Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Klubowicz z Rumuni )
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Niedziela w Trento,ale było za zimno na grila..
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mp4 jest znacznie ekonomiczniejszy 45-50ton calkowitej. Jedynka z Pomorza do Katowic 30-32 srednio,na Litwe do 34l maksymalnie. Srednia ze 107tys.km miał 28l. Na pusto duzo zbijal,chociaz i tak wazyl ponad 20t i jechalo sie znacznie szybciej.
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Duża paczka od Schenkera od kwietnia na pewno jeden więcej, dostałem dzisiaj pracę w Lipsku, drugiego kwietnia odbiór papierów a po świętach do pracy Powodzenia
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dojdzie do tego,że znacznie zmniejszy się polski tabor,a co drugi szofer w aucie na niemieckich tablicach będzie mówił dzień dobry.
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gratulacje Widziałem gdzieś niedawno,że jest nabór na szkolenia.Pewnie wchodzą nowe składy.
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Weze z połączeniem duo, prady na jednej wtyczce,zawor na osce i nic wiecej nie trzeba.Kabina nie trzepie,bo masz dluga rame,a przyczepa fajnie trzyma. Podstawa to zawsze sprawny abs im nowszy tym lepiej.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wszystko zależy od predyspozycji,ale jak już się przyzwyczaisz,to będziesz pod rampą szybciej niż długim zestawem i stwierdzisz nie chcesz czym innym jeździć.. Kwestia sczepiania i rozczepiania zostanie
  9. Ma jeszcze trochę żelastwa,nie fotografowałem wszystkich kątów Najlepsze lata długiego biegania 30-40 lat jak widać. http://bieganie.pl/statystyka/index.php?p=showrunner&runner_id=1693
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No salon/serwis Szadółki,tam gdzie co roku Pomorska Miss,więcej zrobię jak będzie z naczepą
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    na allegro po kupiłeś haha
  12. bo zupa była zasłona
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :)
  14. biegam raczej mało,ale powiedzmy,że znam kogoś co robi to często... W najważniejszych stoją kwiaty..
  15. powodem jest rzekomy rasizm http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Jeremy-Clarkson-zawieszony-przez-BBC,wid,17334435,wiadomosc.html?ticaid=1147be
  16. Mnie Pasuje
  17. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Żył sobie Zenek. Zenek znał wszystkich i wszyscy znali Zenka. Zenek pracował w zakładzie samochodowym. Pewnego dnia do zakładu w którym pracował wpadła kontrola i orzekła że zakład zostaje zamknięty. Szef załamany nie wie co robić. Nagle gość z kontroli widząc przechodzącego Zenka pyta: - Zenek ty tu pracujesz? - Ano pewno że pracuję - odpowiada Zenek. - A to jak tak to nie ma problemu. Kontrola się zawinęła. Szef mówi: - Zenek! Ty rzeczywiście wszystkich znasz! - A no tak jakoś wyszło. - A znasz papieża? - A no pewno że znam. - To zaraz dzwonie na lotnisko i rezerwuje bilety do Watykanu. Szef dzwoni ale najbliższe bilety za dwa tygodnie dopiero. Zenek mówi: - Szefie daj słuchawkę: "cześć.... ok, ok, ... to na razie", szefie lecimy jutro pierwszą klasą o 14. - Zenek ty rzeczywiście wszystkich znasz! No i polecieli. Stoją na placu św. Piotra, Zenek mówi: - Szefie punkt 12 wyjdę na tą ambonę razem z papieżem, patrz uważnie. Tłum na placu, szef gdzieś na środku. Nagle wybija dzwon i Zenek rzeczywiście wychodzi z papieżem i macha do szefa. Nagle szef pada sztywny. Zenek widząc to zbiega i leci do szefa. Dobiega do niego, trzaska go po twarzy, po chwili szef odzyskuje przytomność i mówi: - To, że znałeś wszystkich z kontroli zrozumiałem, to że znałeś wszystkich na lotnisku, to też zrozumiałem, to też jeszcze szło zrozumieć, że znałeś papieża, ale ku*wa jak podszedł do mnie murzyn i zapytał mnie: "Co to za koleś w białym kubraczku stoi koło Zenka?"
  18. Przemyśl,to jeszcze raz http://www.auto-swiat.pl/uzywane/test-dlugodystansowy-bmw-serii-5-e39-jak-wyglada-auto-ktore-przejechalo-milion/9n7p3
  19. O panowie jadą w czwartek
  20. to może być przy tym,cała noc bez ziewania :) https://www.youtube.com/watch?v=4gRvUtWe1OM&list=PL3oqpiGTAhFbGpxwRQDiDmng5D_NFmqTA#t=12 https://www.youtube.com/watch?v=dDG7AniZZM4&index=2&list=PL3oqpiGTAhFbGpxwRQDiDmng5D_NFmqTA
  21. Antonie spotkałem zimą jak rozwoził Ltekiem soczki marchewkowo-jabłkowe więc się pewnie przebranżowił na sadownictwo i pokrewne
  22. ..i właścicielom małych sklepików osiedlowych
  23. nie wychodzi z domu więc nie trzeba było jej butów zimowych kupować
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam znajomych na beczkach, co tak jeżdżą 3/1,zdarza się nieczęsto zjazd co 2 tygodnie,wychodzi 21 dni na miesiąc w aucie +dojazd/powrót zazwyczaj firmową osobówką,czasem zjazd na bazę dużym. 240 dniówki + 500zł premii. Jeden właśnie szuka innej roboty,na ruchomych podobny system i mają jeszcze mniej.Rotacja na ok 40 zestawów 15 kierowców rocznie. W podobnych firmach w Kościerzynie auta stoją czasami 2-3 miesiące,a nawet dłużej,bo niema szoferów. Oferty trzeba słać już chyba na Rumunię,tam mieszkają ostatni twardziele branży,może jakiś Ukrainiec z biedy się połasi,chociaż oni nie są tacy wyrywni do ciężkiej pracy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.