Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W piz*u wylondowal.... Słyszałem kiedyś o takich przypadkach,ale myślałem,że to nie możliwe do czasu gdy spotkałem pod Kraśnikiem Magnum które poszło w pole i przy tym złożyła się kabina przednią szybą na grunt. Byłem dziś moim zestawem na corocznych oględzinach weterynaryjnych więc zafundowałem kąpiel z woskowaniem polerką felgi itd.. szkoda,że nie zrobiłem zdjęć,bo jadę jutro Manikiem pod Poznań,a 95ka robi kółko po 3M w ciągu 3godzin koleś zje w nim 3 śniadania i spali paczkę fajek...myślałem,że niema już takich szoferów..niestety są .. jak by jeździł nim co dzień to trza by chyba sypać trutkę na szczury,bo by się pewnie zalęgły....
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    tyle,że on ma normalne obroty silnika na ok.90. w volvo ściągasz wtyczkę od absu w przednim prawym kole i też nie masz kagańca W Dafie rysuje mi 96,bo tyle idzie i nikt się nie czepia chudy oczywiście mistrz w dd-rach na 12tce pewnie cię trzymali,tam mają taką babę co się wydziera. Trzeba uważać na słowa bo jest zawsze ktoś kto zna polski,ale widać,że ich nie wkurzyliście,bo by się to inaczej skończyło...
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Chociaż jeżdżę krótko miałem ponad 20kontroli itd,bag...większość w Niemczech,ale też kilka w Polsce i po jednej Dania,Holandia i Litwa... Niemcy mają chyba najbardziej życiowe podejście.
  4. Za tydzień koncert DM. ---------- Post dopisany 26-07-2013 at 04:37 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2013 at 21:53 ---------- Kto miał choćby krótki epizod życiowy z DM niech żałuje,że nie pojawił się wczoraj na narodowym,było niesamowicie...
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mam kumpla,co jeździ osiem lat i nigdy nie miał kontroli
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgierz i Częstochowa i tak się sztopie,a objazdy nie są tragiczne. Jechałem w niedzielę,to do Łodzi makabryczne korki..Warszafka wraca z nad morza przez Stryków bo A2 najlepiej wjechać do stolicy...
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    7.40 z Katowic do Stężycy,jeszcze po drodze krótki rozładunek,więc się nie dziw,że nikogo nie widziałem
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie ostatnio z Gdyni z portu wracalem i na A1 mijalem ładne volvo od Repinskiego z tabliczka za szyba "Tomek" Jest dwóch Tomków w niebieskiej Persji i czarne z czerwonymi pasami Death Race.. ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- możliwe ..,a to ten Twój zagadał na radiu,a drapałem się jaki Mateusz z czerwonego Dafa,bo jednego co znam,to był wczoraj z głośnikami pod Norymbergą :grin: na parkingu stały ruchome podłogi od Kleiszmita myślałem,że Bodzio sobie jaja robi Pozdrawiam
  9. B5 jest cięższe od B4 sam się dziwie,ze tu pisze....
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nasi są jak zwykle Ruszam za chwilę na Śląsk,jestem umówiony z dwoma Repińskimi na drogę powrotną....czarne i niebieskie volva..
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    strawberry Mateusz widziany z godzinkę temu w Babim Dole w stronę Żukowa
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Lulki mają swoje zasady na szefa nie mówi się 'stary' tylko 'mój pan'
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    na dniach też przesiadam się na robura,tyle,że prawdopodobnie konia...ten dopiero kopie
  14. Bentley Continental GT
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    życie.... tydzień temu założyłem nowe klosze z tyłu,a wczoraj na załadunku zbili mi lewą lampę,przywiozłem nową,ale zrobiło się jakieś zwarcie i nie świecą się obrysówki na całej lewej stronie
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W poniedziałek na załadunku miał wypadek mój przyjaciel, zmarł dzisiaj rano w szpitalu. Nie mogę się teraz ogarnąć... Szczerze współczuje jego całej rodzinie,na pewno strasznie to przeżyją,bo byli niesamowicie zżyci... Jeździłem z nim i z jego synem,niebywała tragedia.
  17. Myślę,że z 45 na 55,to za duży przeskok,a 235/50 może być droga z racji nietypowego rozmiaru. Postanowiłem wrócić do transportera na spokojnie szukam czegoś w dobrym stanie.
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Był do wymiany połamany stopień,zdjąłem drugi i zderzak,potem wszystko poszło do malowania,a na halogeny folia dafik się ożywił strawberry zdaje się że w czwartek spotkałem wasze dafy na włocławku...
  19. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Obojany sprzedały 5 lat temu konia 95tkę 430KM bańka sześćset na budziku do dziś jeździ w Piktransie
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    może nie najlepsze,ale na pewno z duszą i kopytem,ten mój ma 430,a idzie co najmniej jak robur 510ka... niestety,ten ma swoje lata i już niedługo będzie robił tyko krótkie kółka... 105-ka w globie,to super kabina widać wasze Dafy z mostu jak się wjeżdża do Bytowa od strony Chojnic
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    te trase robiłem roburem,ale przeważnie daf-ikiem śmigam...ostatnia prawdziwa ciężarówka,manual z przyczepą i do tego amerykański pomruk silnika
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozładunki na Litwie
  23. W tamtym roku co tydzień zjeżdżałem na zakazie,a czasami nie było już nawet na czym i nikt mnie nigdy nie zatrzymał chociaż często się czaili
  24. mnie teraz zakazy nie obowiązują i jutro wieczorem nie baluję bo jadę w trasę,z rana zresztą też mam małe kółko kajaki tak gdzieś do 15tej,a domek zarezerwowany na całą dobę więc śmiało można zorganizować spota w Lipuszu
  25. Kto jutro bedzie na kajakach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.