Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Revor wracałem w czwartek po południu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak to kawał Panie Barbie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byłem dziś na serwisie,a tam u dołu po lewej http://www.bmw-zdunek.pl/o_nas/kontakt/dane_firmy
-
Siłownia
http://is.o2.pl.sds.o2.pl/5953999766979713/movie_hq.webm :grin:
-
Podróż poślubna PL
Dolny Śląsk ma jakąś taką tajemniczość,spokój,piękne niewymagające trasy mnóstwo ciekawych miejsc moim zdaniem w sam raz na 5-6dni. Może być Karpacz,Karkonosze we wrześniu jest zawsze ładna pogoda.
-
Truckerzy
Nie znaleziono strony http://kartuzy.info/wiadomosc,25017,Zukowo-BMW-pod-sniegiem-podczas-jazdy-Ciekawe-czy-miala-wlaczone-swiatla.html
-
Truckerzy
gdzieś na discovery padło stwierdzenie,że bydło reaguje,tylko na ruch,ale to nieprawda zawsze są zdziwione jak mam jakąś jaskrawą koszulkę albo bluzę. ten d/o/j/e/b/a/l z familiadą :decayed: http://kartuzy.info/wiadomosc,25017,Zukowo-BMW-pod-sniegiem-podczas-jazdy-Ciekawe-czy-miala-wlaczone-swiatla.html
-
Truckerzy
albo jak wpi##dalasz to nie śmierdzi Z krowami jeżdżę do 8 godzin. Najwięcej przewożę Byczków,czasami są takie po1300kg,ale te nie są groźne,najgłupsze te 600-800kg ras mięsnych. Bydło nie jest uciążliwe zapachowo,najgorsze są śmierdzące-ryczące świnie,które mam załadowane sporadycznie raz dwa na miesiąc.
-
Truckerzy
Jak ktoś chce robić,to dla kasy nie wytrzyma tygodnia.
-
Truckerzy
Jestem kierowcą-oborowym Nie jest tak źle. Ładuję zazwyczaj u nas na firmie. Cofasz pod rampę,trzeba się przebrać,pilot w garść i obserwujesz załadunek,czy bydło ma komplet kolczyków,bo może zgubić,liczysz sztuki(do niektórych zakładów zwierzęta są wiązane,to robisz to sam,żeby się nic nie powiesiło) operujesz piętrami,myjesz się i przebierasz. Jazda zazwyczaj do ubojni od 300 do 700km,taka,żeby nie zdenerwować zwierząt,bo mierzone jest PH,to jest taki ładunek,że trzeba uważać,nie każdy ma do tego żyłkę,bo to nie żwir i spokojna głowa mocno wskazana,a jazda maksymalnie płynna. Rozładunek.rampa,przebierasz się,niektórzy,wypędzają zwierzęta kijem lub poganiaczem,przez szyberki,ja wchodzę na naczepę i sztuka po sztuce,byczki to jest trochę adrenaliny,ale ogólnie bydło jest przewidywalne,dla mnie jest to najlepsza część transportu. Następnie przebierasz się cofasz do myjni,przebierasz się w jeszcze inny kombinezon, wyżucasz gówno zmieszane z trocinami,zazwyczaj jest ok 300-500kg(to jest najgorsze,ale przyzwyczajasz się) karczer wąż i myjesz do białościok.ok.1godz30 min..Jak wożę świnie to jest myjkowy i ten element odpada. Rozbierasz się,prysznic nowe ciuchy i jedziesz pusto na bazę. Czasem trafia się fajny kurs;cielne jałówki,maciory,prosiaki,cielaki. Mnie się,to podoba,bo jest wszystko,jazda,praca fizyczna i kontakt ze zwierzętami,chociaż jest to zazwyczaj ich ostatnia droga,a praca bardzo dobrze płatna.
-
Truckerzy
poprzedni zestaw https://www.facebook.com/Polish-Livestock-Truck-Photos-Polskie-%C5%BBywc%C3%B3wki-1484331525113131/?fref=ts
-
Truckerzy
3tyś.euro na rękę,opcja skandynawska.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Byłem w szoku co robił w ringu. ma naturalny talent.strzela celnie i szybko.. Wiadomo z kim zawalczy Głowacki w tym roku?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mam nadzieję,że następnym,którego rozmaże po deskach ta wielka czarna łapa,będzie Fury.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:grin:
-
Truckerzy
Najpierw rozejrzyj się czy jest w okolicy firma,która wozi własny towar,może być nawet Tnt, Dhl,Cargil,Deheus,czy jakaś mniejsza polska,ale tak żebyś ładował,rozładował się pod domem. Najgorsze są firmy jeżdżące pod spedycje,bez własnej roboty w takiej pracy nie istniejesz w domu,nie ważne krajówka czy międzynarodówka szkoda nerwów,za kilka lat ockniesz się w śmierdzącej kabinie bez zębów. Jak chcesz pracować za granicą,to się tam wyprowadź(chociaż czasowo),jesteś młody spokojnie sobie poradzisz z językiem,a robotę będziesz mógł wybierać,bo pracujących tam Polaków,Romków,czy innych Bułgarów,jest w c/h/u/j więc nie licz,że sporo odłożysz mieszkając w Polsce. Ostatnio zdarza się coraz więcej dobrej roboty w koło komina. Pamiętaj,że kiedyś założysz rodzinę,a facet jest potrzebny w domu.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pogromca kelnerów dziś walczy,a tu cisza Wilder raczej nie spał na treningu,a Szpilka wygląda jak śledź w occie
-
Truckerzy
Wracałem wczoraj wieczorem do chaty,to od Chojnic było tak ślisko,że nie dało się jechać więcej jak 50-60,a w górki ledwo pusty zestaw wchodził.Powinni mieć oszczędności,bo nie było zimy,a nie sypią wojewódzkich, czasem nawet krajówek.
-
Truckerzy
ładowałem raz stal i szybko poszło,a na rozładunku stałem na budowie prawie całą sobotę.
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
http://autokult.pl/25980,jeremy-clarkson-james-may-i-richard-hammond-wracaja-podpisali-kontrakt-z-amazon-prime http://www.joe.co.uk/entertainment/bad-news-for-fans-of-tfi-friday-as-chris-evans-moves-on-to-top-gear/34070?utm_content=bufferf4f3f&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakiej piwnicy? Mówiłem Ci ze w kartonie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk W tym?
-
Truckerzy
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będzie spot 23go grudnia?- Truckerzy
Tak,to ja.granatowe C5? - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia