Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Dzieki. Tak polift 6biegow. Kawal auta. Jak bede mial chwile to pojawi sie watek.
  2. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Twoja trójka ma naładniejszy kolor,ale do x ten średnio by pasował. E53 z sinikiem M57N ma automat BMW? Jest piękna dość blisko..
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W pomorskiem jest deficyt pracowników branży transportowej. w naszej firmie niema tygodnia żeby nie złożył kierowca podania,a jak chcieli któregoś przyjąć,to czekają 2 miesiące,bo wszyscy pracują,nareszcie przychodzi jeden od 1szego,bo 34tyś.km na 2 m-ce,to niesamowita przesada,nie te czasy..
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Niemcy by za nim 7 radiowozów wyslali:)
  5. z tego co wiem to jest fanem e-fajek
  6. na hutniczej w Gdyni,też jest konkretna firma
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak,to sie dzieje jak się w nocy nudzi
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Do cebuli,byly takie w nl Stoje w korku jedunka Częstochowa
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Polowa litwinow ma takie pstryki,podobne montuja tez w drzwi kierowcy podłączony pod przyciski. Po co pchac sie do takiej roboty?
  10. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    https://v.cdn.vine.co/r/videos/17E0FB39A91140407533094518784_37ec9a09812.0.1.17227985196064266761.mp4?versionId=YvOK6n8xEeSkfDbbeCxV.x.f_eJv0Psv
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie,to?? Piast dwójka ładuje do 36 i zdaje się Wesoła
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Niejest to pełen zapis. Dochodzi jeszcze ważenie osiowe, możesz zostać ukarany mandatem ważąc 36t,tylko sypkie(zboża,piaski...) i przewóz drzewa jeśli zestaw nie przekracza 40t nie jest ważony osiowo. Praktycznie każda kontrola z wagą kończy się ważeniem osiowym,więc nabardziej dociążoną osią jest napędowa i to ona jest odniesieniem. Na drodze wojewódzkiej 10tonowej jeśli będziesz miał tyle na osi pędnej,a na pozostałych 8,200,spokojnie odjedziesz w praktyce 40800 do tekiej masy całkowitej. ładuje większość firm w Niemczech,na niektórych kopalniach w Polsce 36t a mamy podobne przepisy. W 2012r Inspekcaj ważyła mnie w Wilkowie pod Głogowem zestaw mił 40500kg i nie dostałem złotówki mandatu. Kolege z firmy w tamtym roku zważyli we Włocławku nośność DK1,to 11,5t miał całkowitej 43,800kg nepędowa 12,800 mandat 2000zł,grosze w porównaniu do naruszenia,gdyż kara nakładana jest na podstawie braku zezwolenia na transport ponadnormatywny. Jak to w Polsce decydujący głos ma organ kontrolny,to takie przepisy antykorupcyjne
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Do 40ton calkowitej liczac z paliwem i kierowca moze byc do +2% na kazda os. Wczoraj na A1 Kleszczewo przed bramkami granatowy i czerwony daf pod pudlami z Bytowa
  14. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    To ładnie.. Bemka pewnie za domem stoi
  15. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Na trase by sie przydalo troche go zglebic , jakas pneumatyka itp no ale z racji ze to nie moj to zadnych planow nie ma Właśnie chciałem zapytać o trasę,bo szefowie mają w domu Sporta i Dyscovery oba 3.0d pneumatyka,straszne kanapowozy taki mały dla dziewczyny idealne auto mim zdaniem..
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    w Skandynawi to już standard Holendrzy i Belgowie ćwiczą takie zestay już długo.Moim zdaniem praktyczniejsza jest taka konfiguracja,jednak w Europie kontynentalnej nie przyjmie się nigdy na wielką skalę
  17. Mijalismy sie w Dziemianach w poniedziałek rano.
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Niezawsze jestem na bierząco,ale rozumiem,że koleżanka mieszka w Danii i jeździ ciężarówką??
  19. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gratulacje dla zawodników i trenera!!! Mdli mnie jak patrzę na pomarszczone z zachwytu twarze działaczy...taki wynik jest złotą kroplówką,dla tych hien polskiego sportu.specjaliści
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Euro 6 jedzie do 60km/h resta stoi. Wypadek przed samym zjazdem Grudziądz końcówka największej górki na A1. Słyszałem dziś na cb,że wyjechał ktoś pod prąd.tak też wygląda po śladach hamowania ale nigdzie niema wzmianki,więc może chłopak zasnął lub miał wystrzał...Widywałem,to Volvo często na jedynce,szkoda człowieka... http://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/17067-czwartek-na-pomorskich-drogach.html
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Znacznie drozej jak w Polsce.
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Sądzę,że przynajmniej połowa,to praktykuje,są też takie firmy,które płacą,ale jeśli się zwolnisz,to obcinają z ostatniej wypłaty. Bycie szefem w Polsce nie jest łatwe,bo trzeba ciągle kombinować,jak oskrobać pracownika,albo skłonić go do pracy na 2 etety jednocześnie. Słyszałem ostatnio w barze nie daleko Budziska,jak 2 kierowców rozważało propozycję właściciela firmy na zrobienie trochę kilometrów więcej niż zwykle. Za jedno kółko Zachód-Kazachstan dostają 6tyś. zajmuje to cały miesiąc,ale jak zrobią w tym samym czasie półtora koła,to szef obiecał 7,5tyś.zł. za miesiąc pracy :decayed:
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby,tak było w Polsce,to pan instruktor/egzaminator wspaniałomyślnie wziął by do kieszeni po czym ochoczo uchlał się z szefem.Kierowca zaś zmuszony do podpisania umowy lojalności na 99lat,a o istniejących przepisach dowiadywał by się na radiu lub uniwersytecie parkingowym od równie niewyszkolonych starych dziadów zdobywających doświatczenie życiowe na kombajnie w PGRze, Tak poważnie,to zależy od firmy. Robiłem ostatnio licencję na przewóż żywych zwierząt,to za wszystko płaciła firma,chociaż kwitek jest dożywotni. Repińscy,też opłacali wszystkie kursy,a jak trzeba było dojechać,to firmowym autem. Druga sprawa,to,że większość szefów w PL buja się na stereotyopach,ich zdaniem kierowca ma lewą kasę,to niech płaci. Fakty są takie,że zaczyna brakować ludzi w zawodzie i ''obozy pracy'' będą musiały zmieniać się na miejsca pracy dla ''białych ludzi''...Mam znajomą w UP,która twierdzi,że brakuje chętnych na kursy z dotacji,coraz mniej ma ochotę na gnicie w budzie po 3tygodnie,czy pracę na wózku widłowym za tysiąc pięćset z niedzielami.
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie tandem,tylko normalna przyczepa na obrotnicy,spora roznica wyciszam czesto radio,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.