Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    tak Pytam bo potrzebuję trochę informacji o tej skrzyni a szczególnie czy często w nich występują awarie powyżej 700-800kkm nie miałem żadnej awarii skrzyni,a Volvina miała grubo ponad bańkę. w dwuch bliźniaczych robili sprzęgła,a trzecim jakąś grubszą sprawę w skrzyni. Mogę podpytać mechaników od Repki,bo było ok. 10ciu aut z tym automatem. tak w ramach ciekawostki niedawno robiony był 2letni manual wypadły zęby chyba z 4ki.
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    tak
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90. Z przyczepą to lata? nie. chyba ze względu na ładowność właśnie. Ja normalnie koleś mówi z Zośką...
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90.
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    4ry,bo jeden mp4 big space (z pufka zamiast siedzenia z prawej strony) już jest 2 lata czerwony koń z długą ramą 510tka, ten na zdjęciu,to solo pod przyczepę 480ka normalne 2 fotele i jedno łóżko.
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Duża buda to podstawa sprali mu pewnie łeb sprzedawcy Mercedesa.nasi na szczęście wyjmują te urządzenia,jak byłem na serwisie,to przylazł,jakiś koleś i sczytał mój styl jazdy.Nikt go o to nie prosił,a tan do mnie z pyskiem,że jeżdżę przeładowany i do tego jak wariat,a miałem wszystko ponad 96%,a równomierność i ręczna zmiana biegów99,tylko prędkość 62 i czek,że zbyt obciążony pojazd też tak ok 60. Mówiłem mu,żeby się napił Kropli Beskidu na uspokojenie i uzupełnił płyny bo niepotrzebnie pluje w monitor...jak każą tak się jeździ. U Repki mieli testowego Robura i kumplowi wyszło 30l/100km średnio,a robił dolne Niemcy.moim zdaniem rewelacyjny wynik,a koleś do niego z pyskiem,że powinno być 26 na banie Nowe Robury przychodzą z odcinką 85:facepalm: i tak nam szeryf podciąga na 9dych.po prostu Mercedes ma być najekonomiczniejszy na świecie,a nawet jak nie będzie to zrobią wszystko,żeby był...to już jest komunizm tego zawiozłem w poniedziałek na montaż zabudowy.
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie poszedł w świat i przyszła niebieska solówka w Big Space w poniedziałek zawożę ją pod zabudowę
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Patryk mam kilku znajomych co jeździli lub jeżdżą na Szwecji i kuzyna na pudłach,każdy chwali drogi i kulturę jazdy,niestety zima jest ciężka,podstawa to bardzo dobre opony zimowe. Jak wam się podoba taki gril??
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    stoi tam prawie co dziennie,chyba kogoś z pracowników.
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Widziałem kiedyś jak targał solówkę taką samą jak,ta którą jechał,a w niej trochę mniejsza,aż do osobówki łącznie cztery auta,wiadomo,daleko nie ujechał. Nie rozumiem jak można być tak naiwny.Policaje ściągnęły go na parking celny Helmschted. ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Nie dałemrady obejrzeć tego do końca Wolę coś w ten deseń marzyła mi się kiedyś przeprowadzka do Australii...
  11. Jak to rozumieć?chyba nie dałeś plamy? ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- podobno warto założyć konto
  12. tak naprawdę,to nikt go jeszcze z kobitą nie widział... odezwał się ten co nigdy nie pokazał się z tą samą dwa razy zloty to ch*j ale co powiedzieć o imprezach u Ciebie,a trochę ich było:grin: Właściwie ostatnio słabo...ta ostatnia fitneska, miała fajny charakter,ale tylko ślepiec mógł to zauważyć
  13. Brynia miała do niego słabość..
  14. tak naprawdę,to nikt go jeszcze z kobitą nie widział... odezwał się ten co nigdy nie pokazał się z tą samą dwa razy
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Oglądałem dla kogoś z forum(chyba alwara znajomego) b5 w Q,stan bdb,ale zanim zdążył się zastanowić,to się sprzedała.
  16. Za każdym razem kiedy widzi się pijanego kierowcę,to trzeba powiadomić Policję.Niestety nie jesteśmy niemieckim społeczeństwem i zwyczajnie nie reagujemy na takie zachowanie,sam kilka razy widziałem jak ktoś pod wpływem alkoholu wsiada za kierownicę,ale nigdy nie zgłosiłem gdzie trzeba.
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mam.działa na sonym,ale z nokią nie chce się połączyć.
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    grzebałem w uchu
  19. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    I Vice Versace, jak to mawia mój Kolega serdeczny Na ten 2014,tyle powrotów co wyjazdów Chyba Patryka robota... Ostatnie wiadomości
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak oni na drugim końcu sczepili??
  21. Jak dla mnie jest w zupełności wystarczająca,akurat nie potrzebuję ekranu który wyciska łzy po minucie patrzenia. Bateria 4 dni normalnego użytkowania dość dużo dzwonię kilak zdjęć..ma też bardzo dobrą antenę,bo zasięg znacznie lepszy od służbowego Samsunga,czy poprzedniej Nokii E6. nie wiem jak się w nim gra bo tego nie robię..możliwe,że nie potrzebny mi akurat taki telefon,ale jestem w tej chwili zadowolony,szczególnie z jakości wykonania,ale elegancki pokrowiec jest w moim przypadku obowiązkowy.
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zresztą po czym by to jeździło może gdzieś na Śląsku...Z Portu w Gdyni dojechał by do skrzyżowania z Janka Wiśniewskiego i zwinął sygnalizację świetlną wraz z garstką idących chodnikiem pracowników stoczni,dojechał by (od wczoraj) do Włocławka i ugrzązł na jednym z niekończących się remontów już nie wspominając o trasie na wschód gdzieś za Olsztyn...ale może kiedyś,bo ciągle się buduje. Szczególnie na wschodzie przede wszystkim obwodnice Augustowa,Olsztyna i 2pasmowe odcinki ósemki i siódemki.
  23. Ja używam na Samsungu, ale jakos nigdy nie przyszło mi do głowy robić to jedna ręką i po prostu nie potrzebny mi kolejny przycisk na obudowie, skoro wyświetlacz jest uniwersalny. ale dwoma rękami też jest niewygodnie, poprostu ergonomia tego telefonu pod wzgledem użytkowania aparatu leży:wink: Używam Z1 od 3tygodni,telefon jest ogromny i jeśli ktoś mam małe dłonie niech go sobie daruje,jak dla mnie użytkownika głównie Nokii same plusy,dobra bateria,głośnik i jakoś zdjęć.
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładowałem się w portach tej firmy w Bremen i Bremerhaven. Sporo razy widziałem takie pociągi w NL szczególnie w nocy i właśnie wtedy najlepiej to wygląda jak przelatuje wiaduktem nad tobą lub autostradą po niżej. W Nijkerk na tej samej ulicy gdzie Deheus była baza załadunkowa takich zestawów w różnej kombinacji z solówką przed naczepą lub tandem za koniem z naczepą. Widziałem też kontenery w Antwerpii,a czasami nawet w Niemczech ale nigdy w Polsce.
  25. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zepnę i zmierzę,bo latałem nim tylko solo,dopiero po świętach z przyczepą na LT. Szkoda,że nie mamy takich zestawów jak Skandynawowie..no i tak dobrych i pustych dróg Z drugiej też strony jak 25metrów i 25 centymetrów ogarnąć rondo w Wyszkowie,czy Pułtusku jak tam tradycyjny zestaw ryje krawężniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.