Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  2. Adaś z Żukowa lata tym mańkiem...możliwe,że trafimy na siebie,ale obecnie mam urlopik:beach: ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- waldi,może nie te ale podobne http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/bbs-ch-18-5x112-oponami-205-40-18-a-245404/
  3. Maciuś widziany dziś ok13tej w Kolbudach. niesamowita gleba
  4. Takie ściganie lubię
  5. Koło eleganckie,tyle,że jakiś czas temu były wszędzie i w różnych rozmiarach jednak większość chińskich modeli przeszła już recykling. Jeśli bym miał teraz B6,to zakładał bym takie koło oczywiście 19',to ori rozmiar.
  6. moim zdaniem,tylko rozwiązanie,które podsunął Tomeks może przynieść jakiś konkretny i długotrwały skutek.
  7. wydaje mi się,że te są też 8''.
  8. 235/40/18. z tyłu jest jeszcze dużo miejsca. http://img689.imageshack.us/edit_preview.php?l=img689/4290/hamburg002.jpg&action=rotate
  9. mam takie na Passacie. http://img801.imageshack.us/edit_preview.php?l=img801/3356/hamburg001.jpg&action=rotate
  10. Kolego 17'' nie będzie źle ale może tak być że za rok będziesz chciał 18'' Jeśli chodzi o wygodę,to różnica minimalna,a w wyglądzie kolosalna.
  11. jakiś czas temu łoiłem wóde z Wachem http://img831.imageshack.us/img831/6198/p10209012.jpg Ty tylko polewałeś i podawałeś lód,chyba że później jedynie co mogłeś zrobić dla Wacha to tylko gałę .... Nie pi***ol, bo mimo,że Tomeks jest stary i brzydki,to talent ma..szkoda,że go osioł zmarnował,..ale może z młodego coś będzie,bo kawał chłopa się robi.
  12. Mam teraz 18,wcześniej 17ki i wydaje mi się,że w b5/b6 18ka to optymalny wymiar. Zawias 1ba oczywiście odpada.
  13. 3ka jest naprawdę w porządku. Na powrocie będziesz miał spore zatwardzenie na wysokości Zielonej Góry.
  14. Zależy jeszcze czy miasteczko odwiedzają turyści,bo często biżuterie kupuje się jako pamiątkę z wakacji/urlopu. Po za tym bez złota nie przetrwasz,śluby,przyjęcia,bierzmowania...kojarzone za złotem,najczęściej tanim. Możesz jeszcze do oferty dorzucić np.zegarki,wszystko zależy jaki jest popyt. Jednak 3500,to dość sporo za dzierżawę małego lokalu.
  15. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    tyle,że audi nie ma z tej strony wlewu paliwa.
  16. wgrają ci przy trasie za 50zł.Do jakiego przejścia jedziesz?
  17. Wczoraj,czarno matowe b7 GDA...ramki klubowe.Leciało boczną drogą przy obwodnicy. Często widzę niebieskiego sedana z rejestracją GKA... i w bydgoszczy A6 z naszymi ramkami klubowymi i rej CB. Dwa tygodnie temu na niemieckiej dwójce dwa avanty b6 i b7 na małopolskich numerach,to te które zapamiętałem,bo jest tego więcej...
  18. zrób sobie pomiar stopy i kup odpowiednie buty do biegania pod Ciebie a nie ogólnie do biegania.. Jak biegałem w wojsku w trampkach po asfalcie,to puchły mi kostki i strasznie bolały piszczele. Poszedłem do lekarza i pozwolił na zaprawie używać prywatnych adidasów i mogłem biegać na trawie. Kiedy zrzuciłem ze 105 poniżej 90kg,już nie było żadnego problemu.
  19. czyyyyllllliiii:whistling: trochę późno ??
  20. Normalnie do Radomia,a potem 7mką,jeśli pojedziesz w godzinach szczytu,to możesz objechać Wa-wę Grójec,Żyrardów,Sochaczew,Płoński,do 7mki,ostro remontowanej,aż do Pasłęka i cały czas 7mkąpołudniową obwodnicą Trójmiasta do S6,na 6kę,aż do Lęborka. Można też od płońska lecieć do Lipna i na A1,zjazd na Skórcz, Kościerzyna na drogę 214,aż do Lęborka,albo zostać na A1 do S6 i 6ką. Najszybciej pójdzie A1ką,najkrócej 7mką,a 214scie najciekawiej.
  21. Ładna pogoda :kox:
  22. dąb i jesion są w podobnych wzorach,podstawowa różnica,to kolor,bo jesion jest znacznie jaśniejszy,dąb w odcieniu brązowym i wypełniony charakterystycznymi ciemnymi krótkimi włóknami widocznymi zwłaszcza po polakierowaniu.
  23. No i dobrze Bieniu,,ja też jeszcze kiedyś będę miał b6
  24. trzymam za słowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.