Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Qqrwa co tu za zamuła? Macie spoty jeszcze??
-
[INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
Fura kozak Widziana ok. miesiąc temu na wlocie do Sopotu od strony Gdańska. Robi wrażenie nawet w korku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie jest jeszcze tak,źle,bo niema mrozu
-
Kryzys w Twojej pracy?!
W Polsce nie jest źle.... Głównie dla tego,że rząd przy okazji pozyskanych dofinansowań unijnych zadłuża się i inwestuje,głównie w infrastrukturę. Jadąc po kraju trudno oprzeć się stwierdzeniu ''Polska w budowie'', istnieje jednak ryzyko,że struktura finansowa UE się zawali,a kraj zostanie z gigantycznym długiem,bez możliwości inwestycyjnych. Drugim problemem jest sztuczne tworzenie stanowisk pracy,dla ludzi wykształconych,firmy doradcze,maklerskie, ubezpieczeniowe,bankowe,tysiące pośredników,handlowców....w ten sposób zarabia się znacznie lepiej niż w branży produkcyjnej,która rzeczywiście podnosi PKB i jest znacznie bardziej odporna na plotki rynkowe i panikę z tym związaną. Jest już znacznie więcej ludzi,którzy mówią jak masz pracować w co być ubrany i kontrolujących,twoją pracę i życie,zarabiających na pośrednictwie,niż takich co orzą ziemię,pieczą bułki,budują domy,kują stal...... System się rozpada przez zwykłe lenistwo,bo znacznie łatwiej wykonać kilka telefonów,niż machnąć łopatą...
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
Sprzedajesz??? Czy może pojedziesz nim do ślubu?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Volvo FH 12 480KM...40t. 700litrów 2200km
-
Piłka nożna
Jak każdy z naszej grupy
-
Piłka nożna
Co tam chciwi Niemcy...Ruscy zakasują wszystkich
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Jestem czasami w Twoich okolicach i na peryferiach totalna pustka jeśli chodzi o rynek pracy...więc się nie dziwię,że chcą otwierać fabryki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Piłka nożna
Sam stadion jak i jego położenie robi wrażenie,chociaż rondo na zjeździe z obwodnicy w stronę Poznania,było przed meczem totalnie za***ane...dlaczego nie można wszystkiego zrobić do końca...- 1994-2001 Audi A4 (B5 - Typ 8D) EuroNCAP-Style Crash Test
Myśię,że nie najgorzej,gdyby progi były sztywniejsze było by bardzo dobrze.Jak macie wątpliwości,to spójrzcie jak się słupki łamią w scierze http://fliiby.com/file/351383/9b3hdgnok5.html- [ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
Żaden problem.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
W T4 2,5 r5 jak wymieniałem pierwszy raz rozrząd,to zostawiłem pompę bo była jak nowa,a paski były wymieniane(60tyś),więc zostawiłem pompę,bo wyglądała jak nowa. Przy następnej wymianie wstawiłem nową,chociaż ta była ciągle ok. Okazało się,że przelatała już ponad 200tyś.- B6 DIVISION
U mnie trwało,to jeszcze krócej. Miałem fuksa,bo najpierw zgasiłem auto,a potem odpaliłem i podjechałem kawałek. Temperatura zaczęła rosnąć i było czuć smród przycierającego paska.- B6 DIVISION
wymienialem kompletny rozrzad i wszystko co sie dalo za wiadro zlotowek pompa SKF wytrzymala 45000km. Moja wytrzymała 50tyś.(skf) znam przypadek,że poniżej 40tyś.- B6 DIVISION
Zatarła mi się pompa wody .Na szczęście zgasiłem w porę silnik i rozrząd się nie rozpadł.Stwierdziłem jednak,że nie będę bawił się w naprawę,bo skrzynia już swoje przeszła(multi)...Jest kupiec na 2,5 i trafił się zestaw na przekładkę,tylko nie wiem co mógł bym przeoczyć,bo szczep zacznie się za tydzień,a części odbiorę na początku tego.[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 23:41_________________________________________________mam już turbo BRD,ale to założę dopiero po przekładce.- B6 DIVISION
Wymieniał,ktoś w klubie silnik i skrzynię w B6 z 2,5 na 1,9??- Strefa Śmiechu
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Można gdzieś na forum znaleźć listę części potrzebnych do przekładki na 1.9??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba,że chcesz mojego wstawisz sobie silnik, skrzynię i będzie eleganckie 1,9- Mamy jakiś budowlańców w klubie?
dobrze było by jak by postały przez zimę,ale niekoniecznie. myślę,że po 2-3 tygodniach można spokojnie jechać w górę.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po co szukasz weź antoniową :gwizdanie:- Piłka nożna
miałem przeczucie,żeby nie oglądać jednak pzpn przegra... - Piłka nożna