Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. U mnie dzisiaj odbędziecie się http://www.irontriathlon.pl/triathlon-stezyca/po kilku drinkach stwierdziliśmy że startujemy za rok na 1/8 oficjalnie, dziś zacząłem trening
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tym razem krzyknąłeś teraz już będę wiedział,tylko ciężko wypatrzeć tak popularny zestaw
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    w Holandii są podobne na każdej przemysłówce i dzikusie,a w Polsce zapłacisz,to wszędzie postoisz nawet rok. od maja mamy nowe zjawisko...w piątkowe popołudnia suszarki na krajówkach co 10 metrów
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dlatego te testy,mam nadzieję,że będzie kolejna V-ka.520 jest ustawione na 4miliony przebiegu,moim zdaniem,jest bardzo mocny z dołu,elastyczny i spokojny motorek,a 580,to już żyleta,moc jest uderzeniowa w deszczu nawet załadowany,kontrola trakcji działa pod każdą większą górę. Dziwne jest też,że 520ką ciężko zrobić bardzo duże spalanie,a 580ką można zrobić rewelacyjnie niskie,jeżdżąc delikatnie,bo jest ustawiona jak Volvo na power. Nowe rzędówki Scanii wąchają ropę,jestem pewien,że niema w tej chwili ekonomiczniejszej ciężarówki,Na kraju"ciężką trasą"pełno pusto bez problemu robiłem 27l.... V-ką 30-31l,tyle samo co rzędowym Mercem.Robury palą mało tylko na płaskiej autostradzie najlepiej na tempomacie.
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mogłeś krzyknąć,ja jeżdżę sam. Będę maił od przyszłego tygodnia ucznia,bo się roboty narobiło i dojdzie zestaw.
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak.mialem ja caly tydzien,dopiero dzisiaj ooddalem do serwisu.
  7. I tak masz dobrze,bo nie jedziesz ciezaroka...jest kilka.miejc gdzie regularnie mozna spotkac krokodyli.
  8. Steszew,ok13 grafitowe b5 avant polift w dieslu na glogowskich rejestracjach.naklejka klubowa na klapie
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Znowu się przesiadam na tydzień
  10. Troszkę,to reklama,ale polecam. https://www.youtube.com/watch?t=178&v=mE8628ZCRSk https://www.youtube.com/watch?t=37&v=apSISFdvbUQ pewnie nigdy nie jechałes ciezarowką prawym pasem w korku tuz przed zwężeniem drogi, gdzie prawy pas prawie stoi bo ciągle wpierniczają sie osobówki z lewego pasa bo im sie spieszy... Proponuję wypruć sobie suwak z portek i przyjrzeć się jak działa Dokładnie na takiej zasadzie to działa Wiesz jak działa?? Duży się schowa i zaraz wjeżdża cały sznur osobówek na prawy pas,wszyscy ciągną do końca,a zazwyczaj trafi się sierota,co stoi przestraszona na prawymi i cfaniaczki wskakują z lewego, a prawy stoi i dzieje się jak w bibli ostatni stają się pierwszymi,a w ciężarówkach tacho się kręci czas pracy leci...Nie potrzebny stres tylko po to,żeby kilku móflonów było 2 minuty wcześniej na solarium.
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Odrestaurują je i wrócą na zachód widziałem kiedyś,jeżdżącą, taką cytrynę gdzie pod Monachium.
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    z trasy,wydaje mi się,że to Straż Pożarna dziś odebrana testowa ryfka na szczęście na tydzień tylko. :kox:
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    to szło prosto z Tuska wanny Manem plastikiem śmigasz?..a gdzie masz porządne szwedzkie auto?
  14. Boks dekady warto nie spać..
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    na ubojnię W kraju dużo się zmieniło od twojej emigracji,kierowcy nie jedzą już tego co wożą,tylko chodzi się do sklepu...
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Takie stworki maiłem ostatnio na górnym piętrze.. rozładunek.. po rozładunku i myjni i długi weekend
  17. https://www.youtube.com/watch?v=kLnCintwAEk#t=15
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://moto.money.pl/wiadomosci/aktualnosci/artykul/ciezarowka-daf-a-na-wirtualnym-sztywnym-holu,138,0,1766282.html
  19. Dzisiaj o 10.00 jest powtórka wyprawy marzeń.
  20. Najlepszy odcinek w historii. Okolice Brescii i przepiękne jezioro Garda odwiedziłem pod koniec marca,jeździłem tam z rozdziawioną twarzą w Pandzie,a ci dwaj wszystkimi fajnymi autami od Verony po francuskie wybrzeże .
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mokrych Jajek
  22. Zdrowia i Cierpliwości szczególnie 2 tygodniowym dziadkom.
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    to akurat europejski standard....są miejsca,gdzie jest też sporo romków.
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Podobno teraz tak się robi. Kierowców zostawia się z problemem,takie są skutki. Kumpel ostatnio zjechał z promu w Dunkierce i mu weszli do naczepy na pierwszej stacji,chociaż jechał w innym kierunku. Zatrzymał się koło Antwerpii,padło hasło "Londyn wysiadka" i ciapaty powybiegały w krzaki... zabrałeś aparat ??
  25. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak.ostatnio czesto tam przyjeżdżam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.