Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zjedz w Kowalu zatankuj w Wloclawku i wyjedziesz na koncu miasta na A1 i zjesz pozywny obiad w Ambrozji przy starej jedynce. Druga opcja zjezdzasz zjadzem ciechocinek-aleksandrow kuj.i tam masz gaz na stacji.masz jeszcze lotos na 107 i shel na 47km,tylko nie jestem pewien czy na banie jest gaz,a kolejki tak Jak zjedziesz zjazdem na Pelpin,to jest gaz miedxy Jablowem a Starogardem.
  2. Pierwszy raz słyszałem o Główce jakieś 2 tygodnie temu,wydaje się,że to bokser jakiego dawno nie było,ma wszystko,technikę,szybkość,silne uderzenie i poukładane w głowie. cała walka bez reklam https://www.youtube.com/watch?v=ONfQtQ7dRdw
  3. Trzeba będzie zrobić ognisko odbiorowe,tam gdzie zwykle
  4. Ładne czerwone B5 rejestracja Góra,ramka klubowa.dziś ok.11.30 w Lesznie parking między rondami od strony Karchera
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Opcja 1. jedzie się dość wolno od Wejherowa do obwodnicy zwłaszcza rano. 2 przytrzyma trochę w Sierakowicach,chociaż remont już na finiszu,i w Kartuzach,bo jedziesz praktycznie przez całe miasto z słabą siecią drogową..Korek przy rondzie w Żukowie i w Kokoszkach rano mocno uciążliwy zwłaszcza ok 8mej,a tak to dość się jedzie.
  6. Jakie zostały Dwie mniejsze,cos na Ciebie,chyba lki,a trzy duze xl i xxl.
  7. GILI to pewnie mnie widziałeś tylko moje auto jest granatowe ,ale nieraz przez cb radio krzyczą czarny,pozdrawiam tak,ciemny granat,a cb było na dachu,moje leżało w bagażniku
  8. Pozdrawiam kolegę z pasażerką widzianych na rondzie w Pułtusku czarny avant B6 rejestracja mazowiecka chyba Ciechanów. Byłem Mercem e-klasą więc nie robiłem zamieszania ps. ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa
  9. znalazło się kilka koszulek
  10. nie jestem pewien ale widziałem chyba dzisiaj zakłopotaną twarz Bieńka w jakimś Oplu na trasie Chojnickiej.
  11. ...ten vat, musi ci ktoś jeszcze chcieć zapłacić,bo jak nie może sobie odliczyć,to woli dać Tobie do ręki....ryczałt zanosisz do skarbówki więc faktura jest podwójnie opodatkowana.
  12. Maluch w domu,rośnie presja budowlana
  13. Wydawało się ministrom,że są oszczędni,a są pazerni,nic się na tym nie zbuduje.
  14. Ja mam cegłę,a w niej zamontowane puszki wentylacyjne nie wiem czy to wystarczy,bo nie są duże wielkości pionowej spoiny.
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://40ton.net/niemieckiego-kierowce-ciezarowki-wyprzedzila-jego-wlasna-osobowka-a-za-kierownica-siedzial-polak/
  16. Jeśli jest podbitka wystarczy zamontować odpowiednią ilość kratek pozostaje szpara wentylacyjna między murem a deskami i przecięcie papy w kalenicy. Jeśli jednak są deski i papa,najlepiej nie docieplać całkowicie poddasza i zostawić trochę nieocieplonego "strychu" i kratki wentylacyjne w obu szczytach,lub uchylone cały rok okienka. Najładniejszy i najbardziej trudny w wentylacji jest tzw. dach kopertowy,który z racji konstrukcji jest bardzo sztywny i stabilny i co zadziwiające ten zwłaszcza obija się dechą i papą,co moim zdaniem jest totalną pomyłką. Dla jasności sam mam papę,bo więźbę położyłem przed zimą,a z racji ograniczeń w miejscowym planie zagospodarowania mam dach dwuspadowy tzw. stodołę,gdzie deski mocno usztywniają konstrukcje i da się to wywietrzyć,bo dekarz przeciął papę w kalenicy. Problemem w moim przypadku pozostaje nadbitka nie wiem jeszcze jak to rozwiązać,chociaż na elewacji jest cegła,która ma swoją wentylację,ale moim zdaniem jest za słaba,żeby wywietrzyć dach.
  17. robimy piatek pipkowo? w piatek wracam pozno.
  18. Robimy ognicho pod koniec tygodnia?
  19. zadzwoń jutro.
  20. Był w poprzednią niedzielę
  21. mój znajomy więc dzwoń jak chcesz https://plus.google.com/117143101188367026002/about?gl=pl&hl=pl
  22. temat ogarnięty Bieniu,odezwę się w tygodniu. proszę o słowo w sprawie grila,przydał by się po przerwie jest nowe zaj###te miejsce niedaleko
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    od kilku lat nie używam navi,czasem papierowej,ale mnie sprawdzało się wcześniej urządzenie mio,które dałem koledze,z mapą igo 8 plus w wersji dla ciężarówek. hołek jest dość słaby,ale nowa aktualizacja ma dużo dodatków np. myjnie dla ciężarówek na całą Europę,więc warto go mieć jako dodatek na karcie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.