Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. tak,w poniedziałek. Gili a gdzie musiałbym Ci go przywieść? Gdybyś zadzwonił w piątek,to do Gdyni na chrzanowskiego,teraz,to nie wiem jak,bo ruszam z domu do Obornik,potem mam załadunek w poznańskich rejonach i dalej na Danię,ale zadzwoń w poniedziałek może, coś załatwimy.
  2. tak,w poniedziałek.
  3. Mam w Volvo ori,telefon,ale trzeba przekładać kartę,da się to jakoś spiąć?,bo firmowy mam właśnie e52.
  4. GILI odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Fajne auto,za tę kasę.
  5. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Chyba zostawię,te felgi VW,chociaż wzór Mercedesa,też fajny.
  6. Są zimówki do ciężarówek,a na Skandynawii,na innych to możesz pojeździć sobie po parkingu. Robię dolne Niemcy i koń stoi na zimówkach Kumho,a na niektórych landach,Czechy,Słowacja,Austria... m+s i łańcuchy na wyposażeniu są obowiązkowe.
  7. Miałem nowe 1 sezon.Dobre na normalne warunki drogowe ciche i dobrze hamują,dość słabo spisują się na śniegu i lodzie. Przypadkowo kupiłem całkiem dobre opony testowe Bridgestone Blizzak LM-32 Zobaczymy jak jest naprawdę
  8. Przekonałem się do Volvo, na co dzień upalam 13 litrów,napęd na tył
  9. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Dał byś rady zrobić vt z tą felgą? Alufelgi MERCEDES S M C VW AUDI SKODA 17'' 5x112 (2724441154) - motoAllegro
  10. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    gdzie kupiłeś te żarówki?
  11. Najlepszego Tomuś Alvaro zlituj się i połóż wreszcie dywanik na tym dukcie krzyżackim. Wanna z wapnem skręcała do ciebie na pole o 14tej
  12. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    gleba i bedzie petarda.
  13. Mam auto z grupy VW z silnikiem 1.9 BlueMotion,czy możliwe jest,że wyposażony jest w dpf-a? Rocznik 03"
  14. Przecież nie trzeba mieć zimówek od 1 listopada.
  15. Zróbcie koledze zdjęcia,bo będzie zgadywał do wiosny dot wygląda jak pieczątka na boku opony,te cyferki wyraźnie się różnią od pozostałych. Są to zawsze cztery cyfry 1293-12 tydzień 1993r.
  16. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    nawet ta sama fota. Szkoda,że nie ori skoda,ciekawe jaka jakość? super cena
  17. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    żonki. może,to nie audi,ale bardzo miło zaskoczył mnie ten samochód. Zawieszenie ma bardzo miękkie nastawienie+ogromne i ciche wnętrze.
  18. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    zostają na zimę aktualne kulam się tym niebieskim passatem
  19. Środa ok 11.00 niemiecka 2ka 309km w kierunku Dortmundu leciało wiśniowe B5 avant S....oczywiście ramki klubowe.
  20. Wydaje mi się,że tu nie chodziło o kasę,przecież to prawdziwa,legenda i chyba najfajniejszy perelowski samochód. Marzy mi się tak odrestaurowany Żuk,najlepiej taki prosto z remizy.
  21. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Jeszcze nie wiem Te co mam też są fajne ale 16ka do tej budy jest strasznie malutka.
  22. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Mam w garażu 17ki VW,ale raczej będę zakładał takie
  23. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Jaki wzór felg zakładasz na wiosnę? Ja będę szukał 17tek,bo nie planuję obniżać zawieszenie.
  24. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Miałeś kolego jaką starą mapę,albo gratisową do zakupionego sprzętu. Nie chcę się wymondrzać,ale na codzień urzywam igo,bo jest najlepsza. Mam też w urządzeniu Auto mapę,w której jest sporo dodatków,a dla mnie najważniejsze,to myjnie dla ciężarówek niema takiej opcji,nikt inny. nie liczę map&guide,bo to inny produkt. Do Skody powrócił już rns,ze względów estetycznych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.