Treść opublikowana przez GILI
-
Strefa biegaczy, triathlon
U mnie dzisiaj odbędziecie się http://www.irontriathlon.pl/triathlon-stezyca/po kilku drinkach stwierdziliśmy że startujemy za rok na 1/8 oficjalnie, dziś zacząłem trening
-
Truckerzy
Tym razem krzyknąłeś teraz już będę wiedział,tylko ciężko wypatrzeć tak popularny zestaw
-
Truckerzy
w Holandii są podobne na każdej przemysłówce i dzikusie,a w Polsce zapłacisz,to wszędzie postoisz nawet rok. od maja mamy nowe zjawisko...w piątkowe popołudnia suszarki na krajówkach co 10 metrów
-
Truckerzy
Dlatego te testy,mam nadzieję,że będzie kolejna V-ka.520 jest ustawione na 4miliony przebiegu,moim zdaniem,jest bardzo mocny z dołu,elastyczny i spokojny motorek,a 580,to już żyleta,moc jest uderzeniowa w deszczu nawet załadowany,kontrola trakcji działa pod każdą większą górę. Dziwne jest też,że 520ką ciężko zrobić bardzo duże spalanie,a 580ką można zrobić rewelacyjnie niskie,jeżdżąc delikatnie,bo jest ustawiona jak Volvo na power. Nowe rzędówki Scanii wąchają ropę,jestem pewien,że niema w tej chwili ekonomiczniejszej ciężarówki,Na kraju"ciężką trasą"pełno pusto bez problemu robiłem 27l.... V-ką 30-31l,tyle samo co rzędowym Mercem.Robury palą mało tylko na płaskiej autostradzie najlepiej na tempomacie.
-
Truckerzy
mogłeś krzyknąć,ja jeżdżę sam. Będę maił od przyszłego tygodnia ucznia,bo się roboty narobiło i dojdzie zestaw.
-
Truckerzy
Tak.mialem ja caly tydzien,dopiero dzisiaj ooddalem do serwisu.
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
I tak masz dobrze,bo nie jedziesz ciezaroka...jest kilka.miejc gdzie regularnie mozna spotkac krokodyli.
-
Spotkania na drodze
Steszew,ok13 grafitowe b5 avant polift w dieslu na glogowskich rejestracjach.naklejka klubowa na klapie
-
Truckerzy
Znowu się przesiadam na tydzień
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Troszkę,to reklama,ale polecam. https://www.youtube.com/watch?t=178&v=mE8628ZCRSk https://www.youtube.com/watch?t=37&v=apSISFdvbUQ pewnie nigdy nie jechałes ciezarowką prawym pasem w korku tuz przed zwężeniem drogi, gdzie prawy pas prawie stoi bo ciągle wpierniczają sie osobówki z lewego pasa bo im sie spieszy... Proponuję wypruć sobie suwak z portek i przyjrzeć się jak działa Dokładnie na takiej zasadzie to działa Wiesz jak działa?? Duży się schowa i zaraz wjeżdża cały sznur osobówek na prawy pas,wszyscy ciągną do końca,a zazwyczaj trafi się sierota,co stoi przestraszona na prawymi i cfaniaczki wskakują z lewego, a prawy stoi i dzieje się jak w bibli ostatni stają się pierwszymi,a w ciężarówkach tacho się kręci czas pracy leci...Nie potrzebny stres tylko po to,żeby kilku móflonów było 2 minuty wcześniej na solarium.
-
Truckerzy
Odrestaurują je i wrócą na zachód widziałem kiedyś,jeżdżącą, taką cytrynę gdzie pod Monachium.
-
Truckerzy
z trasy,wydaje mi się,że to Straż Pożarna dziś odebrana testowa ryfka na szczęście na tydzień tylko. :kox:
-
Truckerzy
to szło prosto z Tuska wanny Manem plastikiem śmigasz?..a gdzie masz porządne szwedzkie auto?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Boks dekady warto nie spać..
-
Truckerzy
na ubojnię W kraju dużo się zmieniło od twojej emigracji,kierowcy nie jedzą już tego co wożą,tylko chodzi się do sklepu...
-
Truckerzy
Takie stworki maiłem ostatnio na górnym piętrze.. rozładunek.. po rozładunku i myjni i długi weekend
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
https://www.youtube.com/watch?v=kLnCintwAEk#t=15
-
Truckerzy
http://moto.money.pl/wiadomosci/aktualnosci/artykul/ciezarowka-daf-a-na-wirtualnym-sztywnym-holu,138,0,1766282.html
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Dzisiaj o 10.00 jest powtórka wyprawy marzeń.
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Najlepszy odcinek w historii. Okolice Brescii i przepiękne jezioro Garda odwiedziłem pod koniec marca,jeździłem tam z rozdziawioną twarzą w Pandzie,a ci dwaj wszystkimi fajnymi autami od Verony po francuskie wybrzeże .
- Truckerzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdrowia i Cierpliwości szczególnie 2 tygodniowym dziadkom.
-
Truckerzy
to akurat europejski standard....są miejsca,gdzie jest też sporo romków.
-
Truckerzy
Podobno teraz tak się robi. Kierowców zostawia się z problemem,takie są skutki. Kumpel ostatnio zjechał z promu w Dunkierce i mu weszli do naczepy na pierwszej stacji,chociaż jechał w innym kierunku. Zatrzymał się koło Antwerpii,padło hasło "Londyn wysiadka" i ciapaty powybiegały w krzaki... zabrałeś aparat ??
-
Truckerzy
Tak.ostatnio czesto tam przyjeżdżam.