Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
tak Pytam bo potrzebuję trochę informacji o tej skrzyni a szczególnie czy często w nich występują awarie powyżej 700-800kkm nie miałem żadnej awarii skrzyni,a Volvina miała grubo ponad bańkę. w dwuch bliźniaczych robili sprzęgła,a trzecim jakąś grubszą sprawę w skrzyni. Mogę podpytać mechaników od Repki,bo było ok. 10ciu aut z tym automatem. tak w ramach ciekawostki niedawno robiony był 2letni manual wypadły zęby chyba z 4ki.
- Truckerzy
-
Truckerzy
Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90. Z przyczepą to lata? nie. chyba ze względu na ładowność właśnie. Ja normalnie koleś mówi z Zośką...
-
Truckerzy
Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90.
-
Truckerzy
4ry,bo jeden mp4 big space (z pufka zamiast siedzenia z prawej strony) już jest 2 lata czerwony koń z długą ramą 510tka, ten na zdjęciu,to solo pod przyczepę 480ka normalne 2 fotele i jedno łóżko.
-
Truckerzy
Duża buda to podstawa sprali mu pewnie łeb sprzedawcy Mercedesa.nasi na szczęście wyjmują te urządzenia,jak byłem na serwisie,to przylazł,jakiś koleś i sczytał mój styl jazdy.Nikt go o to nie prosił,a tan do mnie z pyskiem,że jeżdżę przeładowany i do tego jak wariat,a miałem wszystko ponad 96%,a równomierność i ręczna zmiana biegów99,tylko prędkość 62 i czek,że zbyt obciążony pojazd też tak ok 60. Mówiłem mu,żeby się napił Kropli Beskidu na uspokojenie i uzupełnił płyny bo niepotrzebnie pluje w monitor...jak każą tak się jeździ. U Repki mieli testowego Robura i kumplowi wyszło 30l/100km średnio,a robił dolne Niemcy.moim zdaniem rewelacyjny wynik,a koleś do niego z pyskiem,że powinno być 26 na banie Nowe Robury przychodzą z odcinką 85:facepalm: i tak nam szeryf podciąga na 9dych.po prostu Mercedes ma być najekonomiczniejszy na świecie,a nawet jak nie będzie to zrobią wszystko,żeby był...to już jest komunizm tego zawiozłem w poniedziałek na montaż zabudowy.
-
Truckerzy
dokładnie poszedł w świat i przyszła niebieska solówka w Big Space w poniedziałek zawożę ją pod zabudowę
-
Truckerzy
Patryk mam kilku znajomych co jeździli lub jeżdżą na Szwecji i kuzyna na pudłach,każdy chwali drogi i kulturę jazdy,niestety zima jest ciężka,podstawa to bardzo dobre opony zimowe. Jak wam się podoba taki gril??
-
Spoty Kościerzyna
stoi tam prawie co dziennie,chyba kogoś z pracowników.
-
Truckerzy
Widziałem kiedyś jak targał solówkę taką samą jak,ta którą jechał,a w niej trochę mniejsza,aż do osobówki łącznie cztery auta,wiadomo,daleko nie ujechał. Nie rozumiem jak można być tak naiwny.Policaje ściągnęły go na parking celny Helmschted. ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Nie dałemrady obejrzeć tego do końca Wolę coś w ten deseń marzyła mi się kiedyś przeprowadzka do Australii...
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Jak to rozumieć?chyba nie dałeś plamy? ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- podobno warto założyć konto
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
tak naprawdę,to nikt go jeszcze z kobitą nie widział... odezwał się ten co nigdy nie pokazał się z tą samą dwa razy zloty to ch*j ale co powiedzieć o imprezach u Ciebie,a trochę ich było:grin: Właściwie ostatnio słabo...ta ostatnia fitneska, miała fajny charakter,ale tylko ślepiec mógł to zauważyć
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Brynia miała do niego słabość..
