Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wszyscy krzyczą,a jak przyjadę,to będzie sam łepski siedział w jakieś renówce i wcinał kanapki z domu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie pesuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli jest spot w te środę,to zapowiadam obecność mojej osoby
-
Truckerzy
Ktoś nad nim czuwa.
-
Wymiana rozrzadu silnik CBAB
mamy w domu tiguana z tym silnikiem,2008r,więc trzeba zajrzeć do pompy.
-
Wymiana rozrzadu silnik CBAB
Jaką ten silnik ma pompę oleju?
-
Skoda Felicia Combi 1.6 75 KM i 135 Nm GLX 98r
Jeździliśmy taką srebrną u Repki w Polskę do aut,miała ponad 450tyś. Zatrzymała mnie Policja w Człuchowie,a w środku 6 chłopa popakowani niektórzy na 2 tygodnie,a w bagażniku 4akumulatory z ciężarówek
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Da sie porównać kwestie komfortu bmw-audi. przymierzam sie do bety,troche wiekszej łatwo stwierdziłem,że ciężko w niej usunąć podczas jazdy
-
BMW 420xd M pakiet
Dokładnie. Bemki zawsze pasowały do tej klasy,a ta jeszcze wygląda
-
Dużo kontrolek :))
Kolego wystarczy,że padł jakiś czujnik,zafałszowane jest np.ciśnienie i temperatura zasysanego powietrza,silnik dostaje jego zbyt małą dawkę zapycha się dpf silnik wpada w tryb awaryjny i dziwnie się zachowuje przy gaszeniu zmianie biegów itd. klasyczna reakcja łańcuchowa bez diagnozy komputerowej niczego nie wymyślisz. młotek i klucz 13ka,to stanowczo za mało przy tym sprzęcie.
-
Kontrolka świec żarowych
Może być,że jest lekki luz na ośce i olej dostaje się po niej do wtyczki, wystarczy ją wyczyścić i błąd zniknie,ale i tak za jakiś czas wymienisz przepustnicę. Pasuje to do przebiegu.
-
Truckerzy
Na a24 osobówka zgubiła 2 przednie koła stała wywinięta na tarczach,a policaje szukały kół,u nas OSP zajęła by się sprawą. Jechałem z kumplem padło pytanie jak można zgubić 2 przednie koła i 100km śmiechu. Twojemu koledze nie będzie wesoło,bo tam się za takie akcje płaci.
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Najwięcej było chętnych na koszulki dla pań,szczególnie małe rozmiary.L-ka była już duża Za,to męska L-ka najpopularniejsza,bo były naprawdę duże.normalnie noszę xl lub 2xl,a ta L była na mnie akurat.
-
Truckerzy
wracałem wczoraj ze śląska do domu i ok. 500-600m przede mną zdarzył się ten wypadek. Przewrcia si cysterna z ciekym azotem - ePiotrkow.pl - Multimedialny Portal - Piotrkw Trybunalski zdarzyło się jednak coś dziwniejszego,bo spotkałem bystrego policjanta.Podjechał do wypadku z drugim,obaj na motorach i stwierdził,że trzeba zamknąć a1 przy zjeździe na Piotrków,pozwolić nam zawrócić i podjechać pod prąd do zjazdu.Uratowało to mój regulaminowy czas pracy:wink: po tym już sprzątali... Piwo na A1
-
Śruba wbita w chłodnice!
Z miesiąc temu gościu zgubił dwie kanapy na siódemce jedna wpadła pod nadjeżdżającą ciężarówkę,wyglądał jak by dzika trafił. Ludzie nie zdają sobie sprawy,że można ludzi pozabijać,zimą wystarczy nawet lód z dachu,czy plandeki.
-
Pękła opona w naczepie-kto płaci
Normalnie idzie takie coś z oc. w ciężarówce strzelają nawet bardzo dobre opony. Jeśli tobie tyle wystarczy,to niema problemu, na pewno nie dał ze swoich.
-
Polecane opony letnie
peem zdjęcia Barumek.
-
Polecane opony letnie
Wątpię czy jesteś to w stanie odczuć normalnie eksploatujac samochód. Szczerze nie sugerował bym się tymi oznaczeniami. Myślę,że jednak jakaś różnica jest.
-
Truckerzy
Ty to masz robotę,cięgle na siódemce
-
Polecane opony letnie
ja w tym roku założyłem nowe Dunlopy Sp Sport Maxx i jak dla mnie są w porządku, dobrze trzymają, nie hałasują, dobrze odprowadzają wodę. ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- Odpuść sobie ciang- pongi i bierz Barumy. :decayed: A przy okazji, ma ktoś zdjęcia tych Barumek na aucie? Pytam, bo interesuje mnie wygląd rantu ochronnego a na fotach ze sklepów internetowych słabo to się prezentuje... miałem taki rozmiar barum w superb wygląda bardzo dobrze,opona zresztą godna polecenia.
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Męskie A5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ma znajomego ktory kupil od niego fajne A6
-
Truckerzy
Twoja sprawa,co zrobisz,nie pchaj się tylko w jakieś Hiszpanie,czy Kazachstany,bo będziesz ciągle w trasie,kręgosłup ci się wykrzywi zęby zgubisz,a na starość okaże się,że h*ja masz. Takie pykanie w koło komina ma sporo zalet,ale też i wady,dlatego najlepiej szukaj firmy która wywozi tylko swój towar,to będziesz zadowolony
-
Truckerzy
Leży jak kobyła w kartoflisku Patryk,może twój szerif wreszcie zrozumie,że na klamotach daleko nie uciągnie
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
wcale się Tomkowi nie dziwię,że zmienił markę,bo jak wiadomo ukradli mu już kiedyś audi, wnętrze nie jest styrane i w niczym nie przypomina plastikowego combo do tego jedzie i hamuje więc w czym problem..wiadomo,że są lepsze auta,ale jak jest rodzina,to rozsądek wygrywa,zwłaszcza na początku.