Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Zjedz w Kowalu zatankuj w Wloclawku i wyjedziesz na koncu miasta na A1 i zjesz pozywny obiad w Ambrozji przy starej jedynce. Druga opcja zjezdzasz zjadzem ciechocinek-aleksandrow kuj.i tam masz gaz na stacji.masz jeszcze lotos na 107 i shel na 47km,tylko nie jestem pewien czy na banie jest gaz,a kolejki tak Jak zjedziesz zjazdem na Pelpin,to jest gaz miedxy Jablowem a Starogardem.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pierwszy raz słyszałem o Główce jakieś 2 tygodnie temu,wydaje się,że to bokser jakiego dawno nie było,ma wszystko,technikę,szybkość,silne uderzenie i poukładane w głowie. cała walka bez reklam https://www.youtube.com/watch?v=ONfQtQ7dRdw
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzeba będzie zrobić ognisko odbiorowe,tam gdzie zwykle- Spotkania na drodze
Ładne czerwone B5 rejestracja Góra,ramka klubowa.dziś ok.11.30 w Lesznie parking między rondami od strony Karchera- Truckerzy
Opcja 1. jedzie się dość wolno od Wejherowa do obwodnicy zwłaszcza rano. 2 przytrzyma trochę w Sierakowicach,chociaż remont już na finiszu,i w Kartuzach,bo jedziesz praktycznie przez całe miasto z słabą siecią drogową..Korek przy rondzie w Żukowie i w Kokoszkach rano mocno uciążliwy zwłaszcza ok 8mej,a tak to dość się jedzie.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakie zostały Dwie mniejsze,cos na Ciebie,chyba lki,a trzy duze xl i xxl.- Spotkania na drodze
GILI to pewnie mnie widziałeś tylko moje auto jest granatowe ,ale nieraz przez cb radio krzyczą czarny,pozdrawiam tak,ciemny granat,a cb było na dachu,moje leżało w bagażniku- Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z pasażerką widzianych na rondzie w Pułtusku czarny avant B6 rejestracja mazowiecka chyba Ciechanów. Byłem Mercem e-klasą więc nie robiłem zamieszania ps. ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znalazło się kilka koszulek- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie jestem pewien ale widziałem chyba dzisiaj zakłopotaną twarz Bieńka w jakimś Oplu na trasie Chojnickiej.- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
...ten vat, musi ci ktoś jeszcze chcieć zapłacić,bo jak nie może sobie odliczyć,to woli dać Tobie do ręki....ryczałt zanosisz do skarbówki więc faktura jest podwójnie opodatkowana.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Maluch w domu,rośnie presja budowlana- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wydawało się ministrom,że są oszczędni,a są pazerni,nic się na tym nie zbuduje.- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja mam cegłę,a w niej zamontowane puszki wentylacyjne nie wiem czy to wystarczy,bo nie są duże wielkości pionowej spoiny.- Truckerzy
http://40ton.net/niemieckiego-kierowce-ciezarowki-wyprzedzila-jego-wlasna-osobowka-a-za-kierownica-siedzial-polak/- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jakiś groszek chyba.- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jeśli jest podbitka wystarczy zamontować odpowiednią ilość kratek pozostaje szpara wentylacyjna między murem a deskami i przecięcie papy w kalenicy. Jeśli jednak są deski i papa,najlepiej nie docieplać całkowicie poddasza i zostawić trochę nieocieplonego "strychu" i kratki wentylacyjne w obu szczytach,lub uchylone cały rok okienka. Najładniejszy i najbardziej trudny w wentylacji jest tzw. dach kopertowy,który z racji konstrukcji jest bardzo sztywny i stabilny i co zadziwiające ten zwłaszcza obija się dechą i papą,co moim zdaniem jest totalną pomyłką. Dla jasności sam mam papę,bo więźbę położyłem przed zimą,a z racji ograniczeń w miejscowym planie zagospodarowania mam dach dwuspadowy tzw. stodołę,gdzie deski mocno usztywniają konstrukcje i da się to wywietrzyć,bo dekarz przeciął papę w kalenicy. Problemem w moim przypadku pozostaje nadbitka nie wiem jeszcze jak to rozwiązać,chociaż na elewacji jest cegła,która ma swoją wentylację,ale moim zdaniem jest za słaba,żeby wywietrzyć dach.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
robimy piatek pipkowo? w piatek wracam pozno.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Robimy ognicho pod koniec tygodnia?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zadzwoń jutro.- Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Był w poprzednią niedzielę- szroty miejsca z czesciami
mój znajomy więc dzwoń jak chcesz https://plus.google.com/117143101188367026002/about?gl=pl&hl=pl- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
temat ogarnięty Bieniu,odezwę się w tygodniu. proszę o słowo w sprawie grila,przydał by się po przerwie jest nowe zaj###te miejsce niedaleko- Truckerzy
od kilku lat nie używam navi,czasem papierowej,ale mnie sprawdzało się wcześniej urządzenie mio,które dałem koledze,z mapą igo 8 plus w wersji dla ciężarówek. hołek jest dość słaby,ale nowa aktualizacja ma dużo dodatków np. myjnie dla ciężarówek na całą Europę,więc warto go mieć jako dodatek na karcie. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia