Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Bardzo dużo jest fajnych rzeczy w tej firmie,więc można było przymknąć oko na ''drobne niedogodnienia'', dla mnie ważniejszy od pieniędzy jest szacunek,ale gdy zaczyna brakować, którejś z tych podstawowych cech prawidłowo działającej współpracy czas na zmianę pracodawcy,lub samo zatrudnienie.
-
Truckerzy
Niepierwszy taki rajd w tej robocie. Najpierw cię szef poprosi,bo "trzeba,to zawieźć",a potem jest jak by już tak miało być zawsze. Jednak najwięcej mieszaja sami kierowcy, nigdy bym nie pomyslal,że dorosli faceci są zdolni do tylu plotek.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Właśnie,to jest największą tragedią stanu wojennego,że oprawcy są szczęśliwie opływającymi kapitałem i splendorem wyprostowanymi generałami,a Ci którzy walczyli z tyranią systemu dogorywają często na granicy człowieczeństwa w małych socjalnych mieszkaniach jako inwalidzi z zawalonym życiem osobistym.
-
Truckerzy
nie miałem ani jednej przygody,czy choćby obcierki do 5.30 13tego grudnia. Złożyłem zestaw na remoncie Ósemki pod Nadarzynem. Ciągnąłem starą przyczepę do połowy załadowaną bez ABSu!!! Zauważyłem leżące pachołki na środku jezdni zahamowałem,żeby w to nie walnąć,a przyczepę wywinęło i walnęła rogiem w drzwi chłodni wycena AC ok.10tyś.zł. Nadzwyczaj spokojnie opanowaliśmy sytuację z chłopakiem z Magnum który zatrzymał ruch,żebym się wyprostował. Wieczorem(po pierwszym piwie od 3miesięcy) najpierw się poryczałem,potem stwierdziłem,że czas zmienić robotę,kasa to nie wszystko w momencie zdarzenia spałem 6 godzin w ciągu trzech dób...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli opłatek, po "secie" i w drogę ? nie jest śmieszne kolejna robota co po półtora roku zaczęło się pier--lić
-
Truckerzy
Zapraszam na kaszuby,albo mazury,gdzie drzewa rosną przy drodze jechałem ostatnio z nowym szoferem(podobno 6lat z kókiem) na Litwe po odcinku z Piecek do Pisza wymieniłem spodnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam na siedemnastą wigilię w pracy,a po w trasę
-
Truckerzy
Igo moim zdaniem majlepsze. Jak masz nowa naczepe to producent przysyla frc na 6lat,przedlurzenie wydaja w Poznaniu na podstawie zdjec na 3lata.
-
Czarne E53
Dużo tego niema Dwa pytania: Elementy zawieszenia najlepiej lemforder,febi? Felga oryginał BMW ??do takiej będę się przymierzał...
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Na co dzień jeżdżę ciężarówkami w tej wadze rządzi Michelin,skład na misiach jeździ jak po sznurku,a po zmianie opon na Goodyeary robi się nerwowy,a na taniej oponie zaczyna pływać. Bardzo ważne też jest prawidłowe ciśnienie. Beemki jeżdżą inaczej,nastawienie zawieszenia jest bardzo precyzyjne,wydaje mi się,że dlatego tak ważne są opony..
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Pomaluj albo zmień na czarne dekory w drzwiach.
-
Czarne E53
Dzięki. Pierwsza w moim domu,ale dobrze rokuje. Tiguan jest młodszy,lepiej wypasiony i sprawia wrażenie bardziej przyjemnego,ale Gosi już się spodobał charakter BMW Dzięki dziadek wiem kogo najpierw pytać w sprawie beemki
-
Czarne E53
Będę wywalał. Trzeba wymienić 2pierdoły w zawieszeniu,moduł świec,wymiana oleju w skrzyni,kolektor, tv nie działa i hamulce na wiosnę,bo zawsze zakładam nowe na początku jak mam zamiar jeździć autem dłużej, coś przeskakuje jak się otwiera prawe lusterko. Po zatem nie wiem,bo dobrze jedzie. Jest czarny sufit i dlatego taka kierownica z racji sport pakietu.
-
Czarne E53
Miało być E60 lub C6 allroad potem oglądałem kilka Touaregów,a kupiłem pierwszego Xa którego obejrzałem Kupione w okolicy z polecenia nawet nie wiedziałem,że było wystawione. Autko igłą,sam jestem w szoku,że się taki trafił :) X5 polift rocznik 2005 3.0 d 218KM pakiet sport,czarny sufit,troche inna kierownica,srebrna nerka i progi w drzwiach,fajniejszy wydech,cos pewnie jeszcze. fotele elektryczne,grzane,bananowa skóra. webasto nawigacja xenony doinwestowane audio (oryginalne gra dość słabo) brak haka z wyposażenia mogła być jeszcze tylko kamera cofania. Jeździ się dobrze,nie tak miękko jak Q7 czy Touaregiem,ale moim zdaniem wygodniej od e70. Plany. Doprowadzić do stanu perfekcyjnego,bo niedużo brakuje. Klapy Lepsze hamulce Później może koło 20'' Program skrzynia automat( 6b ZF)więc jeszcze niewiem Tak jest teraz,koła zimowe dostałem więc tę zimę tak już zostanie.
-
moje e61
Chciałem,to robić trochę później z wymianą oleju w silniku i skrzyni,bo kolektor i cały silnik,jest suchy. Siwece sprawdzałem, wszystkie ok.
-
moje e61
Jak kupowałem mojego,to koleś znalazł,że właśnie moduł świec padnięty,ale pali na dotyk tyko jak jest duży mróz,to się trochę zabuja i lekko przykopci. Można regenerowć lub kupić urzywkę mam taki sam jak w e70 i pewnie jak e60. okolice 300zł.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks jesteś dziś w sklepie??
-
Truckerzy
dla odmiany taką mam podłogę w mercu,podobnie było w w zygzaku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sobote idziemy na imprezkę mozliwe ze niebedzie mi smakowac:) Robimy coś w tym tygodniu??
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Szok jak to jedzie...
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Poducha z polifta podejdzie pod tą kierownicę bo wydaje mi się,że jest trochę inna ?
- Truckerzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zrobimy gril przed wejsciem
-
Truckerzy
Gdzieś na trasie miesiąc temu widziałem gości z kamerą przy drodze,ale czasami się trafiają, nie oglądałem programu więc nie wiem dobrze czy źle..
-
Takie tam 330d
Jeździłem kumpel ma przedlifta Wybrałeś super felgę