Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie opowiadaj,tylko jedź zobacz czy w Chałupach się przelewa..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio ładuje,a obok stoi jego rower..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antoni,alv też tak hodujecie świnie? nie idzie...,bo cały czas jeździ nima czym..bus sprzedany,Audik padł i nie ma koncepcji co dalej..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Postawiłeś,go gdzieś na górce
-
Kupno mieszkania /// wynajem ...?
Trudniej teraz załapać się na Rodzinę na Swoim,już nie mówiąc o kredytach dla młodych,więc raczej nie będzie problemu z wynajęciem mieszkania.Zależy tylko na jaki zysk się nastawisz.
-
Kupno mieszkania /// wynajem ...?
Najważniejsza jest lokalizacja.Są miasta,w których zawsze jest popyt i cena..np. Gdańsk jest pod tym względem znacznie droższy od Gdyni. Druga sprawa,to na kogo trafisz.Znajomy kupił mieszkanie w centrum Gdańska lekko podremontował i wynajął firmie,zatrudniającej sprzątaczki z Gruzji dobrze i terminowo płacili,jednak po 2 latach Gruzinki wróciły do domu. Pół roku szukał następnego klienta,dopiero po remoncie w który włożył ponad 80tyś. skusiło się rodzeństwo studentów...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Obecny Dopisać mnie też
-
Dakar 2014
Szkoda dziś miał bym czas obejrzeć
-
Dakar 2014
Nawet,jeśli Hołek wygra,a Małysz tylko dojedzie dla mediów,to on będzie idolem,dlatego jest tyle nieprzychylnych komentarzy. Moim zdaniem jedzie niesamowicie,bo 40 miejsce w Dakarze,to nie wstyd... Hołowczyc zawsze był profesjonalistą,a podium na Dakarze mu się za te wszystkie lata należy...oby utrzymał formę i szczęście do mety
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
Znajdź sobie normalną pracę,bo może się okazać,że jedyne,co cie będzie trzymać w służbie,to czas do jak najwcześniejszej emerytury. Moim zdaniem,trzeba być pasjonatem,lub niemieć innego zajęcia żeby zostać w wojsku...dotyczy to niestety wielu innych zawodów,,tyle,że z armią wiążesz się bardziej na stałe,a po odejściu trudno się przyzwyczaić do pracy w cywilu...
-
Dakar 2014
Bez sensu,że dla quadów wprowadzono nowe zasady w ostatnim momencie... Zapomniałeś dodać,że Małysz wypadł, moim zdaniem świetnie 17minut za zwycięzcą [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1729894,0,1,tragiczny-poczatek-dakaru-motocyklista-nie-zyje,wiadomosc.html
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
Nagrody są fajne. Tyle,że Lotos biznes dostajesz punkt za 40 litrów,czyli 4razy mniej jak za gotówkę. Mimo,to zebrałem wystarczająco,by odebrać w przyszłym tygodniu na stacji w Budzyniu torbę na kółkach Kumple z firmy wzięli na święta.. golarkę,a drugi wieżę Philipsa..
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
W firmie mamy karty Lotos biznes...40 groszy/litr rabatu na stacjach franczyzowych i 50 na firmowych. Mamy mapki z lokalizacją stacji w całym kraju. Nie jest ich wcale tak mało,a dużo nowych ma powstać w tym roku między innymi na nowej A2 przy przejściu granicznym w Świecku.
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
długo nie pożyjesz...
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
Dla mnie jazda po kraju i na zachodzie to prawie bez różnicy. U nas robię 500-600km na dzień,jeździmy jak najlepszymi drogami,nie ważne czy płatne. Na zachodzie 600-800 więc bez płaczu,tyle że średnie spalanie bez porównania. Najgorsze są jednak załadunki-rozładunki,w niektórych polskich firmach zostały komunistyczne reguły i możesz podjeżdżać pod wagę cały dzień lub noc....to jest niemożliwe na zachodzie,tam wszystko trwa góra 2-3godz. Na zarobki nie narzekam..,ale po rozmowach z innymi kierowcami wiem,że nie wszędzie jest różowo.Zdecydowanie najlepiej jest w firmach które nie prowadzą transportu zarobkowego,tylko wywożą własne wyroby..spokojna robota często na godziny i wracasz zawsze do firmy często na pusto i zarobki niezłe. Jeśli już się zdecydujesz,to pamiętaj,że jesteś, kierowcą,pracownikiem fizycznym,księgowym i własnym klawiszem w jednej osobie..cały tydzień na biwaku...
-
Budowa czy rozbudowa domu
Może też być taki miejscowy plan,że pozwala na budowę 2m,a nawet do granicy sąsiada,szczególnie w zabudowie bliźniaczej. Według definicji jeśli chcesz podciągnąć inwestycję pod rozbudowę,to muszą zostać ściany zewnętrzne. Jednak w praktyce jak sobie uchodzisz tak będziesz miał.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdrowych i Wesołych Świąt
-
Piłka nożna
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,FC-Barcelona-Klubowym-Mistrzem-Swiata,wid,14093144,wiadomosc.html?ticaid=1d946&_ticrsn=5
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Cierpieli-przez-stan-wojenny-czarne-owce-armii-PRL,wid,14063980,wiadomosc.html
-
Świadectwo kwalfikacji- wpis do prawa jazdy
Jeśli cię zatrzymali i jechałeś pożyczonym autem,to nie jechałeś zarobkowo,więc nie było potrzebne było ŚK.
-
Świadectwo kwalfikacji- wpis do prawa jazdy
W Niemczech na kategorię B możesz jechać solówką do 6,5t,lub osobówką ciągnąć przyczepę do 6,5t całego zestawu,więc jeżdżą wielkimi Kamperam,czy ciągną przyczepy z dwiema osiami hamowanymi za C-klasą, na kategorii B... Świadectwo Kwalifikacji jest dla prawek z po wrześniu 2009,a Szkolenie Okresowe dla z przed września 2009. Różnica jest w ilości godzin,kasie i egzaminie,którego nie ma po okresówce. Okresówka jest co 5 lat dla każdego zawodowego+badania+psychotesty+wymiana prawka
-
Kryzys w Twojej pracy?!
to ja wytłumaczysz ze w Niemczech 70 procent pkb to usługi ? A na inwestycje zanim unia kasę odda trzeba wydać swoją kasę... nie opowiadaj bzdur..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masz jakieś pewne dojście?
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
za***isty koleś jesteś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie mogę skompletować części na swapa...więc nie mam czym podjechać...no i kiedy