Treść opublikowana przez GILI
-
Kino domowe YAMAHA - porada
Yamaha to 1 liga instrumentów muzycznych,a zestawy głośnikowe ma naprawdę w porządku. Nie wiem czy jest zestaw kina domowego,którego zakup mógł by być ryzykowny,może się tylko zdarzyć zbyt wysoko wyceniony.
-
Truckerzy
male niemce,pepiki,kreciki czechy słowaki na filmie,to akurat chyba serbowie,ale ogólnie górzyści słowianie nie jeżdżą na tempomacie
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Automaty miały Avf-a,pisze,że przekładał,a piątka podejdzie.
-
Truckerzy
Knedle,to najwięksi idioci drogowi na świecie. W piątek na jedynce w kierunku Cieszyna,co drugiemu prędkościomierz leży,wyprzedzisz go za chwilę on ciebie,potem zwalnia do 8złoty wybierasz go on ciebie,aż mu się znudzi. Na filmie pierwszy miał wypięty bezpiecznik drugi leciał na magnesie.
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Jeździłem trochę allroadem c6 ,pneumatyka w tym aucie,to bajka,komfortowo bez przechyłów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pierwszy w 2015 Najlepszego Pomorzaki
- Truckerzy
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Na tych kołach z mercedesa będzie wyglądał rewelacyjnie...moim zdaniem.
-
Siemianowy Golfik Gti
Bardzo jestem ciekaw w jakim stanie ta rka musi być skoro ktoś ja sprzedaje po 3 latach za 30% wartości nowego samochodu...Nie będę nawet dyskutował bo szkoda tępić klawiaturę. Taki już charakter naszego narodu, ze każdy musi dyskutować i komentować bo jest specjalista w każdej dziedzinie... Wartość nowego gti w tej wersji podczas zakupu wg ostatniego dostępnego cennika to około 160 tys zł, do tego dochodzą przeróbki za ok. 20 tys. Auto ma przejechane 15 tys. Tyle. Nie pasuje- nie komentuj, na szczęście nikt Cie nie zmusza do zakupu... Jesteś przyzwyczajony do klepania po ramieniu czy nie lubisz niewygodnych pytań? Nie neguje ceny a pytam skąd ona. Co do eRki to wlasciciel hamowni Bartpol Tuning i wierz mi że auto jak nowe. Podobnie jak Twoje ze stanów. Nie spinaj się nie potrzebnie. Dla mnie możesz i za 50tys wystawic bo i tak golfa nie kupie. Skoro chcesz anormalną cene to pewnie z jakiegos powodu wiec o to zapytalem. Za 160tys to jest nowa eRka 7 a nie gti. Tu masz zdjęcia i info tej eRki https://pl-pl.facebook.com/165797800120548/photos/a.890388200994834.1073741881.165797800120548/890394470994207/?type=1 Napęd na korzyść tej R-ki więcej niema co porównywać. Stopień zainwestowania rocznik,czy 20tyś.km w 3 letnim aucie niema o czym rozmawiać,bo nie sposób wszystko zweryfikować więc jak odnieść się do ceny...
-
Truckerzy
:grin: Pierwszy dzień świąt trochę wypiłem,a i tak stałem na baczność,bo różne bywa.
-
Truckerzy
Dziś wieczorem już jadę do Wilna
-
Czarne E53
Polift,ma podobno pierwsz x drive,ale nie chodziło mi o napędy,bo wszystko działa płynnie,tylko o niezgrabność, szerokość,długość,ciężar auta. Jak by miał stały napęd z blokadą jak stary Touareg,pewnie było by lepiej,ale i tak na śliskiej,zaśnieżonej drodze jedzie się super Dzieki. postaram się niedługo.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W Koszałkowie mniej śniegu jak mam przed domem,ale i tak nie jest źle.. Nie przeszkadzało,to niektórym kręcić się nowiutkim Porsche Macan mnie by szkoda było...no chyba,że testowe...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jak zwykel wyszło idealnie :kwasny:
-
Czarne E53
Nasypało sporo śniegu nie mam kaca więc pojachaliśmy trochę w teren i okazało się,że ten biały ma sporo lepsze możliwości niż Buma.. Xem można elegancko kółko na parkingu wywinąć,bo czuć,że tył cały czas lepiej ciągnie lub wjechać gdzieś na polną drogę,to wszystko
-
RR Evoque 2.0T
Nie wiem jak w Elblągu,bo u nas biało,19cali na dużo w terenie nie pozwoli
-
Truckerzy
Żebyśmy nie musieli już nigdy tak ciężko,żyć jak nasi dziadowie czy teraz Białorusy i Ukraińcy. Polska przygraniczna masarnia,
-
Truckerzy
Wesołych Świąt Truckerzy...Tyle samo powrotów co wyjazdów w Nowym Roku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak je
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zróbmy coś w tygodniu po świętach,ruch mniejszy i może będzie więcej czasu.
- Fake mk1 GTD
-
Truckerzy
Ostatnio latałem białym Tgx-em.
-
Czarne E53
Koło jest 4.8i jaszcze nie wiem czy będę zakładał 20'',bo wychodzi,że będę robił trochę kilometrów Betą więc na lato raczej będą 19'' Z białym.
-
Truckerzy
Nie piepsz Patryk fajne auto,tylko trochę trzepie i nisko się siedzi . Przed dwoma tygodniami leciałem całą noc we mgle na minusie,tak wyglądałao auto
-
Truckerzy
na początku u Repki jeździłem po budowach starym roburem koniem 4x4,potem cefką 6x4 z przyczepą,a na koniec Mercem mp3 6x6 solówką w wykopie. 6x4 ,to pomyłka na budowach trzeba wjeżdżać z towarem pod nos,a jak się nie można obrócić,bo to nie skręca, to ekipa zapiepsza atlasami,fadromami itp. żeby cię popchnąć,a wiadomo,że budowlaniec jest w stanie połamać wszystko 6x6 wygląda jak wóz drabniasty,ale w terenie jeździ niesamowicie,charakterystyka napędu Mercedesa,też nadaje się idealnie.