Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Miałem kiedyś podobny przypadek. Wyprzedzałem na obwodnicy trójmiasta pasem zjazdowo wyjazdowym Matarnia jakiś dźwig i kilka ciężarówek za nim,normalnie jest zakaz,na końcu stały nieoświetlone viatole,przeleciałem koło nich 92.zwinęli mnie dopiero na bramkach A1 do szczegółowej kontroli z racji,że miałem w ten dzień urodziny inspektorek przymknął oko na całe zajście :decayed:
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Często tamtędy jeżdżę. Latem stoi się w korku,bo tak trzyma Augustów,a po sezonie, bo są wypadki, łatane dziury,albo protestują miejscowy rolnicy oszukani,przy wykupie ziemi pod obwodnicę
  3. nie grozi ci niekontrolowane tycie jak po duńskim,czy niemieckim,bo jest kaszubskie i świeże
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :decayed:
  5. w poniedziałek rano. jutro też
  6. Gdzie masz ten sufit do odbioru??
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Najlepszego ...taka kobieta to skarb
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mam tak samo. Jak zacząłem z mięchem,to byłem totalnie zaskoczony nic mi nie szło,a wanną manewrowało się prawie intuicyjnie.Najpierw 2 miechy z przyczepą,jak już wszystko zaczęło się układać,to dostałem naczepę na dodatek z dłuższym zwisem 4miesiące super się jeździło jak solówką i dali mi z powrotem przyczepę''bo ci dobrze idzie'' Załadunek mamy z rampy mało miejsca z przodu,a większość zakładów mięsnych,niektóre nawet duże,rozwijały się,ale zapomnieli rozbudowywać okolice rozładunku.Efekt taki,że czasami cofasz z ulicy pod kątem prostym przy murze,często na prawe lustro,między zaparkowanymi autami pracowników,więc szybo się uczysz albo niszczysz sprzęt
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pod firmami szacunek jak cofasz pod rampę Tan jest krótszy 40cm i w dodatku w zwisie,a zaczep jest całkowicie na końcu i cofa się łatwiej jak tym poprzednim.
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    2548 brakuje jeszcze rurka, lampy na globie i kilka dupereli
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zapraszam ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Przyjechalem w nocy. Troche maja tu dzis kociol bo zawsze biora mnie z lotu. Niema co plakac na wannie takie stanie to byla normalka.
  12. Jak ktos spotka ten niebieski zestaw w drodze na południe 1nka. Smialo można zaczepiac, bede dzis wieczorem wracal do gory. k
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    79 na jaworzno.Nastepny zjazd za wieczorkim na szopienice na swiatlach w prawo dajesz do gory w strone wieczorka i pierwsza w prawo na nikiszowiec w strone torow w polowie ulic po prawej stronie masz firme.stoje przynajmniej do 16tej.
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na ociepki. Arad
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na szopienicach
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    19,8 czy 61 sa przecież szerokie i przejezdne. Nie wiem kad bedziesz jechał. Najgorsze w pl.sa chyba teraz na kaszubach i mazurach wasko,zakrety i do tego drzewa przy drodze. Dasz rade. Ja stoje w Katowicach będę wracal w nocy moze spotkam jakieś audi zlotowe.
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie na lt jedziesz? Uwazaj na dzicz drogowa po zatem spokojnie. Naszych jest tam sporo i drogi dobre.
  18. Jeśli ktoś coś dobrego napisał,nie znaczy,że sprzęt jest coś wart.Oleo-mac,dolmar itp. sobie daruj są tragiczne spróbuj takim sprzętem pracować cały dzień w lesie ogłuchniesz i zatrujesz się smrodem spalin a ręce do końca tygodnia będziesz trzymał zanurzone w lodzie,z powodu drgań i ciężaru sprzętu i ciągłego napinania łańcucha,a jeśli pisze,że któraś ma 3KM,to ma może 1KM.Partner i Shindaiwa są coś jeszcze warte szczególnie ta ostatnia jest świetnie wykonana moj wuj ma taką,ale wycina nią tylko gałęzie na bagnach i rowach metalizacyjnych zimą,więc też ma lekko i nie wiadomo jak z serwisem. Makitę sobie daruj znam dwóch cieśli którym te piły padły i to takie poważne awarie, pęknięty pierścień dziura, w tłoku. Pracowałem Stihlem i Husqvarną jedna i druga godna polecenia,bo to elitarny sprzęt i dalej radzę się nie wychylać,bo skończysz z plastikową podróbką od cygana.
  19. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nawet nie wiedziałem,że się położył. Jakoś rok temu ściągali Scanię białą vke na GKS z tunelu pod Elbą w Hamburgu,ale nie wiem czyje wydawało mi się,że Literskiego.
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki nie jest to przypadkiem zestaw Maćka ?
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    zwariowałeś. zdjęcie poglądowe
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Czasem jeżdżę tga kumpla z pracy.Jest zwinny na pusto,ale załadowany ma chyba mniejszy skręt od ruskiego Kraza.Wielka kabina mieści dużo powietrza ogromną kierownicę,wystającą lodówkę i hektary twardego plastiku z kabiną włącznie.Jedyne auto w którym źle mnie się śpi gdy chodzi agregat.Silnik słaby,wywalił kopyto przy 350tyś,skrzynia porażka.Wszystkim zmieniają na nowe robury,a ten dostaje tgx-a,bo nie wyobraża sobie jeżdżenia czymś innym Słyszałem,że dobrze sprawuje się pod plandeką,bo konie są wygodne.nie wiem,nie lubię aut które się psują i takich co trzeba ciągle coś dolewać. ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------
  23. Mam ok.8letniego małego sthila 180ms,kupiony nowy.Mało pali,lekka,komfortowa bo nie drży nigdy się nie zepsuła,ale nie pracuje zbyt często.
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nowe i używki same Scanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.