Treść opublikowana przez GILI
-
Piłka nożna
0-0 i karne trudno typować ale jestem pewien,że piłka wpadnie w siatkę z gry. Niemcy grają zbyt ofensywnie.
- Piłka nożna
-
Strefa Śmiechu
Prawie Oborniki co dziennie ta przejeżdżam. http://kartuzy.info/ogloszenie,727536,Poszukuje-pracownika.html
-
Piłka nożna
beka,karny w drugiej minucie dla przeciwnika gospodarzy
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Szwajcarzy szybko wprowadzili zmiany dlatego pod koniec były jeszcze siły,a nasi grali praktycznie tym samym składem cały trudny mecz.
-
Piłka nożna
Rumunia-Albania lepszy mecz jest buda
-
Truckerzy
Jutro zadzwonię.Chyba,że dziś mogę?
-
Truckerzy
W manie agregat dudni jak w żadnym innym,plastikowa buda robi swoje
-
Piłka nożna
dobrze grają mało strzelają
-
Piłka nożna
Oglądam mecze na polsacie 470 lub 471 komentarz po niemiecku zdf i das erste.
-
Piłka nożna
Jest szansa,że wygrasz bilet na mecz,który się już odbył?
-
Truckerzy
Zostawiłem kiedyś osobówkę na Bobryku,przy 10tca na wylocie na Stargard,a dużego zostawiałem,tam,a jak nie było miejsca,to na Lotosie,po tej samej stronie,przed krzyżówką na Pyrzyce http://www.bobryk.pl/dodatkowe/parkingi.htm. Często dużego zostawiałem też na Pekasie kilometr starą trójką w kierunku Pyrzyc po lewej,wjazd przed stacją paliw.Najbezpieczniejszy parking. Pasowały mi te miejsca,bo na wylocie w stronę Wałcza. http://etransport.pl/dobry_parking,szczecin_pekaes_ul_przyszlosci,1229
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Zdjęli Fifth Gear,żeby nie przebił oglądalności nowego suchar gear...
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
co to ma być?
-
Siłownia
Jak tam wasza masa? u mnie było ponad 106 jest 104 i idzie cały czas w dół..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Zmarł wieki bokser Muhamed Ali. Znakomity polski bokser przegrał z nim w Rzymie http://sport.tvp.pl/7969110/zlote-momenty-jak-ali-zbil-polaka
-
Truckerzy
Trudno powiedzieć,najlepiej jak byś już miał zestaw i wziął leasing wsteczny lub wykorzystał zestaw jako zabezpieczenie bankowe. Krowy jeżdżą,coś jeść trzeba
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znajdzie się.. ile trzeba się przygotowywać do ogniska może być inny termin.okolice któregoś weekendu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chętni na ognisko pod koniec tygodnia??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nowa dziewczyna
-
Siłownia
Nie kumam..będziesz z nią robił pompki,czy dźwigać na drazku?
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Niby auto do piasku wożenia,a tu żaróweczki,polerki podpięcia.Po dwóch latać budowy powinno przypominać nigdy nie sprzątany ciągnik rolniczy z dyskoteką w zegarach,a jak zwykle będzie wychuchany i sprzeda się w pół godziny na allegro.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ekipa przesiada się do aut z szybami w drzwiach bez ramek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba nie tak dawno,bo masz cały czas ten sam (ostatni na pomorzu)dwaipółtdi