Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest zamknięta tylko jutro? Będę tam jechał w niedzielę ok. południa.
  2. Nic nie ruszaj przed oględzinami.Poszukaj autoryzowanego warsztatu np. PZU,lub najlepszego jaki znasz. Ty nic nie musisz,a ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek pokryć całość naprawy.
  3. Rzeczoznawca wykona kalkulację szkody przed naprawą,a po warsztat dodaje od siebie kosztorys po wykonawczy. Jak nie da się otworzyć drzwi,to zostaw jak jest,chyba,że na warsztacie w obecności rzeczoznawcy ubezpieczyciela.
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zwar jowales ;/
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zawsze podziwiałem gości od brudnej roboty,nawet ostatnio dostałem ofertę,żeby w naszej firmie przejść na sprzęt do wożenia żywca,ale się do tego nie nadaję Przywiozłem właśnie nowy ogonek do kompletu,bo poprzedni był Lamberet-a,
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś nisko siedzisz w tej betoniarce
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nowa trasa Wroclaw okolice...
  8. Monachium,jest piękne już jak dojeżdża się autostradą,szczególnie na początku lata na tle zieleni i białych Alp. Ładowałem często ciężarówkę nie daleko Dachau,więc zwiedziłem tylko obóz,w którym wykonywano głównie eksperymenty,zdziwiłem się,że większość więzionych,była Polakami.(poszedłem,tam z nudów,ale pewnie nie będziesz chciał chodzić po obozach) Raz miałem rozładunek blisko centrum,to widać było piękną starówkę,a na obwodnicy od strony północnej są zjazdy do muzeum bmw,myślę,że jest tam co robić Oprócz fabryk BMW,są też MAN-a
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zdjęcia z trasy na nowe forum
  10. Ja też ale nie w środy,bo jestem w trasie...
  11. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Kiedyś się tak jeździło,ale od kiedy naprawili droge z czarnej do szóstki,to 211ka jest spokojniej i szybciej Osobiscie i tak lecial bym gora w poranno/wieczornej porze
  13. Chodziło mi właśnie o zjazd przed Oktanem. Przez Chwaszczyno będzie szybciej w największym nasileniu ruchu. Najlepiej zaplanować tak trasę,żeby być w Gdyni wcześnie rano w okolicy 5tej,to lecisz elegancko. Jeśli wypadanie w dzień,a chciał by ominąć całkowicie korki,to może zjechać z A1 na Skórcz lub zjazdem Pelplin na Starogargard i dalej na Kościerzynę dw214 Łeba w Gowidlinie w lewo kierunek Słupsk dw 211 na Czarną Dąbrówkę,aż do Szóstki,to wyjedzie przed Oktanem na Domaradz przed samą obwodnicą Słupska.
  14. Jak już jedziesz A1,to S6 w 6-óstkę i w Sławnie drugim zjazdem na Jarosławiec.innej trasy nie polecam.
  15. Jestem z roczników,które w znacznym procencie były w wojsku więc wiem jak się strzela i smakuje jabol. Dla mnie bez dyskusyjne jest użycie broni przez funkcjonariuszy,jeśli nie trafiły dwa pierwsze kule spokojnie można je uznać jako ostrzegawcze,mniejsze też było ryzyko trafienia osób postronnych niż próbować oddać strzał w niebo. Wątpliwości w stopień wyszkolenia proszę rozwiać je na strzelnicy.Strzelałem z krótkiego pistoletu P 64 i nie ma tu porównania z kałaszem,czy którymś z karabinków snajperskich,z racji pozycji, stojąca i na wyciągniętych dłoniach,bo chociaż jest mały to odrzut czuć niesamowicie w nadgarstkach i łokciach. Dużo,też zależy jak wejdzie się w strzelanie,nie wspominam już o stresie jaki towarzyszył tej sytuacji,przecież nie wielu ludzi zabija człowieka na śniadanie jak 007
  16. zagadaj z Dominikiem http://a4-klub.pl/members/domjenick-7494/
  17. Mamy teraz ciepłe noce można dłużej posiedzieć,np. jutro na skwerze
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W dzień ciepło,nie można było zasnąć,piwko,potem flaszeczka,zeszło się trochę i są skutki.
  19. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    druga
  20. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    mamy budę
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeździcie do Przysieki Polskiej? Widziałem kiedyś na Polcopper-ze takie auto. ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- Tradycyjny Litewski skład :grin: Szczerze,to do jeżdżenia najbardziej komfortowy koń,a jak jest cały na poduchach,to już bajka.
  22. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tyle się mówi o mistrzostwie,dla Brazylii,ale oprócz kilku pięknych podań i technicznych zagrań w meczu nie ma iskry w tej reprezentacji,nie na miarę mistrzostwa świata.
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj na Lotosie A1 w stronę Gdańska
  24. Auto ze Stężycy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.