Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie osobiście mundial bez Włochów,to jak F1 bez Ferrari...
  2. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chciałem jechać z ojcem i juniorem na ten mecz,bo znamy stadion chodzimy co jakiś czas na Lechię,mamy niedaleko i kadra. Niestety pazerność PZPNu nas zniechęciła,widać zresztą dużo wolnych miejsc.
  3. GILI odpowiedział(a) na Michał19101995 temat w 1.9TDI
  4. Jeśli chcesz auto pod zabudowę,to Iveco lub Renault,to auta z porządną ramą. Jak chcesz ładować polegalu to może być Sprinter przeładowany łamie się pierwszy. Epoka bardzo wytrzymałych silników w busach się skończyła...
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Only Volvo?
  6. Będzie Myślę,tak samo,to może się skończyć tylko nokautem. https://sportowefakty.wp.pl/boks/716638/gassijew-vs-wlodarczyk-w-tej-walce-jest-intryga-i-nieunikniony-nokaut
  7. Gratuluję Łepski
  8. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Krystynka dzisiaj bez bramki,ale zasłużenie Portugalia pokonała Szwajcarów..Holandia bez kolejnego turnieju,szkoda,bo zawsze ta kadra błyszczała na imprezach.
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Obwodnica Kościerzyny nareszcie otwarta,oczywiście odbyłem rundkę próbną http://www.dziennikbaltycki.pl/motofakty/aktualnosci/a/pierwsze-samochody-pojechaly-obwodnica-koscierzyny-wideo-zdjecia,12533836/
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli używasz ciężarówki na potrzeby własne,masz prawo jazdy C i niema w nim ważnego kodu 95 po złożeniu odpowiedniego wniosku dostaniesz kartę kierowcy. Jeżeli się ktoś nie zgadza,to bardzo chętnie się założę ale ostrzegam,bo jestem pijak i kombinator Jest tylko jeden problem,możesz wozić tylko własne graty,do 7,5t nie potrzebujesz,żadnej licencji,powyżej pozwolenie na transport na potrzeby własne,taka mała żółta licencja,którą wydają z powiatu,międzynarodową z GITD.latałem na czymś takim kilka lat za granicę 40tonowym zestawem. Jak będziesz wiózł własne świnie na skup lub kartofle do na Farm Frites,to ok.ale jak zostaniesz zatrzymany a na pace będziesz miał kanapę sąsiada,to jest to już usługa i transport zarobkowy,za brak odpowiedniej licencji 10tyś,zł.plus brak uprawnień itd....może się skończyć na straszliwej sumie,nie pomoże tłumaczenie,że robisz to za darmo wręcz przeciwnie,narobisz sobie kolejnych problemów,więc naprawdę warto się nad tym wcześniej pochylić.
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Spawacz zaszalał
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    załadunek 1 sekunda
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie. Praktycznie wszystko ładuje na wagę sporadycznie jest awizowane 25t. Zestaw do pełna zalany ma tarę ok14000kg. Przerzut np. Belgia Holandia awizacja 30t ładunku czyli mając lekki zestaw masz całkowitej ok 43,5-44t,są takie zestawy,że łapią 45,5t,ruchome podłogi ponad 46t. Polska-Polska praktycznie wszędzie do 40stu,maksymalnie 40,8t. Tak samo Niemcy. Kiedyś waliłeś do bólu szczególnie zboże(tak samo zresztą w Polsce) teraz maks.40,6t całkowitej. Tak jak kiedyś wanny jeździły u nas strasznie przeładowane,teraz jest to sporadyczne. Chłodnie,czy żywcówki,średnia wyjazdów z miesiąca ok.46t całkowitej zdarzało się przekraczać 50t ponad cztery lata i zważyli tylko jedno auto w firmie na włocławku,miał coś 45t,oczywiście wina kierowcy,że go ściągi
  14. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    53minuta Italia strzela,ale do tej pory nie widać było paniki na trybunach,czy w drużynie jak to się u nas dzieje.
  15. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Włosi Izrael nul nul. Bufon najlepszym zawodnikiem meczu
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Inaczej wyobrażałem sobie takie wypadki myśląłem,że ktoś zmienia pas,albo ciężarówka przednim zmieni,a tu jechał,jechał miał przed sobą pusto tylko busa na kogutach,a i tak pacnął. Dzisiaj na deutschebahn A2 http://40ton.net/ciezarowka-przewrocila-woz-strazacki-zabijajac-dwoch-ratownikow-kolejna-tragedia-a2-niemczech/
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  18. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gratuluję Hiszpanom,bo naprawdę pięknie to wyglądało,chociaż lubię Włochów.
  19. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli mogę coś dodać, w sprawie Naszych,to złe ustawienie od początku powinna być 2ka napastników z przodu i nie wiem o co chodzi z Fabińskim,bo niema żadnego porównania z Wojtkiem,a jeśli chodzi o obronę strzałów z bliska,to ma poziom Bklasy.
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://40ton.net/audi-a4-wjechalo-doslownie-naczepe-gora-nadwozia-przestala-istniec-26-letni-kierowca-przezyl/
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Przyczepa na obietnicy musi mieć sprawny abs i tak pokręcone hamulce żeby zawsze hamowala wcześniej niż solo które ja ciagnie,problem w tym,że rozładowane są najpierw i często nie do końca.ładunek robi swoje.
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jestem na luku
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    jutro też będę w okolicy
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdybyś był 3godziny później zjedło by się klubowy obiadek
  25. Mnie się wydaje,że prawy prosty i lewy sierp,czasem też prawy na górę,to zbyt mało aby zaistnieć w światowej czołówce. Kownacki;niezbyt szybki grubasek ze średnim strzałem,uderza na korpus,kombinacyjnie na pyski i co najważniejsze trzyma gardę mimo,że trenował niewiele profesjonalnie,widać,że mam ogromny talent.Wydaje mi się,że w takich ludzi warto inwestować,bo to jest szansa na czołówkę,chociaż niema tatuaży i przeszłości kibolskiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.