Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Od kilku lat w Kościerskich firmach się mówiło,że jak masz 40gr. za kilometr i ponad 2tyś podstawy,to masz dobrą robotę. Myślę,że problem tkwi w systemie pracy,bo jest coraz mniej wariatów którym się chce siedzieć po 2-3tygodnie w budzie
  2. się porobiło,szofery też biegają Jak pracowałem w obojanie,to sam spychałem świnie po sztangach,teraz rozwijam formę na rowerku i wioślarzu. Setka na wadze ma spory wpływ na stawy,trzeba by biegać na miękkim podłożu.
  3. Dla mnie 6ty do tej pory najlepszy odcinek serii! może dlatego,że lubię pik-upy :)
  4. W sobotę na liście jest Snajper.
  5. Dlaczego trzeba tak dużo poświęcić żeby prowadzić własny interes? Przykład wspierania lokalnych ''ciułaczy" mam w sąsiedniej gminie. http://wyborcza.pl/1,75248,17476775,Kaszubska_gmina_bez_Biedronki_i_Lidla.html#TRNajCzytSST Jaki jest klimat na waszym podwórku??
  6. Film coś jak nowa reklama cekolu,a Kot jak zwykle świetny,ale nie tylko on. Wszystko dzieje się trochę za szybko jest to postęp polskiego kina w tego typu produkcjach,bo nie jest nudna. Jest też wspaniały Piotr Głowacki,który do tej pory życiową rolę miał w 80 milionów. Poprawiacz humoru dla każdego Wydaje mnie się,ze najwięcej nowego ostatnich lat w hicie "Drogówka",zupełne przeciwieństwo filmów typu Psy. Zresztą nie jest przypadkiem,że zaczyna się zwracać uwagę na Kino Polskie,bo przecież Jack Strong,Wałęsa,Bogowie,czy Body/Ciało,to zaj**ste filmy.
  7. Zdaje się,że sopran w twojej i prawej z allegro jest z czeskiej tesli,basowy na 100% tonsli,więc może skrzynia jest czeska,a bas wymieniony na krajowy.
  8. Ponad połowa Wilna zna język polski,a w kierunku białoruskiej granicy wszyscy. Polecam wspomnianą A16,bo prowadzi najciekawszym kawałkiem Litwy. Góra kraju jest dość smutna i nieciekawa,a na dole widać spory wpływ historii Polski. Moim zdaniem najlepiej wybrać się motorkiem,albo w kabriolecie,bo drogi są dosyć proste i jeździ się wolno,a wyżej Wilna ciągną się pola i nieużytki dlatego horyzont ciągnie się daleko trochę jak w amerykańskich filmach. Zdarzają się wyciągi narciarskie,koleje wąskotorowe czy częściowo odrestaurowane grodziska,ale największą atrakcją Litwy są spływy kajakowe,często organizowane przez polskie kluby.
  9. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    na Bukowine się zafarbuje
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zostałem,tak samo uświadomiony.Ostatnio zawsze staram się jechać do 60km/h według tolerancji 50+10...wiadomo jak obstawiany jest teraz obszar zabudowany. Jest jednak inaczej.Gofin ma zawsze rację http://www.przepisy.gofin.pl/przepisyno,241,50622,0,0,20140810,3,0.html
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Bobolice masz na 11ce,a Biały Bór 20,ale jak jechałeś od Koszalina to 25,tam jest bardzo dużo fotoradarów,a Białym Borze masz ograniczenie do 40stu.
  12. GILI odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    :polew:
  13. GILI odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Trzeba zrobić spota i się dogadać
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciężarówek nie obowiązuje nocne podwyższenie ograniczenia prędkości i jeśli fotoradar ma czujnik wysokościowy,co jest rzadkością pyka fotki. Ostatnio na 6ce w godzinach wieczorno/nocnych nieoznakowane polują na ciężarówki.Jest znacznie mniej radarów jak na 10ce i pięknie się zawsze leciało "kaszubską"(od Goleniowa praktycznie wszystko,to GKA...GBY,GA,GDA...)
  15. GILI odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Ciężarówką w nocy jedzie się z Tuszyna do Stężycy 4,30 z Katowic 7godzin. Powiedzmy,że po łodzi jedziemy w podobnym tempie,to na banie 90ką,a osobowym 140-150,więc do Łodzi nadrabiasz co najmniej godzinę i pół do A4.Osobowym do bramek na A4 spokojnie dojedziemy w 5,40-6godzin i dobra godzinka do Bukowiny. Myślę,że jedna mała i jedna duża pauza wystarczy,odejdzie godzinka. Osobiście myślę,że najlepiej pierwszą grupką spotkać się ok.6sej na A1 shel-kfc ok45kilometr. Po zatem od 1go marca mamy remont w Łodzi i zakaz dla ciężarowych w dzień.więc będzie mniej ciężarówek,chociaż większość zignoruje zakaz. W naszym przypadku najlepiej będzie zjechać z A1 na piątku,lub z A2 na Dąbrówce i wyjechać na Zgierzu przy kurczaku,dalej 91 i nową drogą do Rzgowa Raczej będę jechał swoim autem,mogę kogoś zabrać.
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgodzę się z tobą,ale volvo na rondzie,czy mocno złamany na skrzyżowaniu potrafi się też zakręcić. Zrobiłem ponad 150tyś.km 13litrowymi mp4 z półtuszami na hakach,to wiem jak było ciężko rozpędzić robura,gdy towar się bujał,nowszy rocznik był zawszę trochę lepszy,a ten to już całkowicie inny silnik 10L i inna skrzynia. Scania zaskoczyła mnie spalaniem.Praktycznie cały czas załadowany 24t,było wszystko...landy,autostrady, krajówka,bez wielkiego starania,a ta ciągle 28l
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio biorę różne kursy i jest okazja pojeździć ciekawymi lkv. Scania r480 2011opticruise+plandeka i Merc mp4 z całkiem nowym (10litrowym 430KM) silnikiem z dopracowanym automatem(moim zdaniem lepszym jak w Volvo).
  18. GILI odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    pod warunkiem,że będę prowadził.
  19. T5 Multivan chyba nie ta kasa
  20. GILI odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    raczej nie
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Autobusy hybrydy jeżdżą np. po Londynie
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie bedzie za nim jeździł wóz serwisowy Taka jest jednak przyszłość transportu szczególnie na krótkich kółkach gdzie trzeba dużo jeździć po mieście.
  23. Q7,Range Rover Discovery..,a mniejszy,to np.Suzuki Grand Vitara
  24. GILI odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    a na miejscu prać gacie i skarpety będę jechał w piątek..jak by coś
  25. GILI odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    będziesz siedział pięć i pół godziny jak w kościelnej ławie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.