Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Taka zamiana z 440KM na 450KM
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozmawia się czasem z kierowcami od nich,to się można nasłuchać. Jak bedziecie mieli ponad 10 aut,to też tak będzie ucho.77 nie mam doświadczenia z Iveco,ale zegary wyglądają całkiem fajnie.
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    w życiu zmienili mi zestaw zarejestrowany jako 'specjalny' Bóg jeden wie co to znaczy...ma 19,30 i podobno może tak być.
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio załapałem się na taka akcję Policji KWP - Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie nagrali kawałek trasy,a potem ściągnęli do zatoczki nieoznakowanym Suprebem niedaleko Pisza nie miałem jednak czapki ani swetra w paski :grin: ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- Czy taki zestaw powinien mieć długość taką samą jak na tandemie 18,75 czy jest w przepisach ustalona inna długość??
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    fajno się bawicie :grin: w sobotę,też zrobiłem ostatnie kółko do świąt. jeszcze tylko jutro przekładam graty do nowego..
  6. powiem,że ze będziesz w pobliżu to wiadomo,że bezpiecznie i każda pora jest odpowiednia
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zabrakło mi kiedyś prądu,więc zdjąłem pokrywe akumulatorów podpiąłem się na kable od Volviny kumpla,wypiliśmy kawkę,trach i silnik w Dafie ożył. Okazuje się jednak,że to staromodny sposób młodzież odpala auta przez kabel abs-u,efekt końcowy spalone wiązki w dwóch prawie nowych autach... koszt naprawy 35tyś.zł...
  8. w piątek o której? okazuje się,że mam w grafiku 2 dni wolnego możliwe nawet,że 20tego..
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mega dzwon,całe szczęście,że i tak niewiele ofiar
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pozdrowienia dla Patryka :hi:jak zwykle spostrzegawczy Wcinam właśnie przygrzane klopsy na wschodzie jechalem dziś przez Litwe i Łotwe 350 km w śnieżycy i żadnego pługa na szczęście nie było Niemców na drodze więc dobrze szlo..Czlowiek się kula za groszem,a taki wypsiu ma robote pod domem jak jakiś fryzjer czy piekarz..q....zazdroszczę
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    na Szopienicach właśnie u Michała i Jacka,znasz na pewno . Myślałem,że w samym zjeździe z 86 go ściągnęli,bo tam czasem stoją. Powrót ładujemy kawałek za Pszczyną,ale jeżdżę zawsze 81,bo na Tychach są teraz gigantyczne korki.
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Biały Man ?? nic nie mówił :grin: ja byłem czerwonym z przyczepą w LT. tak biały.... wylot z Mysłowic 79 na wysokości Straży.... tam policja jak mnie zatrzymuje ( a są ciągle Ci sami ) to słysze tylko " to znowu Ty... spadaj " 2 km dalej mam baze na Giszowcu. ok 15km od rozładunku
  13. zatrąbił i mignął awaryjnymi jak mnie wyprzedzał,dla tego pytam,bo może nie widać,ale auto fajne..
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    może tak.jeździłem tam trochę zbyt mało,żeby dokładnie zapamiętać,głównie górą i prawą stroną Brukseli, ogólnie drogi w Belgii są rozbudowane,ale sprawiają wrażenie mocno zużytych w porównaniu do całego regionu,szczególnie Holandii. ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Dafik jeszcze jeździ... ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- pasek i robur.. ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Ta solówka poszła pod zabudowę.Ostatnio jeździłem Tga z przyczepą prawie 3 tygodnie jest więcej roboty na załadunkach i rozładunkach,a zestaw dłuższy,ja jednak wolę przyczepę dobrze mi idzie cofanie, a samochód wygodniejszy bo ma dłuższą ramę,ale to nie ode mnie zależy,bo raz dostałem taką propozycję i zrezygnowałem,teraz trochę żałuję.
  15. to zależy na 19tkach pali w granicach 8 litrów, na zimowych 17tkach max 7 ale 99% moich przebiegów to trasa Bydgoszcz - Toruń Letnia aleja miłości :grin:
  16. Cebula w Holandii zgniła,to sie kolega dorobił w tym roku
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    kiedy ta budowa sie zaczyna? bo juz na pewno ringiem nie pojadę bo tam ogólnie sie masakrycznie stauje a co dopiero jak grzebać zaczna molochy jedne... Jeszcze trochę się nastoimy bo przebudowę planują 2015-2016 ogólnie cała Bruksela jest za***ana od rana do nocy .... Zdewastowana jest już strasznie i chyba ktoś źle przemyślał rozwiązania logistyczne,a zwłaszcza pasy włączające do ruchu.
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Biały Man ?? nic nie mówił :grin: ja byłem czerwonym z przyczepą w LT.
  19. zdziwił byś się..jeszcze teraz na północy sporo aut jeździ na uniwersalnych przez cały rok ze znaczkiem m+s
  20. Widze fachowo podeszli do sprawy. Wystarczy popatrzeć które rozwiązanie ma wiecej wad (opony lepsze z tyłu) a późniejsze wnioski. Jedyny plus zakładania opon lepszych z tyłu to zmniejszona nadsterowność "zarzucanie tyłem". A to że się uparli na ten wniosek to tylko taki że uderzenia boczne sa bardziej niebezpieczne i przy nadsterowności łatwiej o takie zderzenie. Nie patrzy jednak nikt na to że choćby droga hamowania jest dłuższa. Wady montowania lepszych opon z tyłu mniejsza przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni, mniej stabilne hamowanie na mokrej i pokrytej śniegiem nawierzchni, mniejsza przyczepność na starcie na mokrej i suchej nawierzchni, mniej komfortowa jazda w zakrętach, gorsze przyśpieszenie w zakręcie, mniejsza odporność na aquaplaning podczas jazdy na wprost, uczucie "zarzucania" auta na suchej nawierzchni. Wady montowania lepszych opon z przodu słabsze hamowanie w zakręcie na mokrej nawierzchni, niska odporność na aquaplaning w łukach i podczas zakrętów, mocniejsze "zarzucanie" auta na mokrej nawierzchni, gorsze hamowanie w ostrych zakrętach. Biorąc pod uwagę zdrowy rozsądek podczas jazdy bardziej bałbym się używania gorszych opon z przodu no chyba że ktoś bije rekordy prędkości w zakrętach zimą. oczywiście,ale jeśli jest napęd na przód. Quattro zachowuje się trochę inaczej i podczas ostrego przyspieszania przypomina bardziej auto z napędem na tył . Fuldy zużywają się trochę szybciej,a Goodyeary z każdym rokiem twardnieją więc zakładał bym je na bardziej obciążoną oś,a Fuldy mniej...
  21. Jakie zastosowanie ma ciężka opona zimowa? Zastanawia mnie czy przeznaczone są tylko na trudne warunki zimowe czy można je normalnie używać gdy nie bedzie śniegu.. przykładowa opona MICHELIN X-ICE 205/55 R16 91 T X-ICE XI2 DOT 2011
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mnie tam niektóre miasteczka na landach wyglądały jak by się przed chwila wycofały hitlerowskie wojska Bardzo mało tam jeździłem,ale zdążyłem się upewnić,że Francja,to piękny to kraj
  23. Mamy sukces,a w temacie cisza http://www.bokser.org/content/2013/09/28/202252/index.jsp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.