Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    może się okazać,że w poniedziałek nie znajdę basenu w okolicy w której akurat będę za chwilę jadę popływać,jutro siłka w poniedziałek w trasę,wtorek,brzuszki i wszystko co się da hantelkami,bo wożę w skrzynce, w środę,będę stał w Enschemede,to sobie pobiegam,jak będzie pogoda, piątek,jak zdążę to basenik i siłka....nie jest łatwo za fajerą
  2. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dzięki za podpowiedź. sam się zdziwiłem wynikiem,a nie mam interesu,żeby bajkować. myślę,że sam basen,to trochę za mało.chyba,że co dziennie +dieta
  3. Widziałem na żywo, jeszcze lepiej się prezentuje,nawet na czarnej stali
  4. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mogę ćwiczyć 2-3razy w tygodniu,piątek-niedziela, dzień po dniu.na więcej nie mogę sobie teraz pozwolić. po zatem zaczynam biegać w ciągu tygodnia, jak wyjdzie przeważnie 2 dni po ok.5-10km. Jest szansa,że taki trening,przyniesie zadowalające efekty??? Chciałbym trochę zgubić brzuszka,poprawić kondycję i siłę. Mam pracę,w której prawie cały dzień siedzę i dawno nie ćwiczyłem,ale okazuje się,że nie jest tak źle,bo 120 spokojnie wyciskam,a godzinka pływania,to tak w sam raz teraz. Jest szansa,żeby zastosować jakiś powtarzalny program?
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jechałem w poprzednim tygodniu z kumplem na 9tce DE. Złożył się przed nami Aldik i poszedł w barierki..zimny pot na plecach,ale dało się go objechać. Dalej już max 60dych,takie było lodowisko.
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Widziałem cie na ostatnim rondzie w stronę Gdyni,tak z 2 tygodnie temu. B7 wypucowane fju fju
  7. Dawna już sprawa od nas z miasta. Nie system,nie rząd tylko stara jak Polska życzliwość sąsiedzka. Strażnik miejski, posłużył się stanowiskiem,żeby pognębić członka wrogiej rodziny,powinien stracić pracę.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    RS. w środę byłem w okolicy,dokładnie Gutersloh i miałem dość czasu na sporą kawkę i ciasteczka z Pl. Podeślij pw. z nr tel. będzie okazja w przyszłości się spiknąć,chociaż w tym jadę pod Brukselę. W czwartek w nocy na Holenderskiej A1,127km kierunek Amsterdam, paliła się lora z nowymi Q7,nagrałem nawet filmik,ale tylko telefon był pod ręką,przerażający widok...
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zdarzają się takie sytuacje zwłaszcza jak jakiś jemioł wyjedzie z podporządkowanej i nie może się zebrać,dużo wtedy esp pomaga wystarczy jednak panicznie hamować i scyzoryk murowany.koleś zachował zimną krew.szacunek.
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Patryk scania wygląda tak teraz,a to jeszcze nie koniec
  11. pełen s-line na zewnątrz i nic już nie trzeba robić
  12. Forum jest spore,dobrze sprzedają się gadżety,więc znakowane auta są wszędzie. Widzę często w Niemczech,A4ki z wlepkami forumowymi,bo ramkę trudno dojrzeć na bhanie. Dwie A4 sprzedałem z ramkami,a tylko jedna jest w klubie.
  13. Widziałem jakiś czas tem w Rumi,takie auto z ramkami.
  14. Pewnie jak zwykle się przeliczą i nic z tego nie wyjdzie...Powstanie centrum motosportu z prawdziwego zdarzenia? - Moto - WP.PL
  15. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądałem ostatni mecz Lecha i nasunęło się jedno stwierdzenie,polska piłka umie grać tylko z kontrataku. Słaby przeciwnik=słaby meczyk.
  16. Chociaż go ostatnio leją i tak jest wielki w moich oczach.Mniemy nadzieje,że ma zaplecze finansowe na taką akcje.
  17. Każdy rząd mataczył od samego wejścia do unii.po co temat rozwijać. Chodzi o to,żeby zmusić Polaków do kupowania nowych aut produkowanych w kraju. Tylko jak przekonać chłopa,któremu przechyla się dom,albo rodzinę z 5ką dzieci,czy młodego człowieka bez jakichkolwiek perspektyw do takiego szalonego kroku. Kilka procent krajan stać na nowe auto,więc nie będzie wspomagającej ustawy,ani oblężenia salonów...
  18. Budujące jest to, że co raz więcej ludzi zaczyna pewne rzeczy dostrzegać, mimo iż: - Mama Madzi z Sosnowca nie schodzi z mediów jest to to czego Polacy potrzebuję najbardziej - najważniejszą rzeczą dla Polaków są związki partnerskie, in vitro etc. etc. - seriale wciąż osłabiają mózgi - stworzono wrażenie, że jak będziesz głosował na Donka, to automatycznie będziesz lepszy, postępowy i w ogóle twoje życie potoczy się jak w " Pamiętnikach z wakacji" Niestety, ale co raz mniej pieniędzy w kieszeni na szczęście zmusza do myślenia - co jest nie tak ? I tak trzymać . :polew::polew: Smutne jest,to,że co by nie napisać i kto by nie zasiadł u władzy długo będziemy biednym krajem,bo kto by nie rządził nie słyszy zwykłych ludzi,ani tych znacznie mądrzejszych.
  19. Witaj Tadku
  20. Racja,to też książki.zaliczyłem 4 z serii Wołoszańskiego generał,żołnierze honoru i dwie tajne wojny,uwielbiam jego głos,a niemieckie radio w kółko informuje,że britney,to dziwaka,więc się przełączam. Jednak jadąc w nocy wolę muzykę
  21. Taka właśnie była moja pierwsza myśl. Najgorsze,że są jeszcze w niezłej formie,obydwaj będą mieli możliwości pójścia na emeryturę przed 67l,ale nie łudźmy się nie nastąpi,to tak szybko ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- Mam synów z roczników,w których najlepiej rozwijać zainteresowania sportowe,każdy z nich ma inne predyspozycje. Jednak,żeby nasze wysiłki przynosiły w przyszłości poważne efekty,trzeba sporych pieniędzy. W Naszym Kraju łatwo napchać kieszenie celebrytów, zdolna młodzież ma jednak pod górę...
  22. Myślę,że z zamianą nie będzie problemu. załóż tutaj Audi A4 B6/B7
  23. Dobrze,że jesteś zaangażowany,tak bardzo w swoją pracę,szkoda tylko,że większość urzędników ma zupełnie odwrotne podejście. Innym problemem,jest fakt zainwestowania sporych własnych środków w sposób z góry narzucony przez urząd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.