Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jadę dzisiaj w nocy do Warszawy oddać testowego mercedesa wracam w poniedziałek wieczorem i mam wolne do końca tygodnia więc możemy pofgrylować
-
Spotkania na drodze
Kościerzyna wybickiego 20.04 po południu granatowe b5 nowe ramki klubowe
-
Siłownia
Sruta sojowa z argentyńskich ziaren genetycznie modyfikowanych to podstawowy skladnik diety większości kur
-
Siłownia
tylko czym przyprawić,bo wreszcie będzie smakować jak wata
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto GILI - przez tą delegację w Szwecji nie mogę się z niczym wyrobić. Rezanie Paska jeszcze trochę potrwa a to przepraszam, odpowiedni samochód na taką okoliczność
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto
-
Siłownia
Na pewno jest dużo syfu na rynku,więc które białko warto jeść??
-
Truckerzy
gurban6 niezły życiorys u mnie jest sporo miejsca za kabiną na rower,ale czasem biegam więc roweru nie wożę,jak mam pauzę w NL,to pożyczam rower od gospodarza i jadę na miasto
-
Ceny paliwa marzec 2026
2 tygodnie temu zatankowałem diesla w Niemczech na Autohofie,stacja Shel, po przeliczeniu euro-złoty wyszło 15gr. taniej jak w Polsce
-
Spotkania na drodze
Auto Nikusia dziś 8ma rano Poznań obornicka...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w trase? moj po poludniu wylatuje o ile stopki nie bedzie no..ciężko się będzie obrobić w tym tygodniu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie idę spać bo o 3.30 wychodzę z domu,jakieś 7-8 godzin przed panem za ladą
-
BMW e91 LCI 320xDrive - nowy KOvalowóz
Bardzo fajny bumer... Wiadomo,że marka równorzędna z Audi nie rozumiem po co napinka... Sam rozważałem e60/61 lub C6 3.0d ale priorytety się zmieniły i zniknął dylemat
-
Strefa Śmiechu
news roku :polew: trzeba tyko kliknąć listę Wyciekły numery PIN wszystkich kart na świecie! - Banki - WP.PL
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Żyjeta... Najlepszego po świętach
-
Siłownia
u mnie jest przeciwnie spadła mi siła,ale praktycznie nie widuję siłowni. Chodzę na basen do tego wioślarz,orbitek,rowerek,bieganie i rozciąganie w 3miesiące zgubiłem 6kg i w tej chwili mam praktycznie zero brzucha,ale chcę jeszcze zbić ok2kg i dopiero siłownia. Myśle,że w moim wieku sama dieta to już za mało chciał bym spróbować jakieś ''czystej''odzywki białkowej....
-
Wojna Audi vs BMW
to musisz przeżywac straszne rozterki codziennie na solarium:polew::polew: wracając zastanawia się z pod świateł wystartować jak normalny człowiek,czy pełnym ogniem :grin:
-
Siłownia
nie chciał bym być w pobliżu jak pierdzicie,po tylu specyfikach jestem w trakcie zbijania masy i stwierdziłem,że katowanie się na aerobach jest bardzo przyjemne 3 tygodnie temu miałem równo stówkę,chcę zejść do ok.92kg i przejść na intensywniejszy trening siłowy. robota ułożyła mi się,tak,że mam trochę więcej czasu,więc to wykorzystuję... szkoda tylko,że nie mam tyle lat co wy dzieciaki
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Jesteś podobny rocznik,więc się nie dziwię.. może klubowy sektor zrobimy?? mam 2 siedzące nie numerowane.
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
... ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 19:27 ---------- Wybiera się ktoś na Depeche Mode 25.07 Warszawa???
- Spoty Kościerzyna
-
Truckerzy
Kumple dzwonili,że środę na tej samej autostradzie dosyć szło zrobili,17km w ciągu 24h... moja volvina ma ok.1400000km i przez 35tyś. nie dolewam ani kropli.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i moje no to stawiacie flaszki Tobie mydlady zawsze
-
Spoty Kościerzyna
Szymon ok. 17.30 widziany przed Stężycą
-
Truckerzy
tak. Jeździłem cały dzień po Belgii. W tę środę byłem w Schoten...,a jak dobrze pójdzie,to we wtorek mam rozładunek w Bekkvoort pod Diest,a w środę załadunek w Antwerpii.