Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Qqrwa co tu za zamuła? Macie spoty jeszcze??
  2. Fura kozak Widziana ok. miesiąc temu na wlocie do Sopotu od strony Gdańska. Robi wrażenie nawet w korku
  3. nie jest jeszcze tak,źle,bo niema mrozu
  4. W Polsce nie jest źle.... Głównie dla tego,że rząd przy okazji pozyskanych dofinansowań unijnych zadłuża się i inwestuje,głównie w infrastrukturę. Jadąc po kraju trudno oprzeć się stwierdzeniu ''Polska w budowie'', istnieje jednak ryzyko,że struktura finansowa UE się zawali,a kraj zostanie z gigantycznym długiem,bez możliwości inwestycyjnych. Drugim problemem jest sztuczne tworzenie stanowisk pracy,dla ludzi wykształconych,firmy doradcze,maklerskie, ubezpieczeniowe,bankowe,tysiące pośredników,handlowców....w ten sposób zarabia się znacznie lepiej niż w branży produkcyjnej,która rzeczywiście podnosi PKB i jest znacznie bardziej odporna na plotki rynkowe i panikę z tym związaną. Jest już znacznie więcej ludzi,którzy mówią jak masz pracować w co być ubrany i kontrolujących,twoją pracę i życie,zarabiających na pośrednictwie,niż takich co orzą ziemię,pieczą bułki,budują domy,kują stal...... System się rozpada przez zwykłe lenistwo,bo znacznie łatwiej wykonać kilka telefonów,niż machnąć łopatą...
  5. Sprzedajesz??? Czy może pojedziesz nim do ślubu?
  6. Volvo FH 12 480KM...40t. 700litrów 2200km
  7. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak każdy z naszej grupy
  8. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co tam chciwi Niemcy...Ruscy zakasują wszystkich
  9. Jestem czasami w Twoich okolicach i na peryferiach totalna pustka jeśli chodzi o rynek pracy...więc się nie dziwię,że chcą otwierać fabryki.
  10. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Sam stadion jak i jego położenie robi wrażenie,chociaż rondo na zjeździe z obwodnicy w stronę Poznania,było przed meczem totalnie za***ane...dlaczego nie można wszystkiego zrobić do końca...
  11. Myśię,że nie najgorzej,gdyby progi były sztywniejsze było by bardzo dobrze.Jak macie wątpliwości,to spójrzcie jak się słupki łamią w scierze http://fliiby.com/file/351383/9b3hdgnok5.html
  12. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no..nie wiem
  13. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W T4 2,5 r5 jak wymieniałem pierwszy raz rozrząd,to zostawiłem pompę bo była jak nowa,a paski były wymieniane(60tyś),więc zostawiłem pompę,bo wyglądała jak nowa. Przy następnej wymianie wstawiłem nową,chociaż ta była ciągle ok. Okazało się,że przelatała już ponad 200tyś.
  14. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie trwało,to jeszcze krócej. Miałem fuksa,bo najpierw zgasiłem auto,a potem odpaliłem i podjechałem kawałek. Temperatura zaczęła rosnąć i było czuć smród przycierającego paska.
  15. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wymienialem kompletny rozrzad i wszystko co sie dalo za wiadro zlotowek pompa SKF wytrzymala 45000km. Moja wytrzymała 50tyś.(skf) znam przypadek,że poniżej 40tyś.
  16. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zatarła mi się pompa wody .Na szczęście zgasiłem w porę silnik i rozrząd się nie rozpadł.Stwierdziłem jednak,że nie będę bawił się w naprawę,bo skrzynia już swoje przeszła(multi)...Jest kupiec na 2,5 i trafił się zestaw na przekładkę,tylko nie wiem co mógł bym przeoczyć,bo szczep zacznie się za tydzień,a części odbiorę na początku tego.[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 23:41_________________________________________________mam już turbo BRD,ale to założę dopiero po przekładce.
  17. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wymieniał,ktoś w klubie silnik i skrzynię w B6 z 2,5 na 1,9??
  18. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. Można gdzieś na forum znaleźć listę części potrzebnych do przekładki na 1.9??
  20. chyba,że chcesz mojego wstawisz sobie silnik, skrzynię i będzie eleganckie 1,9
  21. dobrze było by jak by postały przez zimę,ale niekoniecznie. myślę,że po 2-3 tygodniach można spokojnie jechać w górę.
  22. po co szukasz weź antoniową :gwizdanie:
  23. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    miałem przeczucie,żeby nie oglądać jednak pzpn przegra...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.