Treść opublikowana przez GILI
-
Czarny Superb
Robiłeś coś z lusterkami? Miałem zamiar wymienić na kierunki,ale mam pakiet światła i zostawię,bo naprawdę fajnie to wygląda,chociaż polift ma trochę większe i było by więcej widać Jak zlikwidować chrom z listew,trzeba je całe zdjąć czy tylko wymienić jakiś pasek,żeby były czarne jak u ciebie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zaciągnąłem języka i powinien być rns 510, columbus.
-
Czarny Superb
Będziesz zakładał RNSa? Jaki tam jest rodzaj?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie wiem nie znam się.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie będzie chyba musiał wsiadać do auta... panel od A4 jest taki sam jak w Superbie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koledzy co jest potrzebne i gdzie najlepiej kupić i zamontować RNSa? Auto jest,po kradzieży i w miejscu oryginalnego siedzi jakiś telewizor dotykowy
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Wnętrze w tym Passacie,to już naprawdę liga wyżej
-
Dobra pilarka do 900 zł
Używam od 5ciu lat bez awaryjnie ms180,do cięcia opału i czasami ciesielki.
-
Czarny Superb
Przywiozłem z pod Norymbergi ten sam kolor,tyle,że z czarną skórą grzany przód i tył i AWXem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może i dobrze,że tak zacząłeś,teraz będziesz bardziej uważał.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Matarnia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dokładnie..,to poliftowy Superb. Dzięki.- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Miał ktoś doświadczenie z 2,0 skody silnik BSS? Jakie mogą wystąpić w nim problemy. Wydaje mi się,że ma dpf.- Jakie felgi ORI do B6 Avant 16" na zime?
Te są fajne,ale raczej do b5 FELGI ALUMINIOWE AUDI A8 D2 5X112 16' POLEROWANE (2639059587) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Miałem takie w b6,szału nie było,ale jednak zima trudno utrzymać koła w czystości,szczególnie na naszych brudnych drogach. http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/36/14/48/2636144824- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szkoda,że nie czarny. Ciekawe ile będzie palił.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Napatrzyłeś się na Alony i się napaliłeś- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Tradycyjnie najlepsze pojedynki przespałem Kiedy obijany będzie Wach?- Co po A4 B5 - A4 B6 czy BMW E46
Oba auta są ok. jeśli szukasz 6cylindrów,to BMW,jeśli 4ech,to zdecydowanie Audi.Oczywiście jeśli niema znaczenia na którą ośkę napęd.- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ten perłowy us.- Czarny Superb
Za jakiś czas chcę paska zamienić na Superb.Chciał bym znaleźć diesla w takim stanie,bo widać,że igła...gratuluję- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Niemiecka gala o jakiejś normalnej porze?- Koła od vw phaetona do B5
srebrne b5,to jest phaeton tylko inny model i na dystansie.- Padnięty silnik 2.5 tdi AKE 180km co teraz?
Moim zdaniem wymienić.Goły słupek powinieneś dostać spokojnie w okolicy 2-3tyś. - Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju