Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Jak dla 7miu dorosłych to tylko VW Mutivan
  2. Hyundai Santa Fe za trochę pond 3dych dosyć nowy 7mio osobowy porządny suv.
  3. czekać do samego końca czy zapisać się teraz...nie wiem święto lasu mamy na pomorskich
  4. Nie pyskuj Kto jest pewien,że wybiera się do Bukowiny ?
  5. Jak tam Cześki robimy coś w tygodniu najlepiej okolice środy,czwartku ??
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    :grin: przód mu się nie załącza Ostatnio BeeMWu połknęło troszkę pieniążków. Dostało nowe płyny,oleje i filtry...Naprawiony u Rogera sterownik(dzięki dziadek),wszystko co było do wymiany w zawieszeniu,oczywiście Lema..,dwie nowe klamki,działa webasto i jak na razie nowe klocki na cały lepszy zestaw trzeba chwilę poczekać. W tym aucie ceny elementów zawieszenia są wysokie,pewnie dlatego sporo Xsów,ma je w bardzo złym stanie,po zatem koszty eksploatacji nie są dużo wyższe jak w "zwykłej osobówce". Filtr w skrzyni jest wymienialny więc z uszczelką wychodzi ok. 150zł oryginał(w nowszym modelu jest z miską ok.750zł),po zatem oleje i filtry podobnie jak w e60.. Pali przy normalnej jeździe ok.8l co moim zdaniem jest rewelacją. Silnik bez pokrywy.. Nagłośnienie w aucie zostało wymienione we Wrześni na kompletne MDS,zlecił to poprzedni właściciel. Gra to bardzo dobrze,przy wymianie klamek okazało się,ze dziwi są dodatkowo wygłuszone,a wszystko zmontowane bardzo profesjonalnie mam tylko dylemat jak zrobić porządek w bagażniku,bo czuć trochę golfem3
  7. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tomeks w trakcie belgijskiego testu
  9. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://uwaga.tvn.pl/ile-zarabiaja-kierowcy-ciezarowek,157626,n.html
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    sprawdź bezpiecznik(są chyba nawet 2) jak wymienisz i dalej się przepala,to zwarcie w kostce gdzie wpina się wiązkę elektrozaworu,a jeśli prąd dochodzi,to sam elektrozawór..
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    to nie ja ileż można jeść schabowe...?wy***ałem się sam
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Będzie zarabiał,tyle co Ty...,tak wiadomo Ciebie szefcio poklepie po plecach wszystkim w koło opowie,że jesteś dobry,dostaniesz najtrudniejszą robotę,ale finansowo mocno tego nie odczujesz,a jak koleś będzie nosił wszystko co usłyszy,to całkiem będzie zaiiebisty. To potwierdza moją tezeNaturalnie,jak wszędzie,w każdej branży,dziedzinie,jest selekcja naturalna,akurat ten człowiek nie nadaje sie nawet,zeby być kierowcą,prawdopodobnie dostanie teraz łopatę,jakiś pan pokaże mu gdzie ma kopać i tyle... Powiem Tomek,tyle od siebie,że jako kierowca miałem dobrych szefów,ale zauważyłem,że jak już trochę flota się rozrośnie,to pojawiają się doradcy,a nikt inny nie umie bardziej uprzykrzyć życia kierowcy jak inny kierowca.. Uważam,że jeżeli klocki w zestawie wymienia się powyżej 450tyś. nie ginie ropa,a zestaw trzyma się w stanie idealnym i robota zrobiona wzorowo,to oznacza,że ten szofer zasługuje na szacunek właściciela floty,choć by nie wiem jak ciężko zaczynał. Z drugiej strony,ten co zaczynał od zera na starość jest zazwyczaj totalnym czubem .
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak z innej beczki,to jutro pierwsze kółko w nowej firmie. Na początek kawałek wiatraka do Holandii
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tomek nie dyskryminuj płci przeciwnej. Praca kierowcy nie należy tylko do mężczyzn jak ktoś zabiera głos w dyskusji zadając bzdurne pytanie czy pisze poważnie,to sorry...ale i tak dobrze,ze nie wstawiła tylko emota...A odpowiadając na pytanie,tak,pisze calkowicie poważnie,pensja w granicach ~6tysi,jest dobra,nawet 3,5(choć znam kilku i nikt tak mało na rękę nie dostaje) jest dobra,jak na polskie warunki i za taka prace,sorry drodzy kierowcy,ale za kogo wy sie macie,uważacie,ze macie jakieś szczególne umiejętności,czy jak,dostajecie auto,kluczyki,napisane gdzie zawieźć i finito... :grin:
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli brać po uwagę pracę w systemie godzinowym,to można powiedzieć,że kierowca,porównując np z magazynierem nie zarabia źle,bo ma parę zł. na godz. więcej,ale to jest skrawek ludzi pracujących w zawodzie. Głównie firmy,które wywożą swój towar na niewielkie odległości. Człowiek,gdzieś na magazynie zarabia ok.2,5tyś. kierowca ok. 3-3,5tyś. pracując około 200godzin. Jenak większość rozliczana jest za frachty,kółka czasami dniówki lub diety.. i tu zaczyna się problem,bo jeśli wyjeżdżasz 1go marca i wracasz 25tego,to odnosi się wrażenie,że człowiek jest ostro dymany na kasę,bo przecież jest ciągle w pracy.Są stanowiska na których można się mniej zmęczyć niż śpiąc w budzie. Dochodzi też kwestia odpowiedzialności i stresu,jestem pewien,że niema miejsca pracy tak często kontrolowanego i tak drastycznie obstawionego paragrafami jak nasze i gdzie tak łatwo o kosztowny błąd. Pomijam już kwestię presji,bo to już zależy od konkretnej firmy.
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie. Jeśli nie będzie można zarobić u Polaka,to wielu zwinie żagle z kraju lub się przebranżowi,bo jeśli dłuższy czas zarabiasz ponad 6tyś./miesięcznie,to przyzwyczajasz się do pewnego standardu życia,a niema zbyt dużo(i nie będzie) takiej roboty gdzie zarobisz tyle w pełni legalnie.
  18. http://allegro.pl/mb-s320-cdi-full-opcjia-vip-stan-fabryczny-i4979473098.html
  19. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Trudno zrozumieć,kobietę,a jeszcze trudniej szofera co uwielbia w sobotnie popołudnie popijać piwko i podziwiać dopiero co wypolerowane alusy na parkingu 1000km od domu. Rano można chodzić dookoła składu i przypilnować,żeby nikt tej pracy nie osikał.
  20. GILI odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tatto petarda,a rowerek wytrzyma max tydzień..
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dlatego najlepiej zacząć karierę w tym zawodzie w okolicach 30tki
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wystarczy spojrzeć na przednią szybę i wiadomo,kto jeździ po wielu krajach,bo niema nic uniwersalnego,więcej,często masz urządzenie i tak płacisz na bramkach jak np w Polsce...
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ..też się dziwię,że 8.50,jest takim wielkim zaskoczeniem.
  24. GILI odpowiedział(a) na Gracjan temat w Inne marki
    Petarda! ..olej i filtr w skrzyni??
  25. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.