Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Wlasnie koncze serie Focusa Slynne Sledztwa. Nastepna jest lekka Swiala Wrzesnia Carlosa Ruiz Zafón,a po niej Milczace Morze Clive Cussler. Ostatniego autora serdecznie polecam wszystkim,a szczególnie ludziom morza. Statek Smierci czytalem jak oszalaly.
  2. a potem pod makro :gwizdanie: nie mów :gwizdanie:
  3. Spot by dzisiaj w porcie
  4. 2 miesiące temu wziąłem CBstopowicza z Zielonej Góry do Kościerzyny. Kupił na Kaszubach Mercedesa 190kę i pisał umowę na Ukraińca któremu je sprzedawał,ale z tego co zrozumiałem auto szło na Lorę..
  5. ale go klepie :polew: :polew:
  6. Swap jak dla mnie,to tylko WRa,albo tdi,w innym ori. GTI. Najtaniej i najrozsądniej wypada. 1.8T.Możesz rozłożyć,rezanie na lata najpierw,swap potem nieustanne zwiększanie mocy,a auto można eksploatować na co dzień prawie jak tdi... Jednak ten projekt ma w sobie najmniej polotu. Minusem tdi i wry jest waga przodu,benzyna R4 jest znacznie lżejsza,przez co auto lepiej wyważone. Obojętnie co byś nie wkładał w MKI,trzeba przerobić cały przód..wózki zawieszenie....
  7. Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co?
  8. Bart-s,kiedyś sprawdzał w moim B6 na zlocie i podobno miałem taki moduł,że można by coś takiego zrobić,a lusterko fotchrom u mnie było i myślałem,że w B6 to już standard. ps.Łepski był i wziął koszulki.
  9. już chyba niezłą fazę miałeś,że wziąłeś rower do podpierania
  10. Na bank nie zajarzył a podobno śmigał tylko w niej do swojej laski..... Bo moją jak tylko wyjąłem w chacie to z miejsca Skipi dostał wścieklizny i ją rozerwał w strzępy,pewnie wyczuł te Kaszubskie dzikie klimaty .... ta rasa podobno,tak reaguje na zapach porządnych perfum
  11. anton Ty się na pewno nie pokapowałeś
  12. miałem ich tyle,że chodziłem codziennie w innej w waszych też oczywiście :gwizdanie:
  13. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie pieprz,bo sam brałeś zestaw na firanki :gwizdanie: Brałem brałem ale do białego Mana z 2010 r nie pasowały... racja za delikatne auto na tak porządną tkaninę
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    rozmiar obojętny?
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie używane..,ale wcześniej nie zasłużyłeś,bo są tacy,którzy napisali jednego posta i kupili koszulkę,a teraz już nie jest tak łatwo [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________ nie pierd0l,bo sam brałeś zestaw na firanki :gwizdanie:
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    som
  17. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    chcesz 2 XL?
  18. Mam jednak jeszcze 4 koszulki.
  19. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    damskie jak zwykle? [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:58_________________________________________________Mam jeszcze 4 koszulki męskie L,XL,XL,XXL
  20. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    koszulek niema.
  21. już piszę...
  22. spoko wziąłem w trasę druty i nici i w wolnych chwilach szydełkuję dla Ciebie szalik,..bo koszulek niestety już dawno niema
  23. nie dygaj nie zaleje.. Byłem w wojsku na Helu,to na jesieni tak wiało,że pociąg nie mógł przejechać,bo się woda przelała na tory i się ogólnie nic nie stało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.