracy. bezawaryjności
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sprawdzałem swego czasu moc w Bmc-e u niego i z gatki chłopak ma poukładane w głowie ma hamownię??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks wspominał,że Zoltar ma pojęcie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://img818.imageshack.us/img818/5425/caddy003.jpg' alt='caddy003.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img] Te 17ki były na Pasku. Teraz mam 18ki z Phantoma. Zimówki miałem 15ki profil 195,a teraz 235 i po zmianie osiągi odczuwalnie spadły. Zastanawiam się nad podniesieniem mocy...,ile może dać i kosztować dobry program?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gośka nim nie jeździ Afn tak ok. 6l
-
Życzenia Świąteczne
Zdrowych :wink:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdrowych ---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 14:54 ---------- [/img] Ładnie???
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
Dużo lepiej Plus za silnik..
-
Wyjazd z przyczepką za granice.
1. 100% Zool kontrole w DE 2.Spalanie zależy jak szybko będziesz jechał...od 10 do 100% wyższe. 3. Jeśli zespół pojazdów waży więcej jak 3,5tony,to w PL trzeba mieć opłacony viatol. 4. na landówce nie waż się przekroczyć 70-ki. na banie leć tyle co ciężarówki,... maks stówkę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Woziłem trochę zboża ostatnio i magazyny strasznie już przewietrzone...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam 26500kg jęczmienia na kipie
-
A4-KLUB.GERMANY
Mam zieloną naklejkę w Passacie Afn-ie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio jak tam zimowe zasiewy.. Centrum Polski sieje odnowa wszystko ozime zmarzło Znowu ceny pójdą w górę,bo na pewno podrożeje chleb i olej....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zjebane B6 w multi to i owszem:decayed: chcesz kupić przyzwoicie wyposażone B7 z lepszym silnikiem niż R4,jaki masz wybór nie dysponując za dużą gotówką?.......jedyny wybór to BDG,których jest dosłownie kilka w ogłoszeniach. 2,7 i 3,0 sa dużo droższe,do tego jest masa ludzi,którzy po prostu boją się/nie znają automatu,z Q jest podobnie. nie pomyślałeś,że mało ich wyprodukowano... ---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:12 ---------- żenua :facepalm:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jest sporo ludzi,którzy chcą mieć dobrze wyposażone auto,z dużym mocnym silnikiem i są skłonni za to zapłacić,to jest mój klient na całe auto. są ludzie którzy chca miec wypas i moc,ale brak im kasy,to jest mój klient na auto w stanie w jakim jest teraz. ...a co do rzucania sie na 2.5 i 2.0,tak naprawdę tylkoi garstka ludzi jaży o co caman z awaryjnością,większość nie wie nic na ten temat. a po za tym wszystkim,B7 1.9 i 2.0 w otomoto jest 1200 a 2.5 2.7 3.0 120,większość ludzi kupując po prostu się napala i jak już pojedzie obejrzeć,to kupuje,chyba że jest ewidentny parch. ---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:25 ---------- a co miał ci powiedzieć,skoro zamówiłeś B6? -panie,B6 juz nikt nie bierze,teraz wszyscy chcą B7 powiedział tak choćby dlatego,że na B6 ma większe przebicie,bo szwab szybciej odda taniej(stosunkowo oczywiście)B6 niż B7. Otwórz oczy Tomaszu 2.5 sprzedaje się bardzo ciężko...,a jedyna obiegowa opinia,to,że się pier**li. Zobacz jak długo wiszą ogłoszenia. ak byś miał Q...,to może by się jakiś gówniarz rzucił.
-
Bukowina Tatrzańska HOT LINE
Jego program jest przerysowany,tek po niemiecku,ale przecież tak właśnie w Polsce jest...pewnie fajny gościu,a już na pewno po %%