Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
12letnim Roburem.Miesiąc Volvo białym 2004 420KM.Dafami,Miesiąc CFką.Kółko 300tu,530KM.Kółko Predatorem 460KM i kółko Volvo 500 2011. Byłem dzisiaj na przeglądzie przyczepy.Benalu 2lata i ciągle igła
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Obowiązkowo od 1 listopada,a w niektórych południowych landach od 1 października.
-
Dragon Green TDI by michu93.
może ktoś przekręcił,wskazówkę przy zmianie tarczek Miałem,kiedyś...bardzo ekonomiczny powóz.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Czytałem,bardzo długo siedziała mi w głowie.
-
Truckerzy
---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Przez chwilę jeździłem Dafem 3 0śką z przyczepą,taki sprzęt dostaje nieźle w piz... na budowach
-
Truckerzy
noo.,a potem leci się z tym nawet 1200-1800km ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Volvo FH 12 460KM,po programie na 520KM 2600NM,cały na poduchach łącznie z przodem i kabiną 1300000km przebiegu. W przyszłym roku wymiana,ale ten model jest rewelacyjny, zero dolewek płynów eksploatacyjnych między wymianami Dochodzi do tego niesamowity komfort jazdy. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- Latałeś z Hansefrigo może na Rosję? Jakiś czas temu wielu Polaków miało tamte kierunki. Stałem 2 razy na Weekendzie i kilka świąt,ale jakoś nie mogę przemóc się do takiej Trakierki.Latem jest ekstra,bo gril i piwko ,zależy jeszcze jakie towarzystwo,bo są też tacy co piorą w klawiaturę 2dni i noce Zazwyczaj ruszam w poniedziałek wracam w piątek,średnio 3200- 3400kółko.
-
Truckerzy
---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- :decayed:
-
Truckerzy
Na międzynarodówce,to normalka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
żeś mnie tam wystraszył,wpier.... się z bus-pasa
-
Czarny Superb
..ale śmieszne ludziki budują skody
-
Czarny Superb
Moim zdaniem emblematy na + Idziesz jednak w polift,myślę,że flaty pasowały by tym bardziej. Jeszcze lampy i lusterka ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- ..i emblematy na kierunki.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mieli byśmy kumpla co chla wódę z mistrzem świata.
-
Kilka pytań na temat Audi A8 3.3 tdi
To samo co 2.5tdi tyle,że ma 2 cylindry więcej.
-
Mustang Bullitt
Czasami w piątki widuję na niemieckiej 9tce, Mustangi na Szwajcarskich numerach,nie jadą kolumną,tylko co chwila jakiś przeleci na skrajnym pasie. Wydaje mi się,że istnieje tam podobne stowarzyszenie,bo auta naprawdę konkretne. ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- Auta kumpli z pracy. ---------- Post dopisany 11-11-2012 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 14:09 ---------- Właśnie w Raporcie Turbo jest wasz projekt..podobno Stówki brakuje
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dokładnie Nie mają sensu porównania z Sosnowskim i Adamkiem, bo pierwszy odbył ładny sparing,a gdy oparł się o liny sędzia skończył walkę,drugi się skompromitował.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie opowiadajcie bzdur...Sosnowski dostał sowity napiwek za dostarczenie szampana do pokoju.
-
Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki
Cicho o nich było,to chcą ubić trochę piany,żeby lud sobie przypomniał ich twarze. Sejm się nawet tą ustawą nie zajmie. Mamy liberalny taryfikator mandatów,dotyczący wszelkich przewinień drogowych,ale pijani kierowcy są już jednak dosyć dotkliwie karani.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Co by nie było wygląda,że jako jedyny Polak wytrzyma 12 rund z Kliczkami.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Walka Adamka,to była kaszana,teraz mam wymiane,szkoda,że ze sporą przewagą Kliczki.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
248 na polsacie chodzi.
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
a w niemczech jaki interes byc rozkręcił?...a w anglii?...w stanch?..itd jajebie,co za myślenie:facepalm: Nie popieram tego gościa wyżej Tomka,ale myślę,że jednak jest,bo wszędzie pierwsza myśl jest coś wytwarzać,a w Polsce: usługi,wynajem,wypożyczalnia... Każda usługa buja koniunkturę,ale pieniędzy na rynku nie przybywa. Wydaje mi się,że proste interesy,typu kupię hektar podzielę na 10 działek,sprzedam i wyjadę na rok na Majorkę się skończyły i trzeba szukać kasy głębiej. Zgadza się sam w tej chwili nie mam żadnego pomysłu, mam szefa i uczciwie pracuję.
-
Polecane opony zimowe
Fulda Kristall Montero 3 - na śnieg kozak, najlepsza wg wielu testów, jeździłem kolegi vectrą i byłem w szoku jak klei na śniegu i chropowatym lodzie... przy okzaji przyzwoita cena, na GY UG7+ jeżdziłem A3 i były dobre, generalnie droższe opony i wygrywające testy są często po prostu bardziej uniwersalne, są lepsze np. na suchym czy mokrym i niezłe na śniegu, Fulda KM3 na śnieg = bierz śmiało. Zgadza się,ale jeśli niema śniegu,to bieżnik Fuldy znika momentalnie.
-
LEON CUPRA 2.8
Słusznie wyczuwam nutkę ironi w tym zdaniu? :> nie słusznie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najwyżej wtopisz parę złotych dokładnie,to idzie do samego Poznania?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Po prostu,dowiem się kto w tygodniu będzie jechał przez Poznań z Gdyni,tylko podjedziesz z tym na zerówkę lub chrzanowskiego. Najlepiej jednak w piątek,bo wtedy wielu się ładuje w 3M. Mnie pasuje akurat teraz,bo przeważnie idę na Kołbaskowo.