Treść opublikowana przez GILI
-
Piłka nożna
To było by na tyle... http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,puchar-anglii-bartosz-kapustka-zagral-w-barwach-leicester-city,artykul,756779,1,379.html
-
Piłka nożna
Myślę,że będzie pasował znacznie lepiej do tej ligi,ale pełne spotkanie zagra sporadycznie.
-
Piłka nożna
Ranieri ma taki mocny skład,że Kapustka sporadycznie mieści się na ławce rezerwowej,to dlaczego Leicester nurkuje? Wygląda na to,że Bartek nie zdąży pograć w Premier League
-
Truckerzy
Gabaryty,to było moje marzenie. Fajny manik,cały na poduszkach?
-
Truckerzy
- Truckerzy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Baby Face
-
Truckerzy
Łóżko można wymienić,jak jeździłem Volvem,to miałem przerobiony materac z Dafa. Najgorsze w autach skandynawskich jest webasto.niema tu co porównywać do Dafa,czy Mana. Gratuluję nowego mieszkania,wielkość kabiny dopasowana do szofera
-
Truckerzy
Stare ale dobre,chociaż w bardzo czarnym humorze. Na ten Nowy Rok podwyżki,szybkich kółek i nowych furek
-
Informacje na temat komisu w Kościerzynie
Mówił,że niema go już chwilę,niepotrzebnie cie zwodzil.
-
Informacje na temat komisu w Kościerzynie
Mogę spojrzeć tyle,co nie jest malowane mam czujnik lakieru z kalibracją,a resztę będziesz wiedział jak rozkodujesz vin. Auta juz niema.sprzedane
-
Truckerzy
Jeździł ktoś Scanią G Highline ?
-
Informacje na temat komisu w Kościerzynie
Rondo ma w Kościerzynie najlepsze auta,nie słyszałem,o żadnym wałku z ich udziałem,ale wiadomo,że trzeba być czujnym. Napisz jakie auto podjadę po nr vin.może jest nieczynne,że nie piszą.
-
Truckerzy
Dla tego felgi polerowal,tak mnie się wydawało,że nie będzie taki ładny jeździł po budowie
-
Truckerzy
Jak by ktoś przelatywał A4 stoję 11 kę na Krzywej Orlen tyłem do dystrybutorów.
-
Truckerzy
http://www.liveleak.com/view?i=4a5_1478310310
- Truckerzy
-
Truckerzy
Drę jest wszędzie ?
- Truckerzy
- Truckerzy
-
Truckerzy
Skrzynia z wajcha jest w tym przypadku najlepsza :-P
-
Truckerzy
Zawsze mówiłem żebyś był ostrożny,a ty co wyrabiasz.musze wziąść kursa na Bruksele i opowiedzieć o moich doświadczeniach,przy konefce.Bedziesz słuchał moich wskazówek wyjdziesz na ludzi. Jadę do domu nici z gnicia lykend w budzie ;-)
- Truckerzy
-
Truckerzy
Stoję 5ta godzinę na rozładunku. Miałem ładować jeszcze dziś zboże na Nl.niestety Morgen.sobota mnie zastanie na imprezę z Gosia wyślę przedstawiciela geja najlepiej. Nie znajdą w całej Unii lepszego czarnycha do tej roboty
-
Truckerzy
wystarczy 250 km za Odrą w deszczy obmiotło by ten syf