Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
W październiku 3oska ma stac we Włoszech na montażu zabudowy średnia buda 450KM. Mnie już wtedy w firmie nie będzie ;-)
-
Truckerzy
Widziałem zdjęcia lista 2017 i lodówka prawdopodobnie będzie taka sama :-/
-
Truckerzy
Nie wiem. Jak zestaw waży 40 ton to z dycha dochodzi. Zegary bardzo podobne jak w Tgxie,radio masz duże z navi? https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13908887_1065564986812936_8002803950650121542_o.jpg
-
Truckerzy
Pierdqle,ale masz spalanie. Tyle się powinno jeździec i zarobić żeby rodzinę wyżywić.
-
Truckerzy
W Polsce remonty są tak źle oznaczone,że takich sytuacji jest co raz więcej. http://40ton.net/najechanie-tyl-gorzowem-filmy-przedniej-tylnej-kamery-auta-osobowego-ktore-zdazylo-uciec/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:grin: Dokładnie
- Truckerzy
-
Truckerzy
Taki to pożyje...jem śledziki, zrazy na pace się ruszają,mam jeszcze 3h żeby je zdjąć
-
Truckerzy
Trzeba Manem zjechać na serwis,bo nie świecą się kontrolki błędów
-
Truckerzy
wczoraj w nocy godzinę gryzłem kierownicę,za podobnym
-
Truckerzy
a gdzie ''koleka'' ma białe skarpety ?
-
Truckerzy
też mam śmieszne zdjęcie Pini Biały Szu na wyminie oleju
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może być ten piątek. Za tydzień w Stężycy jest impreza 2dniowa z polsatem,nie wiem co jeszcze,ale striptiz raczej nie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jedziemy dziś z kolegą,ciężarówkami na wesele znajomego,ale powinienem być wolny ok.17tej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sobote
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
temat usiadł?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
piatek,sobota?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy,drugi szwagier,koleś z roboty,tez potwierdzają obecnosc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto chetny powiedzmy na przyszly week? Ten week? może być przyszły
- Truckerzy
-
Truckerzy
Zależy o której,bo szły dwa,Patryk,wcześniej,a ja dopiero przed chwila stanąłem w Kutnie.
-
Truckerzy
Chodziło o ten agregat za plecami,po za tym drobnym szczegółem Man jest rewelacyjny,a Tgx to jedna z lepszych opcji na rynku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ucierpiał ktoś w czasie ostatniej ulewy? Całe szczęście w kaszubskie żwiry wszystko wsiąka. Propozycja ogniska aktualna
-
Piłka nożna
widocznie musiał być..tak się psuje widowisko
-
Piłka nożna
jeszcze chwila i się będą czołgać