Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
wygląda,że łuszczy się bezbarwny i potrzebna będzie przynajmniej polerka
-
Truckerzy
w temacie niedzielnym pojechał bym tym do kościoła
- Truckerzy
-
Truckerzy
Jak mam jechać A4,dzwonie do agenta i zwiększam polisę.
-
Truckerzy
Jajecznica ze skorupami i oblepiona łyżeczka w cukrze,co mogło być w kiełbasie?
-
Truckerzy
Na szczęście wracałem góra 20ka,ale rano objerzdzalem dzwon między Raczem,a Kalosze Pom.teraz jem jajecznice w barze na bp w stronę Mirosławca,melduja,że krokodyle na wadze. :-)
-
Truckerzy
W dzień czasem dłubią jeszcze na Braunschweigu,objeżdżałem Garbsena n65,ronda mnie też zdrowo przytrzymały,a jak wracałem w czwartek,to korek był z 40tki na 3kę i mówili,że stoi wszystko do Botropa,to poszedłem na Essen i szło też słabo ostatnio grzebali na Autealu i stało do Porty. Jeśli masz możliwość to dobierz sobie odpowiednią porę.
-
Truckerzy
Cały czas można takie kupić,protektor jak w traktorze http://www.gold-gum.pl/
-
Truckerzy
Dwa Passaty w tym tygodniu złapane na banie
-
Truckerzy
Na koniec iłkenda szybkiego tygodnia ogarniętej spedycji życzyć wypada
-
Strefa Śmiechu
- Piłka nożna
Doping festynowy...tradycyjnie na reprezentacji- Truckerzy
:grin: :naughty: http://otomoto.pl/oferta/volvo-jedyny-w-polsce-super-stan-super-wyglad-ID6yxd03.html- Truckerzy
Wyścig na A2DB Ładowane Rozładowane- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam jednak kolegów na forum zadzwonia,pocieszyć,zapytać o zdrowie o w półdo pierwszej w nocy...- Truckerzy
Mnie też. https://www.facebook.com/Typowy-Andrzej-szofer-zawodowy-1576150245936225/- Truckerzy
4lata wstecz w kierunku Amsterdamu krzyżowa A12 z A1 mała miejsce podobna sytuacja tyle że ścierwo leżało na 3 pasach. Jaki produkt taka reklama Fajna czarnula na koniec- Truckerzy
Trza było brać dwie palety..Jak sie z tym jechało?- Truckerzy
Wczoraj wracałem z NL to A2 od lat Hanower do A7 stoi.dzwon był na 12 zjechałem więc na Tessen i zakończyłem nierówną walkę dobrym niemieckim piwkiem. przyszły tydzień pójdę górą albo landem- Truckerzy
co drugi weekend w domu, wyjazd wtorek rano powrót następny piątekWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk mogę weekendować ale w DE, bo po neta nie muszę chodzić na stacje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk weekendować to można ale w tym http://40ton.net/nowa-generacja-najbardziej-europejskiego-ciagnika-w-ameryce-czyli-freightliner-cascadia-2018/- Truckerzy
wypisu graty przerzucone- Truckerzy
- Truckerzy
Brałem z Italii nowa naczepe. Pokazałem,że trzeba przesunąć siodło,auto tez nowe wiec nic nie grzebane,a żywcowka ma zbiornik za na czole naczepy i jest,nawet, dużo mniej miejsca jak z chłodnia. Z fabryki wyjeżdża pracownik na placu odbioru kable i wtyczki juz były urwanie. Jak brałem pierwsza kilka miesięcy wcześniej,to był jeden kumaty i sam przesunął,niestety,tylko jeden taki w okolicy.- Truckerzy
Bydło tak nie śmierdzi,a żadko mam załadowane świnie,a jak już to jestem na czczo i jem po rozładunku i kąpieli ;/- Truckerzy
nowa scania http://40ton.net/scania-pokazala-pelna-game-nowych-ciezarowek-czas-pierwsze-oficjalne-fotografie-garstke-informacji/ prawie już gotowy stary,już, model na jesień ma być chlewik pod nowym bedze porównanie. Ta Biała Scania zdejmowała się dziś po mnie http://www.tvn24.pl/jedna-osoba-zginela-w-zderzeniu-trzech-ciezarowek,670866,s.html - Piłka nożna