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
tak naprawdę,to nikt go jeszcze z kobitą nie widział... odezwał się ten co nigdy nie pokazał się z tą samą dwa razy
-
Spoty Kościerzyna
Oglądałem dla kogoś z forum(chyba alwara znajomego) b5 w Q,stan bdb,ale zanim zdążył się zastanowić,to się sprzedała.
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Za każdym razem kiedy widzi się pijanego kierowcę,to trzeba powiadomić Policję.Niestety nie jesteśmy niemieckim społeczeństwem i zwyczajnie nie reagujemy na takie zachowanie,sam kilka razy widziałem jak ktoś pod wpływem alkoholu wsiada za kierownicę,ale nigdy nie zgłosiłem gdzie trzeba.
-
Truckerzy
mam.działa na sonym,ale z nokią nie chce się połączyć.
- Truckerzy
-
Truckerzy
I Vice Versace, jak to mawia mój Kolega serdeczny Na ten 2014,tyle powrotów co wyjazdów Chyba Patryka robota... Ostatnie wiadomości
-
Truckerzy
Jak oni na drugim końcu sczepili??
-
System operacyjny Android
Jak dla mnie jest w zupełności wystarczająca,akurat nie potrzebuję ekranu który wyciska łzy po minucie patrzenia. Bateria 4 dni normalnego użytkowania dość dużo dzwonię kilak zdjęć..ma też bardzo dobrą antenę,bo zasięg znacznie lepszy od służbowego Samsunga,czy poprzedniej Nokii E6. nie wiem jak się w nim gra bo tego nie robię..możliwe,że nie potrzebny mi akurat taki telefon,ale jestem w tej chwili zadowolony,szczególnie z jakości wykonania,ale elegancki pokrowiec jest w moim przypadku obowiązkowy.
-
Truckerzy
Zresztą po czym by to jeździło może gdzieś na Śląsku...Z Portu w Gdyni dojechał by do skrzyżowania z Janka Wiśniewskiego i zwinął sygnalizację świetlną wraz z garstką idących chodnikiem pracowników stoczni,dojechał by (od wczoraj) do Włocławka i ugrzązł na jednym z niekończących się remontów już nie wspominając o trasie na wschód gdzieś za Olsztyn...ale może kiedyś,bo ciągle się buduje. Szczególnie na wschodzie przede wszystkim obwodnice Augustowa,Olsztyna i 2pasmowe odcinki ósemki i siódemki.
-
System operacyjny Android
Ja używam na Samsungu, ale jakos nigdy nie przyszło mi do głowy robić to jedna ręką i po prostu nie potrzebny mi kolejny przycisk na obudowie, skoro wyświetlacz jest uniwersalny. ale dwoma rękami też jest niewygodnie, poprostu ergonomia tego telefonu pod wzgledem użytkowania aparatu leży:wink: Używam Z1 od 3tygodni,telefon jest ogromny i jeśli ktoś mam małe dłonie niech go sobie daruje,jak dla mnie użytkownika głównie Nokii same plusy,dobra bateria,głośnik i jakoś zdjęć.
-
Truckerzy
Ładowałem się w portach tej firmy w Bremen i Bremerhaven. Sporo razy widziałem takie pociągi w NL szczególnie w nocy i właśnie wtedy najlepiej to wygląda jak przelatuje wiaduktem nad tobą lub autostradą po niżej. W Nijkerk na tej samej ulicy gdzie Deheus była baza załadunkowa takich zestawów w różnej kombinacji z solówką przed naczepą lub tandem za koniem z naczepą. Widziałem też kontenery w Antwerpii,a czasami nawet w Niemczech ale nigdy w Polsce.
-
Truckerzy
Zepnę i zmierzę,bo latałem nim tylko solo,dopiero po świętach z przyczepą na LT. Szkoda,że nie mamy takich zestawów jak Skandynawowie..no i tak dobrych i pustych dróg Z drugiej też strony jak 25metrów i 25 centymetrów ogarnąć rondo w Wyszkowie,czy Pułtusku jak tam tradycyjny zestaw ryje krawężniki