Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Adaś z Żukowa lata tym mańkiem...możliwe,że trafimy na siebie,ale obecnie mam urlopik:beach: ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- waldi,może nie te ale podobne http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/bbs-ch-18-5x112-oponami-205-40-18-a-245404/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Maciuś widziany dziś ok13tej w Kolbudach. niesamowita gleba
-
F1, Rajdy i Motorsport
Takie ściganie lubię
-
Co myślicie o tych kołach
Koło eleganckie,tyle,że jakiś czas temu były wszędzie i w różnych rozmiarach jednak większość chińskich modeli przeszła już recykling. Jeśli bym miał teraz B6,to zakładał bym takie koło oczywiście 19',to ori rozmiar.
-
Pobicie w Szkole
moim zdaniem,tylko rozwiązanie,które podsunął Tomeks może przynieść jakiś konkretny i długotrwały skutek.
-
Koła od vw phaetona do B5
wydaje mi się,że te są też 8''.
-
Koła od vw phaetona do B5
235/40/18. z tyłu jest jeszcze dużo miejsca. http://img689.imageshack.us/edit_preview.php?l=img689/4290/hamburg002.jpg&action=rotate
-
Koła od vw phaetona do B5
mam takie na Passacie. http://img801.imageshack.us/edit_preview.php?l=img801/3356/hamburg001.jpg&action=rotate
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
Kolego 17'' nie będzie źle ale może tak być że za rok będziesz chciał 18'' Jeśli chodzi o wygodę,to różnica minimalna,a w wyglądzie kolosalna.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jakiś czas temu łoiłem wóde z Wachem http://img831.imageshack.us/img831/6198/p10209012.jpg Ty tylko polewałeś i podawałeś lód,chyba że później jedynie co mogłeś zrobić dla Wacha to tylko gałę .... Nie pi***ol, bo mimo,że Tomeks jest stary i brzydki,to talent ma..szkoda,że go osioł zmarnował,..ale może z młodego coś będzie,bo kawał chłopa się robi.
-
Jak się mają felgi 18" do zwykłego zawiasu?
Mam teraz 18,wcześniej 17ki i wydaje mi się,że w b5/b6 18ka to optymalny wymiar. Zawias 1ba oczywiście odpada.
-
Dojazd nad Polskie morze ???
3ka jest naprawdę w porządku. Na powrocie będziesz miał spore zatwardzenie na wysokości Zielonej Góry.
-
pomysł na interesik potrzebne oponie
Zależy jeszcze czy miasteczko odwiedzają turyści,bo często biżuterie kupuje się jako pamiątkę z wakacji/urlopu. Po za tym bez złota nie przetrwasz,śluby,przyjęcia,bierzmowania...kojarzone za złotem,najczęściej tanim. Możesz jeszcze do oferty dorzucić np.zegarki,wszystko zależy jaki jest popyt. Jednak 3500,to dość sporo za dzierżawę małego lokalu.
-
Strefa Śmiechu
tyle,że audi nie ma z tej strony wlewu paliwa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wgrają ci przy trasie za 50zł.Do jakiego przejścia jedziesz?
-
Spotkania na drodze
Wczoraj,czarno matowe b7 GDA...ramki klubowe.Leciało boczną drogą przy obwodnicy. Często widzę niebieskiego sedana z rejestracją GKA... i w bydgoszczy A6 z naszymi ramkami klubowymi i rej CB. Dwa tygodnie temu na niemieckiej dwójce dwa avanty b6 i b7 na małopolskich numerach,to te które zapamiętałem,bo jest tego więcej...
-
Strefa biegaczy, triathlon
zrób sobie pomiar stopy i kup odpowiednie buty do biegania pod Ciebie a nie ogólnie do biegania.. Jak biegałem w wojsku w trampkach po asfalcie,to puchły mi kostki i strasznie bolały piszczele. Poszedłem do lekarza i pozwolił na zaprawie używać prywatnych adidasów i mogłem biegać na trawie. Kiedy zrzuciłem ze 105 poniżej 90kg,już nie było żadnego problemu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyyyyllllliiii:whistling: trochę późno ??
-
Trasa Starachowice - Lębork.
Normalnie do Radomia,a potem 7mką,jeśli pojedziesz w godzinach szczytu,to możesz objechać Wa-wę Grójec,Żyrardów,Sochaczew,Płoński,do 7mki,ostro remontowanej,aż do Pasłęka i cały czas 7mkąpołudniową obwodnicą Trójmiasta do S6,na 6kę,aż do Lęborka. Można też od płońska lecieć do Lipna i na A1,zjazd na Skórcz, Kościerzyna na drogę 214,aż do Lęborka,albo zostać na A1 do S6 i 6ką. Najszybciej pójdzie A1ką,najkrócej 7mką,a 214scie najciekawiej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ładna pogoda :kox:
-
Prośba znawców o określenie rodzaju drzewa
dąb i jesion są w podobnych wzorach,podstawowa różnica,to kolor,bo jesion jest znacznie jaśniejszy,dąb w odcieniu brązowym i wypełniony charakterystycznymi ciemnymi krótkimi włóknami widocznymi zwłaszcza po polakierowaniu.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
No i dobrze Bieniu,,ja też jeszcze kiedyś będę miał b6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trzymam za słowo
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia