Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie.
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli. Czyli nazywa sie to w Polsce "wpis manualny"? W Niemczech to "Nachtrag" Bo wlasnie sie dziwilem to dzis slyszac, ze jak na przyklad jade przykladowo 6-11 na karcie kierowcy, pozniej powiedzmy godzine pauzy wyciagam karte i 12- 16 jazda na tarczce, to drugiego dnia robiac wpis manualny tachograf sie pyta co robilem od godz. 12 poprzedniego dnia to wbijam pauze az do momentu kiedy juz wlozylem karte, a nie zapisujac czas (12-16) na tarczce jako "praca", lub "inne czynnosci"- bylo by dla mnie logiczne, bo jednak jak deklaruje pauze w tym czasie kiedy jade na tarczce- to wyglada mi jak oszustwo... nie,bo na tym urządzeniu wykonujesz pauzę. Zaznaczając pracę nakładały by się 2 czynności,dlatego przez kolejny miesiąc tarczka musi być z tobą w pojeździe. Myśląc od tyłu gdybyś jeździł cały czas na tarczkach,a okazjonalnie na karcie musiał byś zaznaczać,prace z tarczek,a tak robisz,pauze. Właśnie ja tak mam. ok. 2-3miesięcy w roku jeżdżę na karcie reszta na szajbie. Oczywiście kartę sczytują mi przy każdorazowej kontroli. Tak więc rozdzielasz zapis karty i tarczki,a w przerwach ciągłości pracy używasz wpisu manualnego i/lub urlopówki.
  3. Widziałem zwiastuna w kinie,wybieram się.
  4. Bardzo dobrze,że można obejrzeć test nowego RS4 w rękach Polaka. ps. mam nadzieję,że drzwi nie urwie
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    NIE DZWOŃ DO NIEGO!!! chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma za to Tomeks 3 słowa i udaje,że gubi zasięg ,chociaż,to może być prawdą,gojowskie komóry tak mają :decayed:
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgadza się po południu leciałem 7mką, spaliła się przetwornica od lewego ksenona dlatego pykałem na halogenach
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ..to nie ja. Jechałem 11ską od Kołbaskowa,a spałem na 2ce dzikus,uhry w środe ostro zawiało 7mkę od skrzyżowania z 5tka,do 66 niżej fuldy 2h,cały czas slalomem,w drugą 30km korka ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ooo..ale fajne
  9. Idealnie pasowała by do pięknej kobiety
  10. szyber dach,to słaby punkt mk3. profesjonalna robota
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Niedawno Belgia strajkowała z tego powodu.
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    co ile zjeżdżasz? 3/1?
  13. ..,a to przepraszam myślałem,że publika pierwszego s-lina nie widziała
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady. Jesteś może na 9tce w Niemczech?? no podwojna,chociaz sa tez chlopaki w pojedynczej, stoje w Holandii 24h,Schel i necik za free we wtorek będę wyżej Groningen
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady. Jesteś może na 9tce w Niemczech??
  16. Podobno najlepsze w Skodzie i Passacie wkładałem conti. ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Zapomniałeś dodać 3 zderzaki później
  17. mnie nie było w okolicy. Podjadę zobaczyć i pogadać może nie jest źle.
  18. Tam gdzie ostatnio,chyba będzie ciężko,bo latem,Franek miał poważny pożar,ale się rozglądniemy
  19. Jest jak jest niema co beczeć. Może jakiś kulig w okolicach świąt ??
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak się u Gula jeździ ?
  21. W Fazego b5 stanęła pompa wody,a silnik chodził tak długo,aż wytopił się smar z rolek i się rozpadły,a pasek gatesa wytrzymał.
  22. Gates chyba fabrycznie siedzi
  23. Gośka miała lekkiego dzwona poprzedniej zimy i sprzedałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.