Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. nie opowiadaj,tylko jedź zobacz czy w Chałupach się przelewa..
  2. antonio ładuje,a obok stoi jego rower..
  3. antoni,alv też tak hodujecie świnie? nie idzie...,bo cały czas jeździ nima czym..bus sprzedany,Audik padł i nie ma koncepcji co dalej..
  4. Postawiłeś,go gdzieś na górce
  5. Trudniej teraz załapać się na Rodzinę na Swoim,już nie mówiąc o kredytach dla młodych,więc raczej nie będzie problemu z wynajęciem mieszkania.Zależy tylko na jaki zysk się nastawisz.
  6. Najważniejsza jest lokalizacja.Są miasta,w których zawsze jest popyt i cena..np. Gdańsk jest pod tym względem znacznie droższy od Gdyni. Druga sprawa,to na kogo trafisz.Znajomy kupił mieszkanie w centrum Gdańska lekko podremontował i wynajął firmie,zatrudniającej sprzątaczki z Gruzji dobrze i terminowo płacili,jednak po 2 latach Gruzinki wróciły do domu. Pół roku szukał następnego klienta,dopiero po remoncie w który włożył ponad 80tyś. skusiło się rodzeństwo studentów...
  7. Obecny Dopisać mnie też
  8. GILI odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda dziś miał bym czas obejrzeć
  9. GILI odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Nawet,jeśli Hołek wygra,a Małysz tylko dojedzie dla mediów,to on będzie idolem,dlatego jest tyle nieprzychylnych komentarzy. Moim zdaniem jedzie niesamowicie,bo 40 miejsce w Dakarze,to nie wstyd... Hołowczyc zawsze był profesjonalistą,a podium na Dakarze mu się za te wszystkie lata należy...oby utrzymał formę i szczęście do mety
  10. Znajdź sobie normalną pracę,bo może się okazać,że jedyne,co cie będzie trzymać w służbie,to czas do jak najwcześniejszej emerytury. Moim zdaniem,trzeba być pasjonatem,lub niemieć innego zajęcia żeby zostać w wojsku...dotyczy to niestety wielu innych zawodów,,tyle,że z armią wiążesz się bardziej na stałe,a po odejściu trudno się przyzwyczaić do pracy w cywilu...
  11. GILI odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez sensu,że dla quadów wprowadzono nowe zasady w ostatnim momencie... Zapomniałeś dodać,że Małysz wypadł, moim zdaniem świetnie 17minut za zwycięzcą [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1729894,0,1,tragiczny-poczatek-dakaru-motocyklista-nie-zyje,wiadomosc.html
  12. Nagrody są fajne. Tyle,że Lotos biznes dostajesz punkt za 40 litrów,czyli 4razy mniej jak za gotówkę. Mimo,to zebrałem wystarczająco,by odebrać w przyszłym tygodniu na stacji w Budzyniu torbę na kółkach Kumple z firmy wzięli na święta.. golarkę,a drugi wieżę Philipsa..
  13. W firmie mamy karty Lotos biznes...40 groszy/litr rabatu na stacjach franczyzowych i 50 na firmowych. Mamy mapki z lokalizacją stacji w całym kraju. Nie jest ich wcale tak mało,a dużo nowych ma powstać w tym roku między innymi na nowej A2 przy przejściu granicznym w Świecku.
  14. długo nie pożyjesz...
  15. Dla mnie jazda po kraju i na zachodzie to prawie bez różnicy. U nas robię 500-600km na dzień,jeździmy jak najlepszymi drogami,nie ważne czy płatne. Na zachodzie 600-800 więc bez płaczu,tyle że średnie spalanie bez porównania. Najgorsze są jednak załadunki-rozładunki,w niektórych polskich firmach zostały komunistyczne reguły i możesz podjeżdżać pod wagę cały dzień lub noc....to jest niemożliwe na zachodzie,tam wszystko trwa góra 2-3godz. Na zarobki nie narzekam..,ale po rozmowach z innymi kierowcami wiem,że nie wszędzie jest różowo.Zdecydowanie najlepiej jest w firmach które nie prowadzą transportu zarobkowego,tylko wywożą własne wyroby..spokojna robota często na godziny i wracasz zawsze do firmy często na pusto i zarobki niezłe. Jeśli już się zdecydujesz,to pamiętaj,że jesteś, kierowcą,pracownikiem fizycznym,księgowym i własnym klawiszem w jednej osobie..cały tydzień na biwaku...
  16. Może też być taki miejscowy plan,że pozwala na budowę 2m,a nawet do granicy sąsiada,szczególnie w zabudowie bliźniaczej. Według definicji jeśli chcesz podciągnąć inwestycję pod rozbudowę,to muszą zostać ściany zewnętrzne. Jednak w praktyce jak sobie uchodzisz tak będziesz miał.
  17. Zdrowych i Wesołych Świąt
  18. GILI odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://sport.wp.pl/kat,1726,title,FC-Barcelona-Klubowym-Mistrzem-Swiata,wid,14093144,wiadomosc.html?ticaid=1d946&_ticrsn=5
  19. http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Cierpieli-przez-stan-wojenny-czarne-owce-armii-PRL,wid,14063980,wiadomosc.html
  20. Jeśli cię zatrzymali i jechałeś pożyczonym autem,to nie jechałeś zarobkowo,więc nie było potrzebne było ŚK.
  21. W Niemczech na kategorię B możesz jechać solówką do 6,5t,lub osobówką ciągnąć przyczepę do 6,5t całego zestawu,więc jeżdżą wielkimi Kamperam,czy ciągną przyczepy z dwiema osiami hamowanymi za C-klasą, na kategorii B... Świadectwo Kwalifikacji jest dla prawek z po wrześniu 2009,a Szkolenie Okresowe dla z przed września 2009. Różnica jest w ilości godzin,kasie i egzaminie,którego nie ma po okresówce. Okresówka jest co 5 lat dla każdego zawodowego+badania+psychotesty+wymiana prawka
  22. to ja wytłumaczysz ze w Niemczech 70 procent pkb to usługi ? A na inwestycje zanim unia kasę odda trzeba wydać swoją kasę... nie opowiadaj bzdur..
  23. masz jakieś pewne dojście?
  24. za***isty koleś jesteś
  25. nie mogę skompletować części na swapa...więc nie mam czym podjechać...no i kiedy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.