Treść opublikowana przez GILI
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Wlasnie koncze serie Focusa Slynne Sledztwa. Nastepna jest lekka Swiala Wrzesnia Carlosa Ruiz Zafón,a po niej Milczace Morze Clive Cussler. Ostatniego autora serdecznie polecam wszystkim,a szczególnie ludziom morza. Statek Smierci czytalem jak oszalaly.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a potem pod makro :gwizdanie: nie mów :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spot by dzisiaj w porcie
-
Sprzedaż samochodu za wschodnią granicę
2 miesiące temu wziąłem CBstopowicza z Zielonej Góry do Kościerzyny. Kupił na Kaszubach Mercedesa 190kę i pisał umowę na Ukraińca któremu je sprzedawał,ale z tego co zrozumiałem auto szło na Lorę..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Taniocha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale go klepie :polew: :polew:
-
Porada w sprawie doboru silnika na SWAP Golf Mk1 ;)
Swap jak dla mnie,to tylko WRa,albo tdi,w innym ori. GTI. Najtaniej i najrozsądniej wypada. 1.8T.Możesz rozłożyć,rezanie na lata najpierw,swap potem nieustanne zwiększanie mocy,a auto można eksploatować na co dzień prawie jak tdi... Jednak ten projekt ma w sobie najmniej polotu. Minusem tdi i wry jest waga przodu,benzyna R4 jest znacznie lżejsza,przez co auto lepiej wyważone. Obojętnie co byś nie wkładał w MKI,trzeba przerobić cały przód..wózki zawieszenie....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bart-s,kiedyś sprawdzał w moim B6 na zlocie i podobno miałem taki moduł,że można by coś takiego zrobić,a lusterko fotchrom u mnie było i myślałem,że w B6 to już standard. ps.Łepski był i wziął koszulki.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
już chyba niezłą fazę miałeś,że wziąłeś rower do podpierania
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na bank nie zajarzył a podobno śmigał tylko w niej do swojej laski..... Bo moją jak tylko wyjąłem w chacie to z miejsca Skipi dostał wścieklizny i ją rozerwał w strzępy,pewnie wyczuł te Kaszubskie dzikie klimaty .... ta rasa podobno,tak reaguje na zapach porządnych perfum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
anton Ty się na pewno nie pokapowałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
miałem ich tyle,że chodziłem codziennie w innej w waszych też oczywiście :gwizdanie:
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
nie pieprz,bo sam brałeś zestaw na firanki :gwizdanie: Brałem brałem ale do białego Mana z 2010 r nie pasowały... racja za delikatne auto na tak porządną tkaninę
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
rozmiar obojętny?
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
nie używane..,ale wcześniej nie zasłużyłeś,bo są tacy,którzy napisali jednego posta i kupili koszulkę,a teraz już nie jest tak łatwo [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________ nie pierd0l,bo sam brałeś zestaw na firanki :gwizdanie:
- Pomorskie Koszulki Klubowe
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
chcesz 2 XL?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam jednak jeszcze 4 koszulki.
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
damskie jak zwykle? [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:58_________________________________________________Mam jeszcze 4 koszulki męskie L,XL,XL,XXL
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
koszulek niema.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już piszę...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko wziąłem w trasę druty i nici i w wolnych chwilach szydełkuję dla Ciebie szalik,..bo koszulek niestety już dawno niema
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie dygaj nie zaleje.. Byłem w wojsku na Helu,to na jesieni tak wiało,że pociąg nie mógł przejechać,bo się woda przelała na tory i się ogólnie nic nie stało.