Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Od kilku lat w Kościerskich firmach się mówiło,że jak masz 40gr. za kilometr i ponad 2tyś podstawy,to masz dobrą robotę. Myślę,że problem tkwi w systemie pracy,bo jest coraz mniej wariatów którym się chce siedzieć po 2-3tygodnie w budzie
-
Strefa biegaczy, triathlon
się porobiło,szofery też biegają Jak pracowałem w obojanie,to sam spychałem świnie po sztangach,teraz rozwijam formę na rowerku i wioślarzu. Setka na wadze ma spory wpływ na stawy,trzeba by biegać na miękkim podłożu.
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Dla mnie 6ty do tej pory najlepszy odcinek serii! może dlatego,że lubię pik-upy :)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
W sobotę na liście jest Snajper.
-
Przedsiębiorczość lokalna
Dlaczego trzeba tak dużo poświęcić żeby prowadzić własny interes? Przykład wspierania lokalnych ''ciułaczy" mam w sąsiedniej gminie. http://wyborcza.pl/1,75248,17476775,Kaszubska_gmina_bez_Biedronki_i_Lidla.html#TRNajCzytSST Jaki jest klimat na waszym podwórku??
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Film coś jak nowa reklama cekolu,a Kot jak zwykle świetny,ale nie tylko on. Wszystko dzieje się trochę za szybko jest to postęp polskiego kina w tego typu produkcjach,bo nie jest nudna. Jest też wspaniały Piotr Głowacki,który do tej pory życiową rolę miał w 80 milionów. Poprawiacz humoru dla każdego Wydaje mnie się,ze najwięcej nowego ostatnich lat w hicie "Drogówka",zupełne przeciwieństwo filmów typu Psy. Zresztą nie jest przypadkiem,że zaczyna się zwracać uwagę na Kino Polskie,bo przecież Jack Strong,Wałęsa,Bogowie,czy Body/Ciało,to zaj**ste filmy.
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
Zdaje się,że sopran w twojej i prawej z allegro jest z czeskiej tesli,basowy na 100% tonsli,więc może skrzynia jest czeska,a bas wymieniony na krajowy.
-
Autem na Litwę, do Wilna
Ponad połowa Wilna zna język polski,a w kierunku białoruskiej granicy wszyscy. Polecam wspomnianą A16,bo prowadzi najciekawszym kawałkiem Litwy. Góra kraju jest dość smutna i nieciekawa,a na dole widać spory wpływ historii Polski. Moim zdaniem najlepiej wybrać się motorkiem,albo w kabriolecie,bo drogi są dosyć proste i jeździ się wolno,a wyżej Wilna ciągną się pola i nieużytki dlatego horyzont ciągnie się daleko trochę jak w amerykańskich filmach. Zdarzają się wyciągi narciarskie,koleje wąskotorowe czy częściowo odrestaurowane grodziska,ale największą atrakcją Litwy są spływy kajakowe,często organizowane przez polskie kluby.
-
Takie tam 330d
na Bukowine się zafarbuje
-
Truckerzy
Zostałem,tak samo uświadomiony.Ostatnio zawsze staram się jechać do 60km/h według tolerancji 50+10...wiadomo jak obstawiany jest teraz obszar zabudowany. Jest jednak inaczej.Gofin ma zawsze rację http://www.przepisy.gofin.pl/przepisyno,241,50622,0,0,20140810,3,0.html
-
Truckerzy
Bobolice masz na 11ce,a Biały Bór 20,ale jak jechałeś od Koszalina to 25,tam jest bardzo dużo fotoradarów,a Białym Borze masz ograniczenie do 40stu.
- Bukowina 2015
-
Bukowina 2015
Trzeba zrobić spota i się dogadać
-
Truckerzy
Ciężarówek nie obowiązuje nocne podwyższenie ograniczenia prędkości i jeśli fotoradar ma czujnik wysokościowy,co jest rzadkością pyka fotki. Ostatnio na 6ce w godzinach wieczorno/nocnych nieoznakowane polują na ciężarówki.Jest znacznie mniej radarów jak na 10ce i pięknie się zawsze leciało "kaszubską"(od Goleniowa praktycznie wszystko,to GKA...GBY,GA,GDA...)
-
Bukowina 2015
Ciężarówką w nocy jedzie się z Tuszyna do Stężycy 4,30 z Katowic 7godzin. Powiedzmy,że po łodzi jedziemy w podobnym tempie,to na banie 90ką,a osobowym 140-150,więc do Łodzi nadrabiasz co najmniej godzinę i pół do A4.Osobowym do bramek na A4 spokojnie dojedziemy w 5,40-6godzin i dobra godzinka do Bukowiny. Myślę,że jedna mała i jedna duża pauza wystarczy,odejdzie godzinka. Osobiście myślę,że najlepiej pierwszą grupką spotkać się ok.6sej na A1 shel-kfc ok45kilometr. Po zatem od 1go marca mamy remont w Łodzi i zakaz dla ciężarowych w dzień.więc będzie mniej ciężarówek,chociaż większość zignoruje zakaz. W naszym przypadku najlepiej będzie zjechać z A1 na piątku,lub z A2 na Dąbrówce i wyjechać na Zgierzu przy kurczaku,dalej 91 i nową drogą do Rzgowa Raczej będę jechał swoim autem,mogę kogoś zabrać.
-
Truckerzy
Zgodzę się z tobą,ale volvo na rondzie,czy mocno złamany na skrzyżowaniu potrafi się też zakręcić. Zrobiłem ponad 150tyś.km 13litrowymi mp4 z półtuszami na hakach,to wiem jak było ciężko rozpędzić robura,gdy towar się bujał,nowszy rocznik był zawszę trochę lepszy,a ten to już całkowicie inny silnik 10L i inna skrzynia. Scania zaskoczyła mnie spalaniem.Praktycznie cały czas załadowany 24t,było wszystko...landy,autostrady, krajówka,bez wielkiego starania,a ta ciągle 28l
-
Truckerzy
Ostatnio biorę różne kursy i jest okazja pojeździć ciekawymi lkv. Scania r480 2011opticruise+plandeka i Merc mp4 z całkiem nowym (10litrowym 430KM) silnikiem z dopracowanym automatem(moim zdaniem lepszym jak w Volvo).
-
Bukowina 2015
pod warunkiem,że będę prowadził.
-
Auto 7 osobowe
T5 Multivan chyba nie ta kasa
- Bukowina 2015
-
Truckerzy
Autobusy hybrydy jeżdżą np. po Londynie
-
Truckerzy
Pewnie bedzie za nim jeździł wóz serwisowy Taka jest jednak przyszłość transportu szczególnie na krótkich kółkach gdzie trzeba dużo jeździć po mieście.
-
Auto 7 osobowe
Q7,Range Rover Discovery..,a mniejszy,to np.Suzuki Grand Vitara
-
Bukowina 2015
a na miejscu prać gacie i skarpety będę jechał w piątek..jak by coś
-
Bukowina 2015
będziesz siedział pięć i pół godziny jak w kościelnej ławie