Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak,w poniedziałek. Gili a gdzie musiałbym Ci go przywieść? Gdybyś zadzwonił w piątek,to do Gdyni na chrzanowskiego,teraz,to nie wiem jak,bo ruszam z domu do Obornik,potem mam załadunek w poznańskich rejonach i dalej na Danię,ale zadzwoń w poniedziałek może, coś załatwimy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak,w poniedziałek.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Mam w Volvo ori,telefon,ale trzeba przekładać kartę,da się to jakoś spiąć?,bo firmowy mam właśnie e52.
-
LEON CUPRA 2.8
Fajne auto,za tę kasę.
-
Czarny Superb
Chyba zostawię,te felgi VW,chociaż wzór Mercedesa,też fajny.
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Są zimówki do ciężarówek,a na Skandynawii,na innych to możesz pojeździć sobie po parkingu. Robię dolne Niemcy i koń stoi na zimówkach Kumho,a na niektórych landach,Czechy,Słowacja,Austria... m+s i łańcuchy na wyposażeniu są obowiązkowe.
-
Polecane opony zimowe
Miałem nowe 1 sezon.Dobre na normalne warunki drogowe ciche i dobrze hamują,dość słabo spisują się na śniegu i lodzie. Przypadkowo kupiłem całkiem dobre opony testowe Bridgestone Blizzak LM-32 Zobaczymy jak jest naprawdę
-
Jedyne w Polsce Volvo V70 z klubowymi ramkami by Maxcudo -Bixy na aucie! :D
Przekonałem się do Volvo, na co dzień upalam 13 litrów,napęd na tył
-
Czarny Superb
Dał byś rady zrobić vt z tą felgą? Alufelgi MERCEDES S M C VW AUDI SKODA 17'' 5x112 (2724441154) - motoAllegro
-
Czarny Superb
gdzie kupiłeś te żarówki?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Tomuś Alvaro zlituj się i połóż wreszcie dywanik na tym dukcie krzyżackim. Wanna z wapnem skręcała do ciebie na pole o 14tej
-
Czarny Superb
gleba i bedzie petarda.
-
AWX BliueMotion
Mam auto z grupy VW z silnikiem 1.9 BlueMotion,czy możliwe jest,że wyposażony jest w dpf-a? Rocznik 03"
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Przecież nie trzeba mieć zimówek od 1 listopada.
-
Rok produkcji opony ?
Zróbcie koledze zdjęcia,bo będzie zgadywał do wiosny dot wygląda jak pieczątka na boku opony,te cyferki wyraźnie się różnią od pozostałych. Są to zawsze cztery cyfry 1293-12 tydzień 1993r.
-
Czarny Superb
nawet ta sama fota. Szkoda,że nie ori skoda,ciekawe jaka jakość? super cena
-
Czarny Superb
żonki. może,to nie audi,ale bardzo miło zaskoczył mnie ten samochód. Zawieszenie ma bardzo miękkie nastawienie+ogromne i ciche wnętrze.
-
Czarny Superb
zostają na zimę aktualne kulam się tym niebieskim passatem
-
Spotkania na drodze
Środa ok 11.00 niemiecka 2ka 309km w kierunku Dortmundu leciało wiśniowe B5 avant S....oczywiście ramki klubowe.
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
Wydaje mi się,że tu nie chodziło o kasę,przecież to prawdziwa,legenda i chyba najfajniejszy perelowski samochód. Marzy mi się tak odrestaurowany Żuk,najlepiej taki prosto z remizy.
-
Czarny Superb
Jeszcze nie wiem Te co mam też są fajne ale 16ka do tej budy jest strasznie malutka.
-
Czarny Superb
Mam w garażu 17ki VW,ale raczej będę zakładał takie
-
Czarny Superb
Jaki wzór felg zakładasz na wiosnę? Ja będę szukał 17tek,bo nie planuję obniżać zawieszenie.
-
Czarny Superb
Miałeś kolego jaką starą mapę,albo gratisową do zakupionego sprzętu. Nie chcę się wymondrzać,ale na codzień urzywam igo,bo jest najlepsza. Mam też w urządzeniu Auto mapę,w której jest sporo dodatków,a dla mnie najważniejsze,to myjnie dla ciężarówek niema takiej opcji,nikt inny. nie liczę map&guide,bo to inny produkt. Do Skody powrócił już rns,ze względów estetycznych.
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
Fajnie się nim jeździ?