Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
O której? Jak niebieski,to mnie widziałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeżdżę paskiem co najmniej do wiosny.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapowiada mnie się wolny łik..rowerek i na skewrek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jutro rano ruszam więc mnie na pewno nie będzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedy to ?
-
Truckerzy
Już dawno rozłączyły się,te dwie firmy,postaw go zamkniętego na kilka słonecznych dni,to się nawąchasz Masz tam szaszłykaża na bazie ?
-
Truckerzy
Nie musi błysnąć,ale może nic nie przyślą Nie taki sam,bo mniejsza kabina,dłuższa paka,krótsza przyczepa od tej co mam teraz jeździłem tym zestawem zimą.. http://www.truck-spotters.eu/index.php?topic=4843.0
-
Truckerzy
Jeśli to było dzisiaj,to nie ja bo o 5,45 byłem gdzieś w okolicy Pisza
-
Truckerzy
W niedziele stały 2 naczepy i mój członowiec pod rampą padło stwierdzenie z przyczepą fajnie się jeździ zimą,a jednak nie tu Volvo ładnie trzyma elektronika
-
Truckerzy
Najlepsze co ma Scania V8 na pustym wydechu http://www.youtube.com/watch?v=SK7dGRuopjE
-
Truckerzy
Chińczyk odpalał nawet na 21wolt,mówię o nowym 11ka pauza. Tak miałem jechać,ale brałem powrót do góry. Webasto nie było,takie złe,szczególnie mokre,rura spiro w Scanii zaczepiona na 2 szybkozłączkach w prawym schowku,to dopiero niedoróbka została tak w streamline
-
Truckerzy
Cały czas uważam,że Volvo jest najlepsze, ale ma kilka rażących wad, zimą pożyczałem na Szypliszkach prąd 3miesięcznemu FHczowi,to mnie strasznie podłamało.
- Truckerzy
-
Truckerzy
Też nie lubię jeździć Scanią,ale mam kumpli co siedzą w budzie po 3 tygodnie,to są zadowoleni z przesiadki z Volva na Scanie. Większość znajomych siedzi na Volvach 460kach i 500kach,mój Roburek ma 480KM i od nich nie odstaje. Na obecną robotę Volvo było by akurat. Najsłabszą stroną Volva jest widoczność i brudzące się lustra i szyby boczne,to przy cofaniu z przyczepą spory problem,zawsze będzie się chciało coś innego
-
Truckerzy
U Repki.miałem Volvo 460kę zrobioną na 520KM. Robura Mp3 440kę w jedną górkę niżej Norymbergi zrobiłem,tak,że CB nie sięgało,a jak później kulałem się takim,to wspaniale się w nim czułem,konie to nie wszystko.
-
Truckerzy
To samo mówią moi synowie Dal kierowcy oprócz komfortu jazdy liczą się warunki mieszkaniowe.
-
Truckerzy
Warto.Auto dopracowane,moim zdaniem. Mamy dostać we wrześniu ciągnik na testy.
-
Truckerzy
Ja cię już kiedyś widziałem na A1 Możliwe. Napewno najczęściej,to się mijam z Patrykiem,chociaż ostatnie 2 tygodnie jeździłem po 3M,ale ani raz się nie darł Gili gdzie jedziesz Jasne ciężarówki są teraz bardzo podobne.Na firmie mamy jednego Dafa,jeżdżą nim już wszyscy ,reszta,to Many i Merce. Przejechałem się ostatnio nowym Dafem z AgroTopu silnik jest cichy nie puszcza już też,tak głośno powietrza z zaworów ,fajnie,że zostali przy manualu 6-ka!! coś pięknego,a środek pachnie,nie jak w nowym Volvo,chińskim sklepem,kierowcy poumierają na raka...masakra
-
Truckerzy
Volvo bardziej odporne,ale jest drogie w serwisie, 13ki palą podobnie jak Dafy. Ostatnio widać,że sporo firm przechodzi na Scanie.
-
Truckerzy
Nie chcę się tu licytować,Truskaweczko,jest to moja prywatna opinia luźno rzucona na forum publicznym
-
Truckerzy
Mnie najbardziej podoba się Scania,jak stoi,Volvo i Man wygodne do jazdy, Daf ma to coś,ale najważniejsza w trasie jest niezawodność i tu moim zdaniem gwiazda niema konkurencji.
-
Truckerzy
Nie chciałem zejść z poprzedniego Mp3,pół roku się przyzwyczajałem,ale jest już ok
- Truckerzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Truckerzy
,,,to dopiero transporty :kox: chyba zgłupiałeś Tomaszu,że postanowiłeś zmienić robotę.. Zmieniły się plany i jednak tam nie jechałem.. https://www.facebook.com/truckspotters/photos/a.376294419122207.94118.375872245831091/691240270960952/?type=1&theater - Truckerzy