Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Patryk,stoisz na Lukoil przy starej 7mce w stronę Elblaga? W kierunku Gdańska w Dworku 7mka stoi do 14tej,jest wypadek.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kto powiedział pinesce,że może to wygrać ?
-
Truckerzy
Masz dużo racji. Minusem jest przede wszystkim,to że trzeba wbic dokładny adres,bo nie szuka go w jednym kraju tylko z całej mapy świata. Wcześniej jeździłem na mapenguacie,wgranym do lapa,a potem na starym igo8,które sporadycznie trafialo bezbłędnie do celu,używałem jej ciągle na powiekszeniu i lecialem po swojemy,a nawi sluzyla za mape,a ta mnie przy każdej akcji zmienia ekran. Ogólnie uważam,że stworzona jest dla Niemców,włączam i jadę mózgu nie potrzebuje. Urządzenie jest dużo szybsze z kartą pamięci,a w ustawieniach dla osobówek działa o niebo lepiej. Myślę,że muli ja ciągła aktualizacja drogowa. Wkurzam mnie ta jej powolność,ale nauczyłem się używać powiększenia na tyle żeby się nie kurczylo,a najważniejsze jest to że w końcowym etapie nie jeżdżę po krzakach tylko prosto do celu.
-
Truckerzy
Masz duży Orlean i kfc z 20km za drugim zjazdem na Kutno. Pierwsz jest na starą 2ke,jak byś poszedł na niego w kierunku Kutna,to z 500metrow jest też pompa. Drugi na 60ke tam nic niema i na wysokości Gostynina Masz ten Orlen bezpośredni zjazd z bany.
-
Truckerzy
też jeżdżę na trucer6000. Jest znacznie mniej poręczna od igo8,ale najważniejsze,to że masz na bieżąco sytuację przed tobą,a dynamicznie się wszystko zmienia zwłaszcza w Niemczech.korki,fotoradary.itd. Jest to prawdziwa nawi dla dużych mobili,wiadomo,że każdy już chwilę jeżdżący ma swoje ścieżki,ale jest mała szansa,że to urządzenie wprowadzi cię w maliny,co często zdarza się w igo. Najważniejsze darmowa aktualizacja,co jest szczególnie ważne na NL,gdzie bardzo dużo się buduje.
-
CZERWONY T5.2
Melduję się jako były i przyszły właściciel Multivana. Świetnie wygląda i dobrze jedzie T4 zjeżdżałem komplet opon w każdy sezon,bardzo często ciągał dwu osiową przyczepkę,a po 480tkm miał jeszcze ori,turbo,sprzęgło,wtryski i tylne zawieszenie. Niestety nie będzie już takiego motoru jak 2,5 R5 z Tczwórek.
-
Truckerzy
Z naszego podwórka. Pewna Wielkopolska firma zatrudniła ostatnio kolejnych 10-ciu szoferow z Ukrainy. Nikomu nie przeszkadza,że pięciu ma ten sam nr.prawka,pewnie nie jeździli nawet osobową. Szef aktualnie siedzi,ale nie z tego powodu,za przekręty paliwowe.sprawa ucichnie i wyjdzie.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Po walce. Kliczko powinien już niestety zakończyć karierę. Joshua za słaby na Wildera i niestety nie będzie prędko tej walki.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Raczej nie błysnę czymś nowym. Stawiam 50/50. Z każdą rundą powyżej 7mej Joshua będzie tracił do Kliczki.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dobra gala.. Zaczyna się walka wieczoru
- Truckerzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spot z Bieńkiem jak za starych dobrych czasów w Macu 
-
Truckerzy
Prasy część dalszy https://etransport.pl/wiadomosc,47269,przewoz_multikulti.html
-
Truckerzy
budowlanka jest wszędzie,jak będą go podnosić,to przewrócą dźwig
-
Truckerzy
prezent od pwpw https://etransport.pl/wiadomosc,47184,karty_kierowcow_z_blednym_certyfikatem.html
-
Truckerzy
Tak jak mówisz kolego...to działa zawsze w dwie strony
-
Truckerzy
Dla złodzieja nie ważna jest wielkość wypłaty, będzie siedział tam gdzie może coś ukraść. Transport stwarza dużo możliwości kombinacji,ale na spuszczaniu paliwa,jeszcze nikt się nie dorobił,chyba,że z cysterny. Nie wiem,czy ma to jakiś sens,bo strasznie łatwo teraz stracić dobrą reputację,spalony jesteś już na zawsze.
-
Truckerzy
Dla niektórych nienormalne jest jak nie można czegoś ukraść,z paki albo kotła,to jest wręcz część wypłaty. Na szczęście,te patologie się powoli kończą prawie każdy gospodarz ma wagę,a auto gps.
- Truckerzy
-
Piłka nożna
Dużo bramek,ale żółtych kartek i tak było więcej...
- Truckerzy
-
Piłka nożna
napoli też prowadzi
-
Piłka nożna
Oglądałem ostatnio kilka meczy Napoli i ekipa jest naprawdę zgrana,widać ,że cieszy ich gra w piłkę,jak mecz się układa,to niema litości dla rywala. Zespół opiera się na formie trzech ludzi,Zieliński,Mark Hamsik i Dries Mertens,niema porównania do gwiazd Realu.Stawiam jednak 50/50 Arsenal,Bayern minimalnie Niemcy,ale raczej daruje sobie tę mękę.
-
Piłka nożna
Nie zostało tu zauważone,że Lechia idzie na mistrza
- Strefa Śmiechu