Treść opublikowana przez GILI
-
Takie tam 330d
Dzieki. Tak polift 6biegow. Kawal auta. Jak bede mial chwile to pojawi sie watek.
-
Takie tam 330d
Twoja trójka ma naładniejszy kolor,ale do x ten średnio by pasował. E53 z sinikiem M57N ma automat BMW? Jest piękna dość blisko..
-
Truckerzy
W pomorskiem jest deficyt pracowników branży transportowej. w naszej firmie niema tygodnia żeby nie złożył kierowca podania,a jak chcieli któregoś przyjąć,to czekają 2 miesiące,bo wszyscy pracują,nareszcie przychodzi jeden od 1szego,bo 34tyś.km na 2 m-ce,to niesamowita przesada,nie te czasy..
-
Truckerzy
Niemcy by za nim 7 radiowozów wyslali:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z tego co wiem to jest fanem e-fajek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na hutniczej w Gdyni,też jest konkretna firma
-
Truckerzy
Tak,to sie dzieje jak się w nocy nudzi
-
Truckerzy
Do cebuli,byly takie w nl Stoje w korku jedunka Częstochowa
-
Truckerzy
Polowa litwinow ma takie pstryki,podobne montuja tez w drzwi kierowcy podłączony pod przyciski. Po co pchac sie do takiej roboty?
-
Piłka nożna
https://v.cdn.vine.co/r/videos/17E0FB39A91140407533094518784_37ec9a09812.0.1.17227985196064266761.mp4?versionId=YvOK6n8xEeSkfDbbeCxV.x.f_eJv0Psv
-
Truckerzy
Gdzie,to?? Piast dwójka ładuje do 36 i zdaje się Wesoła
-
Truckerzy
Niejest to pełen zapis. Dochodzi jeszcze ważenie osiowe, możesz zostać ukarany mandatem ważąc 36t,tylko sypkie(zboża,piaski...) i przewóz drzewa jeśli zestaw nie przekracza 40t nie jest ważony osiowo. Praktycznie każda kontrola z wagą kończy się ważeniem osiowym,więc nabardziej dociążoną osią jest napędowa i to ona jest odniesieniem. Na drodze wojewódzkiej 10tonowej jeśli będziesz miał tyle na osi pędnej,a na pozostałych 8,200,spokojnie odjedziesz w praktyce 40800 do tekiej masy całkowitej. ładuje większość firm w Niemczech,na niektórych kopalniach w Polsce 36t a mamy podobne przepisy. W 2012r Inspekcaj ważyła mnie w Wilkowie pod Głogowem zestaw mił 40500kg i nie dostałem złotówki mandatu. Kolege z firmy w tamtym roku zważyli we Włocławku nośność DK1,to 11,5t miał całkowitej 43,800kg nepędowa 12,800 mandat 2000zł,grosze w porównaniu do naruszenia,gdyż kara nakładana jest na podstawie braku zezwolenia na transport ponadnormatywny. Jak to w Polsce decydujący głos ma organ kontrolny,to takie przepisy antykorupcyjne
-
Truckerzy
Do 40ton calkowitej liczac z paliwem i kierowca moze byc do +2% na kazda os. Wczoraj na A1 Kleszczewo przed bramkami granatowy i czerwony daf pod pudlami z Bytowa
-
RR Evoque 2.0T
To ładnie.. Bemka pewnie za domem stoi
-
RR Evoque 2.0T
Na trase by sie przydalo troche go zglebic , jakas pneumatyka itp no ale z racji ze to nie moj to zadnych planow nie ma Właśnie chciałem zapytać o trasę,bo szefowie mają w domu Sporta i Dyscovery oba 3.0d pneumatyka,straszne kanapowozy taki mały dla dziewczyny idealne auto mim zdaniem..
-
Truckerzy
w Skandynawi to już standard Holendrzy i Belgowie ćwiczą takie zestay już długo.Moim zdaniem praktyczniejsza jest taka konfiguracja,jednak w Europie kontynentalnej nie przyjmie się nigdy na wielką skalę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mijalismy sie w Dziemianach w poniedziałek rano.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Truckerzy
Niezawsze jestem na bierząco,ale rozumiem,że koleżanka mieszka w Danii i jeździ ciężarówką??- Piłka nożna
Gratulacje dla zawodników i trenera!!! Mdli mnie jak patrzę na pomarszczone z zachwytu twarze działaczy...taki wynik jest złotą kroplówką,dla tych hien polskiego sportu.specjaliści- Truckerzy
Euro 6 jedzie do 60km/h resta stoi. Wypadek przed samym zjazdem Grudziądz końcówka największej górki na A1. Słyszałem dziś na cb,że wyjechał ktoś pod prąd.tak też wygląda po śladach hamowania ale nigdzie niema wzmianki,więc może chłopak zasnął lub miał wystrzał...Widywałem,to Volvo często na jedynce,szkoda człowieka... http://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/17067-czwartek-na-pomorskich-drogach.html- Truckerzy
Znacznie drozej jak w Polsce.- Truckerzy
Sądzę,że przynajmniej połowa,to praktykuje,są też takie firmy,które płacą,ale jeśli się zwolnisz,to obcinają z ostatniej wypłaty. Bycie szefem w Polsce nie jest łatwe,bo trzeba ciągle kombinować,jak oskrobać pracownika,albo skłonić go do pracy na 2 etety jednocześnie. Słyszałem ostatnio w barze nie daleko Budziska,jak 2 kierowców rozważało propozycję właściciela firmy na zrobienie trochę kilometrów więcej niż zwykle. Za jedno kółko Zachód-Kazachstan dostają 6tyś. zajmuje to cały miesiąc,ale jak zrobią w tym samym czasie półtora koła,to szef obiecał 7,5tyś.zł. za miesiąc pracy :decayed:- Truckerzy
Gdyby,tak było w Polsce,to pan instruktor/egzaminator wspaniałomyślnie wziął by do kieszeni po czym ochoczo uchlał się z szefem.Kierowca zaś zmuszony do podpisania umowy lojalności na 99lat,a o istniejących przepisach dowiadywał by się na radiu lub uniwersytecie parkingowym od równie niewyszkolonych starych dziadów zdobywających doświatczenie życiowe na kombajnie w PGRze, Tak poważnie,to zależy od firmy. Robiłem ostatnio licencję na przewóż żywych zwierząt,to za wszystko płaciła firma,chociaż kwitek jest dożywotni. Repińscy,też opłacali wszystkie kursy,a jak trzeba było dojechać,to firmowym autem. Druga sprawa,to,że większość szefów w PL buja się na stereotyopach,ich zdaniem kierowca ma lewą kasę,to niech płaci. Fakty są takie,że zaczyna brakować ludzi w zawodzie i ''obozy pracy'' będą musiały zmieniać się na miejsca pracy dla ''białych ludzi''...Mam znajomą w UP,która twierdzi,że brakuje chętnych na kursy z dotacji,coraz mniej ma ochotę na gnicie w budzie po 3tygodnie,czy pracę na wózku widłowym za tysiąc pięćset z niedzielami.- Truckerzy
Nie tandem,tylko normalna przyczepa na obrotnicy,spora roznica wyciszam czesto radio, - Truckerzy