Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Yamaha to 1 liga instrumentów muzycznych,a zestawy głośnikowe ma naprawdę w porządku. Nie wiem czy jest zestaw kina domowego,którego zakup mógł by być ryzykowny,może się tylko zdarzyć zbyt wysoko wyceniony.
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    male niemce,pepiki,kreciki czechy słowaki na filmie,to akurat chyba serbowie,ale ogólnie górzyści słowianie nie jeżdżą na tempomacie
  3. Automaty miały Avf-a,pisze,że przekładał,a piątka podejdzie.
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Knedle,to najwięksi idioci drogowi na świecie. W piątek na jedynce w kierunku Cieszyna,co drugiemu prędkościomierz leży,wyprzedzisz go za chwilę on ciebie,potem zwalnia do 8złoty wybierasz go on ciebie,aż mu się znudzi. Na filmie pierwszy miał wypięty bezpiecznik drugi leciał na magnesie.
  5. Jeździłem trochę allroadem c6 ,pneumatyka w tym aucie,to bajka,komfortowo bez przechyłów.
  6. Pierwszy w 2015 Najlepszego Pomorzaki
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :decayed:
  8. Na tych kołach z mercedesa będzie wyglądał rewelacyjnie...moim zdaniem.
  9. GILI odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Bardzo jestem ciekaw w jakim stanie ta rka musi być skoro ktoś ja sprzedaje po 3 latach za 30% wartości nowego samochodu...Nie będę nawet dyskutował bo szkoda tępić klawiaturę. Taki już charakter naszego narodu, ze każdy musi dyskutować i komentować bo jest specjalista w każdej dziedzinie... Wartość nowego gti w tej wersji podczas zakupu wg ostatniego dostępnego cennika to około 160 tys zł, do tego dochodzą przeróbki za ok. 20 tys. Auto ma przejechane 15 tys. Tyle. Nie pasuje- nie komentuj, na szczęście nikt Cie nie zmusza do zakupu... Jesteś przyzwyczajony do klepania po ramieniu czy nie lubisz niewygodnych pytań? Nie neguje ceny a pytam skąd ona. Co do eRki to wlasciciel hamowni Bartpol Tuning i wierz mi że auto jak nowe. Podobnie jak Twoje ze stanów. Nie spinaj się nie potrzebnie. Dla mnie możesz i za 50tys wystawic bo i tak golfa nie kupie. Skoro chcesz anormalną cene to pewnie z jakiegos powodu wiec o to zapytalem. Za 160tys to jest nowa eRka 7 a nie gti. Tu masz zdjęcia i info tej eRki https://pl-pl.facebook.com/165797800120548/photos/a.890388200994834.1073741881.165797800120548/890394470994207/?type=1 Napęd na korzyść tej R-ki więcej niema co porównywać. Stopień zainwestowania rocznik,czy 20tyś.km w 3 letnim aucie niema o czym rozmawiać,bo nie sposób wszystko zweryfikować więc jak odnieść się do ceny...
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :grin: Pierwszy dzień świąt trochę wypiłem,a i tak stałem na baczność,bo różne bywa.
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziś wieczorem już jadę do Wilna
  12. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Polift,ma podobno pierwsz x drive,ale nie chodziło mi o napędy,bo wszystko działa płynnie,tylko o niezgrabność, szerokość,długość,ciężar auta. Jak by miał stały napęd z blokadą jak stary Touareg,pewnie było by lepiej,ale i tak na śliskiej,zaśnieżonej drodze jedzie się super Dzieki. postaram się niedługo.
  13. W Koszałkowie mniej śniegu jak mam przed domem,ale i tak nie jest źle.. Nie przeszkadzało,to niektórym kręcić się nowiutkim Porsche Macan mnie by szkoda było...no chyba,że testowe...
  14. Jak zwykel wyszło idealnie :kwasny:
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Nasypało sporo śniegu nie mam kaca więc pojachaliśmy trochę w teren i okazało się,że ten biały ma sporo lepsze możliwości niż Buma.. Xem można elegancko kółko na parkingu wywinąć,bo czuć,że tył cały czas lepiej ciągnie lub wjechać gdzieś na polną drogę,to wszystko
  16. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Nie wiem jak w Elblągu,bo u nas biało,19cali na dużo w terenie nie pozwoli
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Żebyśmy nie musieli już nigdy tak ciężko,żyć jak nasi dziadowie czy teraz Białorusy i Ukraińcy. Polska przygraniczna masarnia,
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wesołych Świąt Truckerzy...Tyle samo powrotów co wyjazdów w Nowym Roku
  19. Zróbmy coś w tygodniu po świętach,ruch mniejszy i może będzie więcej czasu.
  20. GILI odpowiedział(a) na Tomiii temat w Inne marki
    Auto sprzedane??
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio latałem białym Tgx-em.
  22. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Koło jest 4.8i jaszcze nie wiem czy będę zakładał 20'',bo wychodzi,że będę robił trochę kilometrów Betą więc na lato raczej będą 19'' Z białym.
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie piepsz Patryk fajne auto,tylko trochę trzepie i nisko się siedzi . Przed dwoma tygodniami leciałem całą noc we mgle na minusie,tak wyglądałao auto
  24. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    na początku u Repki jeździłem po budowach starym roburem koniem 4x4,potem cefką 6x4 z przyczepą,a na koniec Mercem mp3 6x6 solówką w wykopie. 6x4 ,to pomyłka na budowach trzeba wjeżdżać z towarem pod nos,a jak się nie można obrócić,bo to nie skręca, to ekipa zapiepsza atlasami,fadromami itp. żeby cię popchnąć,a wiadomo,że budowlaniec jest w stanie połamać wszystko 6x6 wygląda jak wóz drabniasty,ale w terenie jeździ niesamowicie,charakterystyka napędu Mercedesa,też nadaje się idealnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.