Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Robiłeś coś z lusterkami? Miałem zamiar wymienić na kierunki,ale mam pakiet światła i zostawię,bo naprawdę fajnie to wygląda,chociaż polift ma trochę większe i było by więcej widać Jak zlikwidować chrom z listew,trzeba je całe zdjąć czy tylko wymienić jakiś pasek,żeby były czarne jak u ciebie?
  2. zaciągnąłem języka i powinien być rns 510, columbus.
  3. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Będziesz zakładał RNSa? Jaki tam jest rodzaj?
  4. nie wiem nie znam się.
  5. Nie będzie chyba musiał wsiadać do auta... panel od A4 jest taki sam jak w Superbie?
  6. Koledzy co jest potrzebne i gdzie najlepiej kupić i zamontować RNSa? Auto jest,po kradzieży i w miejscu oryginalnego siedzi jakiś telewizor dotykowy
  7. Wnętrze w tym Passacie,to już naprawdę liga wyżej
  8. Używam od 5ciu lat bez awaryjnie ms180,do cięcia opału i czasami ciesielki.
  9. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Przywiozłem z pod Norymbergi ten sam kolor,tyle,że z czarną skórą grzany przód i tył i AWXem
  10. Może i dobrze,że tak zacząłeś,teraz będziesz bardziej uważał.
  11. Dokładnie..,to poliftowy Superb. Dzięki.
  12. Miał ktoś doświadczenie z 2,0 skody silnik BSS? Jakie mogą wystąpić w nim problemy. Wydaje mi się,że ma dpf.
  13. Te są fajne,ale raczej do b5 FELGI ALUMINIOWE AUDI A8 D2 5X112 16' POLEROWANE (2639059587) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Miałem takie w b6,szału nie było,ale jednak zima trudno utrzymać koła w czystości,szczególnie na naszych brudnych drogach. http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/36/14/48/2636144824
  14. Szkoda,że nie czarny. Ciekawe ile będzie palił.
  15. Napatrzyłeś się na Alony i się napaliłeś
  16. Tradycyjnie najlepsze pojedynki przespałem Kiedy obijany będzie Wach?
  17. Oba auta są ok. jeśli szukasz 6cylindrów,to BMW,jeśli 4ech,to zdecydowanie Audi.Oczywiście jeśli niema znaczenia na którą ośkę napęd.
  18. ten perłowy us.
  19. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Za jakiś czas chcę paska zamienić na Superb.Chciał bym znaleźć diesla w takim stanie,bo widać,że igła...gratuluję
  20. Niemiecka gala o jakiejś normalnej porze?
  21. srebrne b5,to jest phaeton tylko inny model i na dystansie.
  22. Moim zdaniem wymienić.Goły słupek powinieneś dostać spokojnie w okolicy 2-3tyś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.