Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. mnie pasuje matrania na 20tą
  2. duży garaż
  3. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    mam nadzieję,że wygrają Włosi...
  4. Ładna pogoda,może popijemy
  5. Przedstawiacie, Ukrainę jako trzeci świat,ale pewnie nikt tam nie był tylko googluje jakieś bzdury.Wsiadaj w auto i jedź. nikt cię nie okradnie,ani nie zabije. W zachodniej części wszędzie dogadasz się po Polsku. Jeśli będziesz chciał zostać gdzieś na noc,to szukaj dużych parkingów,co prawda szutrowych,ale oświetlonych i strzeżonych. Ukraińcy to mili ludzie,a jeszcze bardziej gdy masz kasę i nie jesteś przesadne chciwy. Nie dziw się,też,że zawody gdzie indziej uważane za męskie wykonują kobiety,a to tyko z powodu,że większość męskiej populacji UK,to alkoholicy.
  6. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Raczej stamtąd przyszło. Niemcy nawet na lidze tak się zachowują. Widziałem na Clopenburgu dom z dachówką ułożoną w barwy Werder Brema. ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Nie wiem czy ktoś słyszał,o imitowanych volkswagenach Bayern,Werder, edition.
  7. Już dawno nie widziałem tylu kolizji i tak ciekawego wyścigu.
  8. Alonso i Ferrari :thumbup1: Stare dobre czasy na podium
  9. Bierz P7,miałem je w b5,bardzo odporna na ścieranie,teraz mi taka nie potrzebna
  10. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakbyś miał odrobinę pojęcia o tym co piszesz to byś zupełnie inaczej gadał... No chyba że właśnie tak postrzegasz futbol - 20 kilku gości biega za szmacianką i nie wiesz co to odpowiednie ustawianie się czy gra bez piłki, no ale... Teoria gry z jednym napastnikiem też jest ciekawa.... Większość drużyn na świecie tak gra i bramki jakoś padają. Ustawienie 3-4-3 to też typowe dla jednego napastnika Pewnie,że się zmienia,styl gry,a drużyny które grały ładnie,już są teraz cienkie.Ciekawe są statystyki,ile to wymieniono podań...blablabla...przyszłość,to emocje jak w pojedynku Kasparow kontra deep blue. Dawno temu grałem i strasznie mnie zniechęcało,to ciągłe opowiadanie,a tak,a srak,wychodziło z tego tyle,że wszyscy się kłócili w trakcie meczu,a osioł w bramce dostawał najzwyczajniej korkowcem w brzuch.
  11. Szczerze polecam,te Miśki,model ps2.Mam je teraz na passacie,tyle,że 18ki,szerokość 235,różnica na duży plus,po Dunlopach sport maxx
  12. ...i tak nie jechaliśmy,bo pogoda nie ciekawa była zresztą,tak jak teraz.
  13. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak słyszę te ustawienia taktyki,to mnie ściska. Przecież to jest tak prosta gra,że nawet jak by wszyscy razem za piłką biegli miel by szansę wygrać.
  14. Dzwonił wczoraj Lodówa? Wybierałem się ze znajomymi do Żukowa,nad jeziorkiem coroczna imprezka i pytałem gdzie,to jest. Pytał,czy będziecie mówiłem,żeby do ciebie zadzwonił
  15. no widzisz..trzeba czasem zadzwonić,a nie kisisz na camaro
  16. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem co ludzi zachwyca w Hiszpańskiej piłce,nie podoba mi się to pykanie jeden do drugiego,aż do bramki Pięknie grała kiedyś Holandia,dla tego wolał bym,żeby wygrali w tym roku Niemcy,bo ich futbol jest znacznie ciekawszy. tak więc nieźle się dziś wynudzimy,chociaż kilka bramek może paść.
  17. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niemcy od początku mistrzostw są faworytem Rasija również
  18. Może być dziś...
  19. Co robicie na Jana rumuny??
  20. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładny meczyk. Jedni i drudzy są znani z waleczności,więc jeszcze dużo może się wydarzyć. Widziałem w piątek w Poznaniu Transita pełnego Irlandczyków,ze śpiworami i flagą na dachu. Zatrzymał się na czerwonym przed rondem obornickim,od razu podskoczyło do nich dwóch gówniarzy,z kopsnij szluga
  21. potwierdzam obwodnica wypas (3 pasy + awaryjny w każdą stronę) tylko kultura jazdy po tej obwodnicy pozostawia wiele do życzenia... Codziennie latam do pracy obwodnicą (A8) i autostradą (A4) w porównaniu do tego co było 5 lat temu jak się przyjmowałem do pracy... kosmos. Nie rozumiem ujadania pewnej opcji politycznej że wszystko jest do D i w ogóle że nic nie działa. Jakie były jeszcze niedawno korki na Wrocławiu,tragedia... Nie potwierdzam,opinii o kierowcach z tamtej okolicy,moim zdaniem, z kulturą są znacznie ponad krajową średnią.
  22. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wysoki.
  23. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak się gra pierwszy mecz na mistrzostwach, rozruszali się chłopaki. 0 czerwonych kartek i kopaniny.
  24. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Po golu się ruszyło ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- kto,to komentuje obok szpaka??
  25. Jaki problem zjechać na chwilę na starą 2kę,tam porty najlepsze w Europie. Jest jeszcze dużo do dokończenia,ale to co jest zapowiada się rewelacyjnie. A2,od Swiecka do W-wy,S3 od Stargardu,po Gorzów,Swiebodzin Zielona Góra(część jeszcze w budowie) nie skończone jeszcze skrzyżowanie z A2,S11,S5(również nie kompletne),kolejne odcinki A1,A4,A8 itd..jest tego naprawdę sporo. Już nie wspominam o Śląsku,bo tam nie wiele brakuje do zachodnioeuropejskich standardów,a obwodnica Wrocławia,to już wypas. Myślę,że 10 lat takiego tempa i będzie tak jak być powinno,gorzej jak to wszystko stanie po turnieju piłkarskim.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.