Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    12letnim Roburem.Miesiąc Volvo białym 2004 420KM.Dafami,Miesiąc CFką.Kółko 300tu,530KM.Kółko Predatorem 460KM i kółko Volvo 500 2011. Byłem dzisiaj na przeglądzie przyczepy.Benalu 2lata i ciągle igła
  2. Obowiązkowo od 1 listopada,a w niektórych południowych landach od 1 października.
  3. może ktoś przekręcił,wskazówkę przy zmianie tarczek Miałem,kiedyś...bardzo ekonomiczny powóz.
  4. Czytałem,bardzo długo siedziała mi w głowie.
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Przez chwilę jeździłem Dafem 3 0śką z przyczepą,taki sprzęt dostaje nieźle w piz... na budowach
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    noo.,a potem leci się z tym nawet 1200-1800km ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Volvo FH 12 460KM,po programie na 520KM 2600NM,cały na poduchach łącznie z przodem i kabiną 1300000km przebiegu. W przyszłym roku wymiana,ale ten model jest rewelacyjny, zero dolewek płynów eksploatacyjnych między wymianami Dochodzi do tego niesamowity komfort jazdy. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- Latałeś z Hansefrigo może na Rosję? Jakiś czas temu wielu Polaków miało tamte kierunki. Stałem 2 razy na Weekendzie i kilka świąt,ale jakoś nie mogę przemóc się do takiej Trakierki.Latem jest ekstra,bo gril i piwko ,zależy jeszcze jakie towarzystwo,bo są też tacy co piorą w klawiaturę 2dni i noce Zazwyczaj ruszam w poniedziałek wracam w piątek,średnio 3200- 3400kółko.
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- :decayed:
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na międzynarodówce,to normalka
  9. żeś mnie tam wystraszył,wpier.... się z bus-pasa
  10. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    ..ale śmieszne ludziki budują skody
  11. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Moim zdaniem emblematy na + Idziesz jednak w polift,myślę,że flaty pasowały by tym bardziej. Jeszcze lampy i lusterka ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- ..i emblematy na kierunki.
  12. Mieli byśmy kumpla co chla wódę z mistrzem świata.
  13. To samo co 2.5tdi tyle,że ma 2 cylindry więcej.
  14. GILI odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Czasami w piątki widuję na niemieckiej 9tce, Mustangi na Szwajcarskich numerach,nie jadą kolumną,tylko co chwila jakiś przeleci na skrajnym pasie. Wydaje mi się,że istnieje tam podobne stowarzyszenie,bo auta naprawdę konkretne. ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- Auta kumpli z pracy. ---------- Post dopisany 11-11-2012 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 14:09 ---------- Właśnie w Raporcie Turbo jest wasz projekt..podobno Stówki brakuje
  15. Dokładnie Nie mają sensu porównania z Sosnowskim i Adamkiem, bo pierwszy odbył ładny sparing,a gdy oparł się o liny sędzia skończył walkę,drugi się skompromitował.
  16. Nie opowiadajcie bzdur...Sosnowski dostał sowity napiwek za dostarczenie szampana do pokoju.
  17. Cicho o nich było,to chcą ubić trochę piany,żeby lud sobie przypomniał ich twarze. Sejm się nawet tą ustawą nie zajmie. Mamy liberalny taryfikator mandatów,dotyczący wszelkich przewinień drogowych,ale pijani kierowcy są już jednak dosyć dotkliwie karani.
  18. Co by nie było wygląda,że jako jedyny Polak wytrzyma 12 rund z Kliczkami.
  19. Walka Adamka,to była kaszana,teraz mam wymiane,szkoda,że ze sporą przewagą Kliczki.
  20. 248 na polsacie chodzi.
  21. a w niemczech jaki interes byc rozkręcił?...a w anglii?...w stanch?..itd jajebie,co za myślenie:facepalm: Nie popieram tego gościa wyżej Tomka,ale myślę,że jednak jest,bo wszędzie pierwsza myśl jest coś wytwarzać,a w Polsce: usługi,wynajem,wypożyczalnia... Każda usługa buja koniunkturę,ale pieniędzy na rynku nie przybywa. Wydaje mi się,że proste interesy,typu kupię hektar podzielę na 10 działek,sprzedam i wyjadę na rok na Majorkę się skończyły i trzeba szukać kasy głębiej. Zgadza się sam w tej chwili nie mam żadnego pomysłu, mam szefa i uczciwie pracuję.
  22. Fulda Kristall Montero 3 - na śnieg kozak, najlepsza wg wielu testów, jeździłem kolegi vectrą i byłem w szoku jak klei na śniegu i chropowatym lodzie... przy okzaji przyzwoita cena, na GY UG7+ jeżdziłem A3 i były dobre, generalnie droższe opony i wygrywające testy są często po prostu bardziej uniwersalne, są lepsze np. na suchym czy mokrym i niezłe na śniegu, Fulda KM3 na śnieg = bierz śmiało. Zgadza się,ale jeśli niema śniegu,to bieżnik Fuldy znika momentalnie.
  23. GILI odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Słusznie wyczuwam nutkę ironi w tym zdaniu? :> nie słusznie.
  24. Najwyżej wtopisz parę złotych dokładnie,to idzie do samego Poznania?
  25. Po prostu,dowiem się kto w tygodniu będzie jechał przez Poznań z Gdyni,tylko podjedziesz z tym na zerówkę lub chrzanowskiego. Najlepiej jednak w piątek,bo wtedy wielu się ładuje w 3M. Mnie pasuje akurat teraz,bo przeważnie idę na Kołbaskowo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.