Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie pasuje matrania na 20tą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
duży garaż
-
Piłka nożna
mam nadzieję,że wygrają Włosi...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ładna pogoda,może popijemy
-
jadę na finał EURO 2012 do Kijowa!!! Pytanie.
Przedstawiacie, Ukrainę jako trzeci świat,ale pewnie nikt tam nie był tylko googluje jakieś bzdury.Wsiadaj w auto i jedź. nikt cię nie okradnie,ani nie zabije. W zachodniej części wszędzie dogadasz się po Polsku. Jeśli będziesz chciał zostać gdzieś na noc,to szukaj dużych parkingów,co prawda szutrowych,ale oświetlonych i strzeżonych. Ukraińcy to mili ludzie,a jeszcze bardziej gdy masz kasę i nie jesteś przesadne chciwy. Nie dziw się,też,że zawody gdzie indziej uważane za męskie wykonują kobiety,a to tyko z powodu,że większość męskiej populacji UK,to alkoholicy.
-
Piłka nożna
Raczej stamtąd przyszło. Niemcy nawet na lidze tak się zachowują. Widziałem na Clopenburgu dom z dachówką ułożoną w barwy Werder Brema. ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Nie wiem czy ktoś słyszał,o imitowanych volkswagenach Bayern,Werder, edition.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Już dawno nie widziałem tylu kolizji i tak ciekawego wyścigu.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Alonso i Ferrari :thumbup1: Stare dobre czasy na podium
-
Polecane opony letnie
Bierz P7,miałem je w b5,bardzo odporna na ścieranie,teraz mi taka nie potrzebna
-
Piłka nożna
Jakbyś miał odrobinę pojęcia o tym co piszesz to byś zupełnie inaczej gadał... No chyba że właśnie tak postrzegasz futbol - 20 kilku gości biega za szmacianką i nie wiesz co to odpowiednie ustawianie się czy gra bez piłki, no ale... Teoria gry z jednym napastnikiem też jest ciekawa.... Większość drużyn na świecie tak gra i bramki jakoś padają. Ustawienie 3-4-3 to też typowe dla jednego napastnika Pewnie,że się zmienia,styl gry,a drużyny które grały ładnie,już są teraz cienkie.Ciekawe są statystyki,ile to wymieniono podań...blablabla...przyszłość,to emocje jak w pojedynku Kasparow kontra deep blue. Dawno temu grałem i strasznie mnie zniechęcało,to ciągłe opowiadanie,a tak,a srak,wychodziło z tego tyle,że wszyscy się kłócili w trakcie meczu,a osioł w bramce dostawał najzwyczajniej korkowcem w brzuch.
-
Polecane opony letnie
Szczerze polecam,te Miśki,model ps2.Mam je teraz na passacie,tyle,że 18ki,szerokość 235,różnica na duży plus,po Dunlopach sport maxx
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...i tak nie jechaliśmy,bo pogoda nie ciekawa była zresztą,tak jak teraz.
-
Piłka nożna
Jak słyszę te ustawienia taktyki,to mnie ściska. Przecież to jest tak prosta gra,że nawet jak by wszyscy razem za piłką biegli miel by szansę wygrać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzwonił wczoraj Lodówa? Wybierałem się ze znajomymi do Żukowa,nad jeziorkiem coroczna imprezka i pytałem gdzie,to jest. Pytał,czy będziecie mówiłem,żeby do ciebie zadzwonił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no widzisz..trzeba czasem zadzwonić,a nie kisisz na camaro
-
Piłka nożna
Nie wiem co ludzi zachwyca w Hiszpańskiej piłce,nie podoba mi się to pykanie jeden do drugiego,aż do bramki Pięknie grała kiedyś Holandia,dla tego wolał bym,żeby wygrali w tym roku Niemcy,bo ich futbol jest znacznie ciekawszy. tak więc nieźle się dziś wynudzimy,chociaż kilka bramek może paść.
-
Piłka nożna
Niemcy od początku mistrzostw są faworytem Rasija również
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może być dziś...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co robicie na Jana rumuny??
-
Piłka nożna
Ładny meczyk. Jedni i drudzy są znani z waleczności,więc jeszcze dużo może się wydarzyć. Widziałem w piątek w Poznaniu Transita pełnego Irlandczyków,ze śpiworami i flagą na dachu. Zatrzymał się na czerwonym przed rondem obornickim,od razu podskoczyło do nich dwóch gówniarzy,z kopsnij szluga
-
Nowe autostrady-jakie?
potwierdzam obwodnica wypas (3 pasy + awaryjny w każdą stronę) tylko kultura jazdy po tej obwodnicy pozostawia wiele do życzenia... Codziennie latam do pracy obwodnicą (A8) i autostradą (A4) w porównaniu do tego co było 5 lat temu jak się przyjmowałem do pracy... kosmos. Nie rozumiem ujadania pewnej opcji politycznej że wszystko jest do D i w ogóle że nic nie działa. Jakie były jeszcze niedawno korki na Wrocławiu,tragedia... Nie potwierdzam,opinii o kierowcach z tamtej okolicy,moim zdaniem, z kulturą są znacznie ponad krajową średnią.
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Tak się gra pierwszy mecz na mistrzostwach, rozruszali się chłopaki. 0 czerwonych kartek i kopaniny.
-
Piłka nożna
Po golu się ruszyło ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- kto,to komentuje obok szpaka??
-
Nowe autostrady-jakie?
Jaki problem zjechać na chwilę na starą 2kę,tam porty najlepsze w Europie. Jest jeszcze dużo do dokończenia,ale to co jest zapowiada się rewelacyjnie. A2,od Swiecka do W-wy,S3 od Stargardu,po Gorzów,Swiebodzin Zielona Góra(część jeszcze w budowie) nie skończone jeszcze skrzyżowanie z A2,S11,S5(również nie kompletne),kolejne odcinki A1,A4,A8 itd..jest tego naprawdę sporo. Już nie wspominam o Śląsku,bo tam nie wiele brakuje do zachodnioeuropejskich standardów,a obwodnica Wrocławia,to już wypas. Myślę,że 10 lat takiego tempa i będzie tak jak być powinno,gorzej jak to wszystko stanie po turnieju piłkarskim.