Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
jo,fajne, na razie nim jeżdżę,ale trochę za mała kabina jak dla mnie na stałe będę miał to czerwone mp3 w giga... następnym razem wołaj na radiu
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
Od 1 kwietna przychodzą wszystkie fotki z de na podstawie porozumienia i trzeba płacić,bo przyjdzie polski komornik. Tylko,że tak małe przekroczenie najprawdopodobniej wyrzucą w kosz...
-
Truckerzy
czwórka scania łamie kręgosłup nawet na krótkich trasach,Rka już droższa w zakupie,Volvo też twarde,ale droższe w naprawach i ciężko znaleźć nie wyeksploatowany model. Daf i Man delikatny...zostaje Mercedes mp2 lub 3
-
Truckerzy
duża piaskownica :grin:
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
często jest tak,że fotoradary są źle ustawione jak w przypadku tej suszarki.... Mandat za nadmierną prędkość? Nie tym razem - Prosto z Polski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Postaram się być za tydzień jeśli zapowie się kilka twarzy
-
Truckerzy
Trudne czasy,ale wydaje mi się,że transport ma się dość dobrze,a długi spedycji nie rosną tak szybko,jak spółek handlowych,poza tym coraz więcej eksportujemy,tyle,że rynek niemiecki i beneluks zapchany polskimi ciężarówkami więc spadły stawki kabotażu. Warto zaczynać,jeśli masz szansę na dobry układ. Sam myślałem o swoim zestawie,ale po pierwsze jestem w tym za krótko,a po drugie nie opłaca się zaczynać na starym sprzęcie bez zaplecza..zjedzą cię warsztaty i będziesz w robocie od rana do nocy 7dni w tygodniu.
-
Truckerzy
http://s16.postimg.org/oxr6hnudd/mb_003.jpg' alt='mb_003.jpg'> [/img] ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- niebieski jeszcze bez słonecznika i owiewek,a czerwony dostanie miedzyosiówki gril w kolor i alu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patryk widziany dziś ok 14tej w Żukowie na wylocie w stronę Kościerzyny.
-
Truckerzy
Kiedyś myślałem,że to nie możliwe,ale niektórzy kierowcy mają fantazję,znam takiego,co pociągnął przedłużacz ogrodowy z konia do naczepy bo mu znikły światła z tyłu góra przed tym rondem jest długa i strasznie stroma,ale z drugiej strony ograniczenia oznakowane jeszcze przed jej początkiem znakami świetlnym. przejeżdżaliśmy tam kiedyś z kumplem padła mu manetka od redukcji biegów w automacie i mimo,że miał retarder dymek z hamulców na ciągnącej poszedł.
-
Truckerzy
Wczoraj stałem 5godzin na 61nce Augóstów-Grajewo,a powód jest straszny... Augustow24.pl | galeria zdjęć - Cztery osoby zginęły pod Augustowem Augustow24.pl | Cztery osoby zginęły (FOTO)
-
Truckerzy
Wczoraj w nocy przejerzdżałem obok tego wypadku,mrożący widok.... Wypadek tirów. Zginął 25-letni kierowca
-
Truckerzy
wydawało mi się,że to raczej stabilnie stoi. Wanną sypać,wapno na polu czy zmarznięty węgiel,też podnosiło adrenalinę...
-
Truckerzy
bydła nie wozisz jak ten..
-
Truckerzy
:decayed: ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mares stracił bokserskie mistrzostwo świata - Sport - WP.PL
-
Truckerzy
Słyszałem o tym wypadku na radiu,bo jeździmy dołem przez Grajewo... Zniszczył sobie życie na pewno dostanie wyrok z odsiadką.
-
trasa śląsk --> łeba
teraz jest chyba jeszcze gorzej ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- Katowice Stężyca...7.20 na pusto Dafem załadowany ok.8h
-
Truckerzy
pewnie tak,bo byłem wczoraj w okolicy..w kierunku Pszczyny jechałem ok.13-14tej. Czym jechałeś??
-
trasa śląsk --> łeba
Remont na morskiej w Gdyni objedziesz zjeżdżając z obwodnicy 3M estakadą kwiatkowskiego w stronę portu zjazd na Rumie i Hutniczą,aż do Rumi i tam już trzeba postać
-
Truckerzy
ten pomarańczowy w nowej kabinie??? do nas też przychodzą dwa zestawy jeden koń i solo z przyczepą za bańkę,nie wiem jak tym jeździć najlepiej chyba nie myśleć ile to warte
- Truckerzy
-
trasa śląsk --> łeba
Jak pojedziesz w nocy,to stań na kawkę gdzieś przed włocławkiem np. w Ambrozji,albo gdzieś w połowie bany jak nie jeździsz często długich tras,to łatwo zasnąć na autostradzie...
-
trasa śląsk --> łeba
Myślę Edytko,że jednak 214 jest krócej i szybciej jednak nawierzchnia na wielu odcinkach ma dużo do życzenia,szczególnie Stara Kiszewa-Klukowa Huta i Sierakowice-Lębork
-
Truckerzy
Fajny Robur Tomaszu Upały + mnogo ton,wystrzał to kwestia czasu :naughty: Łuska w oponie...na wschodzie to nic takiego :decayed: